До чого сниться розчісувати волосся: тлумачення сну по різним сонникам

Якщо вам приснилося, що ви розчісуєте волосся собі або комусь, обов’язково потрібно розтлумачити цей сон. Розчісувати волосся в сні – знак, який вимагає вашої уваги. Але щоб отримати правдиве тлумачення, потрібно згадати всі нюанси сновидіння. Наприклад, як ви розчісувалося – не бачачи себе або перед дзеркалом? Наскільки легко вам це вдавалося. Давайте розберемося в тлумаченні детальніше і дізнаємося, що означають відповіді на цей і інші питання.

Якщо побаченне волосся були гладкими, м’якими і блискучими, вас очікує успіх у всіх справах.

Тлумачення сну про розчісування волосся з урахуванням подробиць

Потрібно згадати свій сон до найдрібніших деталей, перш ніж дивитися в сонник: розчісувати волосся можна по-різному – собі або кому-то, гребінцем або пальцями, легко чи з труднощами… Кожна їх цих деталей може говорити про різні сторони вашого характеру, описувати ваші переживання або ж пророкувати можливі в майбутньому події. Тому не поспішайте з тлумаченням, а уважно розберіть всі нюанси.

Кого ви розчісували: себе, іншу людину, дитини

Якщо уві сні ви розчісуєте собі волосся, в житті доведеться розбиратися із обставинами, які заважають вам.

Існує думка, що розчісувати волосся собі у сні вказує на які-небудь обмеження, що підстерігають вас в житті. Йдеться радше не про фізичних, а ментальних, духовних оковах, наприклад, хто-то в майбутньому може обмежити вашу свободу дій, перешкодити вам здійснити задумане.

Якщо жінка бачить уві сні, як вона розчісує своє волосся, а потім заплітає їх в зачіску або прибирає, це може попереджати її про можливе поспішне рішення в найближчому майбутньому, в результаті викличе серйозне каяття. Потрібно проаналізувати свої плани на найближче майбутнє і по можливості відмовитися від сумнівних авантюр або дій, в яких ви не до кінця впевнені.

В цілому, розчісувати волосся в сні іншій людині вказує на те, що в даний момент ви є надто нав’язливою, але сказати вам про це бояться. Побачивши такий сон, зменшіть оберти, ставитеся спокійніше до оточуючих людям, інакше ви ризикуєте залишитися в повній самоті.

Також жінці може приснитися сон, розчісувати волосся в якому вона буде кому-небудь зі своїх близьких. Що ж думає про це сонник?

  1. Розчісування чоловіка або коханого чоловіка може передрікати серйозна зміна відносин в парі не в кращу сторону, особливо, якщо жінка заміжня. Щоб уникнути наростання напруження, сварок і скандалів, проаналізуйте свої стосунки, обговоріть свої образи спокійно, без претензій і докорів, і тоді, швидше за все, ваші стосунки будуть налагоджуватися.
  2. Якщо ви розчісуєте волосся своєї подруги або знайомої вам дівчині, сонник говорить, що вам під силу допомогти їй вирішити якусь проблему. Це можливо в тому випадку, якщо ви розчісуєте її акуратно, дбайливо. Якщо ж у сні ваші рухи були різання, ви виривали волосся подруги, то тоді можливо напруга у відносинах з нею.
  3. Якщо жінка побачила уві сні, як розчісує волосся своїй дитині, то це однозначно хороший символ, який обіцяє успіх у справах і щасливе гармонійне життя. Особливо добре, якщо дитина була кучерявим – тоді сонник пророкує вам успіх в любовних справах. Однак якщо дитина був вам абсолютно не знайомий, то такий сон може пророкувати деяке занепокоєння для вас, а також події, на хід яких ви будете не в змозі вплинути.
  4. Іноді може приснитися, як ви розчісуєте волосся небіжчикові. Якщо ви знали цього чоловіка, і він пішов від вас недавно, значить, ви все ще не до кінця змогли відпустити його зі свого життя. Але якщо в цілому від сновидіння залишилося спокійне відчуття, то хвилюватися не про що – все йде своїм чередом, у вашому житті все буде добре.

