До чого сниться Розслідування: тлумачення в різних сонниках

Розслідування у нашому сприйнятті – це пошук винуватців та подальше покарання за скоєний злочин. Можливо, зараз ви мечетесь, шукаєте, не можете знайти якусь істину, правду. Мова може йти про призначення, пошуку себе. На рівні підсвідомості таке сновидіння можна вважати ознакою невпевненості у чесності оточуючих, підозри в невірності або обмані. У будь-якому випадку, такого тлумачення сну навряд чи буде радісним. Як вважає сонник, розслідування у сні не віщує позитивних звісток.

Сон, де ви були пов’язані з розслідуванням, навряд чи викличе позитивні емоції і радість. Однак будь-сон – це помічник у пізнанні себе і своїх проблем, і ви в будь-якому випадку можете отримати свою вигоду.

Тлумачення сну в залежності від деталей

Впоратися з розгадкою побаченого допоможе тлумачення сновидіння в залежності від різних деталей:

  • Якщо у вашому сні злочинець – це ви, то наяву мова піде про устрій вашого життя в цілому. Ви сумніваєтеся, що йдете правильною дорогою, що робите так, як потрібно вам, не робите «злочин» проти себе під тиском громадськості. Сон – доказ того, що ваші побоювання вірні. Варто переглянути життєві пріоритети, вибрати інший шлях розвитку;
  • Якщо уві сні ви розкриваєте злочин або успішно ведете розслідування, то наяву ви вже встали на шлях «зцілення», з’ясували всі помилки і поступово змінюючи напрямок. Ви на вірному шляху;
  • Якщо на ваших очах доводять провину вашого друга або когось із близьких, варто придивитися до ваших стосунків або спільних справах. На рівні підсвідомості ви сумніваєтеся в їх чесності намірів і підозрюєте в обмані. Варто прислухатися до себе і бути обережніше!

Сонник Міллера

По Міллеру якщо уві сні злочинець – ви, то наяву вас незабаром захочуть підставити. Варто обережніше вибирати коло спілкування і взаємодії. Також можна тлумачити сновидіння як грошові втрати в бізнесі.

Сонник Ванги

За сонником Ванги розслідування у сні – провісник неприємностей і розчарувань. Справжня «чорна смуга» в житті. Однак не варто приймати всі труднощі близько до серця, так як вони – складова будь-якого розвитку.

Сонник Фрейда

Розслідування у сні – ваша невпевненість у собі наяву. Нездатність відстояти свої кордони і довести правоту.

Висновок

Не варто засмучуватися, якщо вам приснилося розслідування. Цей сон може стати початком нового етапу в житті, підказкою до вирішення проблем або покажчиком на недоброзичливців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code