До чого сниться розставання: тлумачення з різних сонників для чоловіків і жінок

Припинення відносин – це завжди сумно, воно тягне за собою порожнечу. До чого сниться розставання з хлопцем чи дівчиною? Сновидіння з цим сумним подією запам’ятовуються. Що ж вони можуть означати? Як говорить сонник, розставання з коханою людиною найчастіше просто сон, який відображає ваші переживання. Іноді це знак, що відносини, навпаки, стануть набагато міцніше. Третє тлумачення говорить про відмову від чогось. В яких випадках і чого слід чекати, давайте розберемося детальніше.

Якщо вам приснилося розставання з коханою людиною, хлопцем або дівчиною, це не означає, що відносини закінчаться наяву, а розтлумачується за сонником.

Тлумачення значення сну в залежності від його подробиць

Людина, з якою вам у сні довелося прощатися – це і є ключ до розгадки сновидіння. Він вказує сферу, на яку слід звернути увагу. Уві сні ви можете побачити розставання з вашим партнером, розлучення з другою половинкою, прощання з батьками або друзями. Кожен з цих сюжетів має своє унікальне значення. Так давайте ж розберемося в усьому докладніше.

Якщо ви розлучилися з коханим хлопцем або дівчиною

Якщо вам приснилося розставання з коханою людиною, хлопцем або дівчиною, наяву ваші відносини будуть міцними і довгими.

До чого сниться розставання з коханою людиною — це, мабуть, найбільш часте запитання. Ваші стосунки в реальності зміцніють, посилиться любов, почуття і прихильність. Можна тільки позаздрити.

Але як говорить сонник, розставання з коханою людиною з власної ініціативи говорить про те, що коханий/ва недостатньо приділяють вам уваги. Зважте все, вам дійсно не вистачає уваги або у всьому винні примхи?

Якщо дівчині приснилося, що розлучилася з хлопцем, який вже піддав свої почуття сумнівам, це передбачає вашу підсвідому готовність до розриву. Залишилося тільки зважитися на цей крок в реальному світі. Якщо при розставанні ви плакали, то наяву вас чекає веселощі, а якщо хлопець плакав, то станеться якась проблема.

До чого сниться розставання з дівчиною – така картина обіцяє подія, після якого ви ще більше зблизитеся. Приснилася розлука з колишньою дівчиною — ви ніколи не зійдетеся, не варто тішити себе надіями, а ваше випадкове возз’єднання нікому не принесе щастя.

Якщо наснилося розставання з дівчиною, сталося не так давно за її ініціативою, значить, ця дівчина по вас сумує. Схоже, що пора миритися. До чого сниться розставання з коханою дівчиною зі скандалом, гострими предметами, битим посудом – це пророцтво, що обіцяє реальну розлуку назавжди. Якщо наяву ви відчуваєте напругу в стосунках і хочете їх зберегти, то варто поговорити про це з другою половинкою.

Бачити уві сні розлучення між чоловіком і дружиною

 1. До чого сниться розставання з чоловіком або дружиною — ваш шлюб переходить на нову стадію, ви будете більше поважати і цінувати один одного, вас чекає щасливе спільне існування.
 2. Ініціатива до розставання виходила від жінки – в реальності є незадоволеність сімейним життям, потрібно обов’язково обговорити накопичилися образи, якщо хочете зберегти шлюб;
 3. Розставання було наслідком зради одного з подружжя – пора струсити ваші відносини. Побачення, спільний відпочинок, нові враження допоможуть вдихнути життя у ваш шлюб. Тільки не залишайте все напризволяще, інакше буде пізно.
 4. Уві сні чоловік іде до іншої жінки — вас чекають зміни. Чоловік йде до подруги – це сигнал придивитися до приятельки ближче, швидше за все, вона є вашою суперницею і має недобрі наміри. Зведіть контакти з нею до мінімуму.
 5. Чоловікові розлучення з дружиною у сні пророкує якісь зв’язку з її батьками: або її родичі доставлять незручності, які їм буде потрібно ваша допомога.

Розлука з родиною, батьками, іншими родичами

 1. Розставання з вашими дітьми говорить про сімейної ідилії, гармонії в будинку, в цілому передрікає дуже славну життя вам і вашим дітям;
 2. Якщо довелося розлучатися з батьками, а вони були щасливі, значить, наяву ви досягнете порозуміння. Часто такий сон пророкує успіхи на роботі.
 3. Якщо в реальності хтось із батьків хворіє, а з ним приснилося прощання, то сон передбачає погіршення стану хворого. Обов’язково візьміть на замітку і спробуйте випередити обставини, це неблагополучний знак.
 4. Розлучатися з батьком у сні – чекати неприємностей у діловій сфері;
 5. Прощання з сестрами та іншими родичами трактується як погіршення відносин. Вони не пройдуть перевірку на міцність і довіру.
 6. Розлука з братами або сестрами – сон може пророкувати вам погіршення любовних відносин, не без ревнощів;
 7. Уві сні прощалися брати – у реальному житті їх дружбу прийде кінець, буде місце для зради і розчарувань. Не виключено, що вплине на розрив відносин третя особа, уважно придивіться до вашим спільним знайомим.