Якщо ви бачили своє відображення в дзеркалі

Бачення дзеркала у сні є чимось містичним, тому що воно здавна вважається провідником у паралельні світи. А значить, такий сон може бути віщим, тому звернути увагу на нього точно потрібно.

Як говорить сонник, розчісувати волосся собі, дивлячись на своє відображення в дзеркалі — незабаром зробити помилку, яка буде мати непрості наслідки для вас. Тому уважно оцінюйте те, що відбувається і ретельно обмірковуйте всі прийняті рішення.

Якщо ж дзеркало було розбитим, це не обіцяє нічого хорошого. Сонник попереджає про непростий період, однак у ваших силах пережити його з найменшими втратами.

До чого сниться розчісувати волосся перед дзеркалом іншій людині? Для вдалого вирішення ситуацій і конфліктів вам на допомогу прийде спільне обговорення ситуації з людьми. Головне, не закривайтеся в собі. Але в той же час, проявляти обережність не завадить, стежте за тим, чим ви ділитеся і з якими людьми.

Які були пасма – довгі чи короткі?

Розчісування довгих волосся у сні може передбачати далеку дорогу.

Якщо вам сниться, що ви розчісуєте коротке волосся, то побоюйтеся проблем з фінансовим станом. Однак не варто лякатися, такий сон говорить радше про те, що потрібно розпоряджатися грошима більш обдумано і виключити непотрібні витрати, інакше можна залишитися на мілині.

До чого сниться розчісувати довге волосся? Це може обіцяти покращення матеріального добробуту в найближчому майбутньому. Головне – стежити за можливостями, які підкидає вам доля і встигнути ними скористатися. Все у ваших руках. Крім того, довге волосся можуть бути знаком поваги до вас оточуючих.

Якого кольору були побачені пасма?

  • Темні або каштанове волосся говорять про те, що у вас міцний, сильний характер, ви людина з загартованим духом і будь-які перешкоди вам по плечу.
  • Якщо розчісуєте світле волосся, то сонник обіцяє вам багатство і поліпшення добробуту;
  • Розчісування сивого волосся нагадує про те, що вам потрібно краще стежити за стоїмо здоров’ям, а також звертати менше уваги на можливі плітки і чутки про вас;
  • Якщо раптом ви розчісуєте волосся незвичайного кольору, то сонник обіцяє вам хороші можливості, які допоможуть вам голосно заявити про себе.

Як ішов гребінь – легко чи з утрудненнями

За станом волосся можна сказати про стан ваших справ– тобто, якщо вони заплутані, то вам коштувати розібратися в справах, якщо ж вони гладкі, то і в житті справи у вас йдуть гладко. Якщо ви намагаєтеся розплутати довге волосся у сні, то значить, скоро вам належить навести порядок, як вдома і на робочому столі, так і в своїх думках.

Якщо волосся пряме, блискучі і гребінець ковзає по ним добре, то це хороший знак – скоро всі ваші проблеми будуть вирішені, а труднощів відступлять. Легке розчісування може обіцяти вам дорогу або подорож, яка в підсумку принесе позитивні зміни і хороші емоції.

Трактування сну в різних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда, Сучасний

Як ви бачите, тлумачення сну про розчісування волосся досить різноманітно і залежить від багатьох нюансів. Давайте заради інтересу заглянемо в найпопулярніші сонники сучасності і подивимося, як трактують розчісування волосся поза їх імениті укладачі. Можливо, знайдеться ще кілька деталей, які доповнюють загальну картину.

Сонник Міллера – не робіть вчинків, про які будете шкодувати

Жінка, яка розчісувала волосся, незабаром буде каятися у гріхах необдумано вчинках, сказані зопалу слова. Якщо ж після розчісування ви збираєте волосся або укладаєте їх в красиву зачіску, то готуйтеся до великої удачі і везіння – скоро ваші справи легко і швидко підуть в гору. Це стосується справ у сфері кар’єри, так і в сфері сім’ї та взаємовідносин з оточуючими. Чим пишніше ваші волосся, ваша зачіска, тим більше хороші вести це несе – скоро ви будете дуже щасливі.

