До чого сниться Рослина: тлумачення в різних сонниках

Зростання, росток, рослина – це завжди нове життя, розвиток, цвітіння, також згадка про рослину викликає асоціацію розвитку, просування, прагнення вгору, до неба, – на краще. Як тлумачить сонник, рослина побачене в сні, як раз-таки означає це зростання. Зростання може бути особистісний, фінансовий, ділової і т. д. – все залежить від контексту ситуації в житті, наяву.

Перше, з чим у нас асоціюється рослину або його росток, уві сні – це розвиток, успіх, просування. Однак занепад, прагнення «вниз» – це теж розвиток, але в зворотному напрямку.

Тлумачення сну в залежності від деталей

Наша підсвідомість відчуває і бачить набагато більше, ніж ми можемо собі уявити. Воно буквально відчуває те, що відбувається зараз, а даний момент, і відповідно з цим може передчувати, передбачати найближче майбутнє. Інструмент, з допомогою якого підсвідомість може до нас «достукатися», – сон. Правильна інтерпретація розповість вам багато цікавого. Що означав саме ваш сон – розповість контекст.

Отже, згадайте всі деталі вашого сновидіння. Ось найпоширеніші варіанти тлумачень:

  • Зелений горошок – успіх у підприємництві. Якщо у вас немає своєї справи, проте є думки з цього приводу – сміливо дійте;
  • Гірчиця – втрати. Це буде пов’язано з втратою того, де ви вже встигли проявити себе і досягти чималих висот. Проте в майбутньому на вас чекає щось більш цікаве і прибуткове;
  • Перець – до щастя у відносинах з коханим;
  • Помідори – гармонія і порозуміння в сімейному житті;
  • Цибуля – плітки і чутки за вашою спиною. Варто бути більш вибірковим щодо близьких друзів;
  • Очерет і очерет – вірний шлях. Ви вибрали правильну дорогу, не сумнівайтеся і йдіть вперед;
  • Пахучі квіти на доглянутою грядці – до духовного розквіту, нових ідей та думок;
  • Некрасиві, мляві квіти – стан ваших справ йде на спад.

Сонник Міллера

Бачити уві сні бобові культури – до частих і серйозних хвороб дітей. Приємні, красиві квіти – до успіху в любовних справах. Недоглянуті квіти, зарослі бур’янами – до проблем зі здоров’ям.

Сонник Ванги

За Вангу бачити уві сні квітучі рослини – до придбання, удачі. Засохлі, старі квіти – до сумних подій у житті. Для молодої дівчини бачити рослини у сні – ознака популярності серед чоловіків.

Сонник Фрейда

Сонник Фрейда тлумачить рослини уві сні як ознака зароджується кохання. Незабаром вас чекають дивовижні, прекрасні відносини.

Висновок

Рослина – це не завжди зростання в позитивному сенсі. Часто підсвідомість хоче донести до нас, що ми розвиваємося» в зворотному напрямку, вступили на помилковий шлях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code