До чого сниться Рів: тлумачення в різних сонниках

Рів – це довга яма, протяжне поглиблення, вирите в землі. Як тлумачить сонник, рів побачений у сні, то це можна віднести до «ямі», «діри» у вашому житті, плани, ідеї. Мова йде про дрібних неприємностях, непередбачені проблеми, або про якийсь сфері ваше життя, де є «яма», про невірних діях. Будь сновидіння стає більш зрозумілим, якщо згадані деталі. Далі розглянемо тлумачення сну в залежності від контексту.

Довгий рів уві сні – це не самий хороший знак, однак будь сновидіння можна розглядати як попередження, допомогу. Використовуючи його наяву, ви зможете уникнути безлічі помилок, поглянути на життя і свої дії під іншим кутом, підготуватися до труднощів.

Тлумачення сну в залежності від деталей

  • У сні ви бачили рів з боку. Сон – прекрасний знак того, що в якийсь сфері вашого життя зараз «яма». Це підказка від вашого підсвідомості, що варто терміново «латали дірки». Мова не йде про насущні проблеми. Мова йде в цілому про вас, ваших діях. На підсвідомому рівні ви відчуваєте, що є якась проблема, але не хочете це визнавати. Можливо, справа у роботі (вас не влаштовує посада та дохід), можливо – у відносинах з коханим. Варто бути рішучіше і частіше прислухатися до себе;
  • Ви впали в рів. Якщо ви готуєте якийсь проект або продумуєте план (походу, подорожі, поїздки), то варто підготуватися до несподіваних труднощів;
  • Уві сні вам вдалося перестрибнути через рів. Попереду вас чекають деякі проблеми і труднощі, проте ви зможете подолати всі швидко, не залишивши їм жодного шансу зіпсувати вам плани і настрій. Будьте впевнені в собі!

Сонник Міллера

Рів у сні – провісник проблем і негараздів. Справа стосується роботи, кар’єри, нових і старих проектів. Будьте уважнішими, щоб не допустити помилки.

Сонник Ванги

Згідно соннику Ванги, рів – небезпека, яка чатує на вас в найближчому майбутньому. Якщо ви перестрибнули або обійшли рів, то це до успішного подолання всіх труднощів.

Сонник Фрейда

Рів у сні – до таємних ворогів і недоброзичливців. Вони готують проти вас якийсь план, і в майбутньому звинуватять вас в неіснуючих речей. Будьте завбачливі!

Висновок

Як видно, рів уві сні не віщує нічого позитивного. Однак не варто засмучуватися з цього приводу: будь сновидіння з якісним тлумаченням може допомогти впоратися з будь-якими проблемами, розкриває очі на істину.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code