Сонник Міллера трактує також значення волосся двох квітів на голові одночасно, хоча в житті це зустрічається досить рідко. Тим не менш, такий забарвлення може обіцяти вам вибір, притому не найлегший. При його вирішенні вам потрібно бути гранично обережною, обов’язково зважити всі аргументи і добре обдумати прийняте рішення.

Також сонник попереджає, що якщо ви розчісуєте довге волосся, то це загрожує вам великою помилкою в осяжному будемо. Потрібно ретельно обдумувати свої слова і прийняті рішення. Також вам треба стати більш критичною, не довіряти всім і кожному, щоб не стати жертвою обману і різних махінацій. При нехтування цими радами можна довго розгрібати наслідки помилки або неправильно вибору.

Сонник Ванги – більше довіряйте оточуючим людям

Болгарська провидиця звертає увагу на заплутані, неохайні волосся, поява яких у сні говорить про те, що в даний момент у вас є недовіра до оточуючих людей, напруга у відносинах з ними, особливу недовіру у вас викликають сторонні. Вам потрібно поміняти своє ставлення до оточення, причому якомога швидше, оскільки це допоможе вам вирішити багато проблем, які турбують вас день у день. Сонник Ванги рекомендує розслабитися, більше довіряти людям, але в той же час залишатися уваги і не плисти за течією.

Якщо ж ви розчісуєте гладкі, довге волосся, то це говорить про вашому доброму здоров’ї або поліпшення його стану найближчим часом, а також можливості довголіття. Однак якщо волосся були настільки заплутаними, що гребінець або гребінь ламаються, то чекайте сварок і непорозумінь із близькими друзями. Якщо дівчині сниться, що чоловік або молода людина розчісує волосся, то є велика ймовірність, що в реальному житті він запропонує їй руку і серце.

Сонник Фрейда – можливо, у вас є суперниця

Зламана гребінець — поява перешкод на шляху до мети. Якщо ви помічаєте, що під час розчісування волосся випадає, залишаються на гребінці або у вас в руках – то зверніть увагу на свої щоденні витрати. Швидше за все, ви витрачаєте гроші бездумно і незабаром це може призвести до великих фінансових проблем.

Якщо хтось розчісує вашого чоловіка або обранця – тут очевидно, що у вас є конкурентки, і вашому сімейному вогнищу є реальна загроза. Якщо ж ви самі розчісуєте свого чоловіка, але гребінець зламана – тоді чекайте неприємностей у відносинах з ним. Іноді можна побачити в сні, як чоловік розчісує дружині волосся брудної зламаною гребінцем – в такому разі треба побоюватися побоїв.

Коли партнери розчісують волосся один одному гарним новим гребенем – такий сон обіцяє довге щасливе спільне життя в розкоші і повному взаєморозумінні, в тому числі сексуальному. Якщо ви самі або ваш чоловік/молода людина бачить уві сні, як він розчісується, то, ймовірно, він зверне увагу на іншу жінку. Сонник Фрейда застерігає, що якщо уві сні ви даєте комусь свій гребінець, в житті ви можете, добровільно чи ні, віддати йому свого улюбленого людини.

Сучасний сонник — вас чекає багатство і успіх

Розчісування власних волосся обіцяє вам удачу, здоров’я і успіх у нових починаннях. Зверніть увагу на довжину волосся – якщо вони були дуже довгими, то вас чекає далека дорога. Якщо ж вам приснилося, що ви розчісували мокрі волосся, сонник попереджає про можливі проблеми зі здоров’ям або ж просто нагадує вам звернути увагу на свій фізичний та емоційний стан, відпочити і розслабитися. Після такого сну вам потрібно відвідати свого лікаря і по можливості пройти обстеження.

Висновок

Підводячи підсумки, можна сказати, що розчісування волосся сниться до змін, найчастіше – позитивним. Але для такого тлумачення потрібно, щоб волосся були гладкі і легко розчісувалося. Ковтуни найчастіше символізують труднощі на вашому життєвому шляху. Але якщо уві сні ви досягли ідеальної гладкості, то і в житті все владнається.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code