До чого сниться Росомаха: тлумачення в різних сонниках

Росомаха – хижий звір, однак його хутро дуже цінний, дорогий, що може означати появу звіра у вашому сновидінні? Як тлумачить сонник — росомаха це символ зовнішньої краси, дорожнечі, розкоші, проте на ділі – звички хижого звіра, безжалісність, відсутність чогось доброзичливого, благого. Можливо, на горизонті з’явився ворог. Хто це може бути: конкурент по роботі під виглядом доброзичливого співробітника або найлютіша суперниця? Але можна «копнути трохи глибше: часто зовнішній лиск і «погана» сутність – про помилкових, навіяних ззовні цілях. Так що ж означає саме ваш сон? Розберемося далі.

Отже, ми охарактеризували росомаху як красивого звіра з гарним, цінним хутром, однак з «поганим», хижацьким характером. Далі справа за вами, потрібно згадати, що конкретно ви бачили – всі деталі.

Тлумачення сну в залежності від деталей:

  • Для жінки, яка складається в шлюбі або для дівчини, що має відносини з молодою людиною, бачити уві сні росомаху – до появи коханки або флірту з боку чоловіка (коханого). Сонник радить проаналізувати ваші відносини, відчути, як ваш обранець відноситься до вас по-справжньому. Не потрібно шукати виправдань його вчинків. Сон – знак, а далі вам доведеться підключити жіночу інтуїцію і розібратися, чи відноситься тлумачення до вашої ситуації;
  • Для ділових людей, захоплених кар’єрою росомаха в сновидінні – до появи ворога, конкурента, який вас хоче «прибрати» зі свого шляху. Будьте обачні у нових знайомствах і ділових відносинах, і вам вдасться уникнути проблем;
  • Для людей, які захоплені своєю метою і мріями «заволодіти нею будь-якою ціною» такий сон – знак того, що ви рухаєтесь у неправильному, «не своєму» напрямку. Пора прислухатися до себе і змінити маршрут!

Сонник Міллера

По соннику Міллера росомаха – до неприємних втрат по необережності чи неуважності. Радимо ставитися до справи серйозніше підходити до вирішення проблем більш відповідально.

Сонник Ванги

Росомаха – до невдач, промахів. Вираз «день не задався» може стати вашим девізом. Потрібно бути більш обачним.

Сонник Фрейда

До неуважності, неуважності. Можна втратити якусь важливу, дорогу річ.

Висновок

В цілому, росомаха уві сні – недобрий знак. Якщо ви знайшли себе в одній з перерахованих ситуацій, потрібно просто бути більш завбачливим і заздалегідь запобігати будь-які проблеми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code