До чого сниться Росток: тлумачення в різних сонниках

Маленький зелений паросточок завжди асоціюється з початком, зародженням чогось нового, чистого. Якщо перевести це на мову снів, то згідно сонником, росток символ ідеєю, нових, прогресивних думок. Можливо, вас чекає успіх у цій справі (про це розповість тлумачення сну в залежності від деталей), а можливо, це зовсім не ваша мета, мрія. Вона навіяна чужими страхами і порадами, і до вас ніякого відношення не має. Якийсь сон скаже про проблеми в просуванні своєї справи, про засудження з боку. Більш детально розповімо далі.

Як видно, росточок в сновидінні – це не завжди позитивний знак. Важливі деталі побаченого, і тоді ви зможете точно зрозуміти, що ж означав ваш сон.

Тлумачення сну в залежності від деталей

  • Маленький зелений паросток на родючій, обробленої землі. Сон можна вважати відмінним знаком на майбутнє! Для тих, хто вже почав свій шлях до мрії, цей знак – підтвердження того, що вони на правильному шляху. Ваші блискучі ідеї, мрії – здійсненні. Ви йдете до мети впевнено. Продовжуйте в тому ж дусі! Але якщо ви ще не почали просування до мрії, то напевно знаєте, чого хочете, чим хочете займатися, про які результати мрієте. І те, що підкаже вам серце, і є правильний шлях. Він принесе вам щастя і задоволення;
  • Зелений паросточок, зростаючий серед бур’янів. Цей сон означає, що на шляху до своєї мети ви зустрінете багато заздрісників, які будуть вас всіляко відмовляти від вашої ідеї. Можливо, ви вже відчуваєте і вплив на собі. Наша порада – не сприймати їх всерйоз. Однак якщо їх тиск заважає, то постарайтеся на час обмежити спілкування;
  • Росток в горщику. Сон означає, що ваші дії не продиктовані вашими особистими устремліннями, а навіяні ззовні. Ваші можливості і здібності набагато ширше, більше, ніж ви вважаєте!

Сонник Міллера

Паростки отруйної рослини – до зростаючим навколо вас пліткам, появи заздрісників, недоброзичливців. В інших випадках росток – символ багатства і процвітання.

Сонник Ванги

Росток в сновидінні – ознака майбутньої гармонії, щастя.

Сонник Фрейда

За сонником Фрейда паростки уві сні – це ознака того, що наяву ви дуже популярні у протилежної статі.

Висновок

В цілому, росток – це зародження, процвітання, поширення чого-то нового, гарного, світлого. Проаналізувавши свої почуття і тлумачення сонника, ви зможете зрозуміти напевно, що ж хотів сказати вам підсвідомість.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code