Розставання з однокласниками, друзями, колегами

Вночі бачили сцену розлуки з однокласниками? Що ж, вам знадобиться допомога від друзів, в процесі спільного вирішення проблем дружба зміцніє. Колишні однокласники обіцяють веселе торжество і швидкі вести.

Сценарій, в якому був розрив відносин з друзями, обіцяє багато негараздів, ви їх успішно подолаєте. Якщо уві сні ви бачили радісні обличчя приятелів, то незабаром почуєте приємні для вас звістки або вас чекає бажана зустріч.

Картина розставання з колегами може говорити про те, що вам потрібні зміни. Тільки от задовольнити це бажання ви поки не поспішайте. Якщо вас відвідують думки про внесення змін у своє життя, спробуйте їх втілити вже. Також прощання з колегами може передбачати вам невеликі сутички, вони закінчаться благополучно. А ось розставання з партнерами за проектом – попереджувальний знак. Ви не повинні помилитися інакше відчуєте погані нерадісні наслідки.

Трактування сну в різних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда, Сучасний

Кожен сонник розставання з хлопцем або дівчиною тлумачить зі своєї точки зору. Тут кожен може вибрати тлумачення більш підходяще для поточної ситуації в реальному житті. Ми пропонуємо вашій увазі тлумачення значень побаченого сну сонників різних авторів. Ви можете порівняти їх між собою, знайти подібності та відмінності, і вибрати найбільш підходящий для вас варіант.

Сонник Міллера — весела подія наяву

 1. Відомий сонник каже, що не всі сни, в яких ви бачили розставання, потрібно тлумачити. Більшість з них нічого не передвіщає, а просто відображає ваш внутрішній стан, ваші переживання.
 2. До чого сниться розставання з коханим хлопцем — ваші стосунки себе вичерпали, напевно, пора прийняти важке рішення. Якщо при цьому вона відчувала себе щасливо – може очікувати нового кавалера.
 3. Розлучатися з позитивним настроєм – передвіщає вам брати участь в веселощі і відвідати урочисті заходи, вам це необхідно, так що не пропустіть шанс розслабитися. А ось з сумним настроєм – вас очікують втрати.
 4. У сновидінні прощатися з сім’єю з причини від’їзду – готуватися до неприємного подорожі, подумайте, може краще відкласти його.
 5. Сцена прощання з родичами, де ви посилаєте повітряні поцілунки, пророкує вам далеку дорогу, по поверненню ви привезете масу позитивних емоцій.
 6. Приснилося емоційне прощання з колегами — вас чекають дрібні проблеми в роботі.

Сонник Ванги — пора зміцнювати відносини

Тлумач болгарської провидиці трактує мрії з прощанням пари як попередження. Як каже цей сонник, розставання з дівчиною чи хлопцем вказує на те, що у ваших стосунках щось не так. Потрібно почати зі свого поведінки, подумати, як у відносинах з коханим людина не варто себе вести. По-друге, настав час обговорити з партнером свої невдоволення, тільки акуратно, щоб це не переросло у закиди.

Позитивний для пари сон, в якому їх розставання було бурхливим. Коли в реальному житті стосунки між подружжям хороші, в родині панує гармонія, а комусь з них приснилася сцена розлуки – це щасливий знак. Відносини стануть ще краще, міцнішою, щасливішою, їх чекає безхмарне майбутнє.
Часто розставання уві сні з коханою людиною говорить про вашу невпевненість у відносинах.

Сонник Фрейда — ви не впевнені в собі

Невпевненість є частою причиною снів зі сценами розставання. Страх бути покинутими проявляється в сновидіннях. Якщо ініціатором прощання були ви, сон говорить про вашу невизначеності, ви не вмієте приймати рішення і часто перекладаєте відповідальність на партнера. Ви дійсно відчуваєте свою невпевненість, чіпляєтеся до партнера, потрібно зрозуміти існує грунт для ваших страхів. Якщо ні, то працюйте над собою, т. к. ви ускладнюєте життя і вашу, і партнера. А якщо є підстави не довіряти другій половинці, треба прийняти жорстке рішення щодо його.

Бурхливе розставання говорить про недолік емоцій, в реальності вам не вистачає пристрасті, яскравих взаємин, пам’ятних інтимних зв’язків. Якщо людина у відносинах, то йому варто вжити заходів, щоб внести різноманітність в союз.

Часті сновидіння, в яких доводиться прощатися, вказує на нереалізовані амбіції, що є причиною внутрішнього конфлікту. Втілення планів у життя – для вас дуже важлива складова, не відкладайте їх в сторону, інакше ви так і будете шкодувати про несделанном.

Сучасний сонник — можливі конфлікти наяву

 • У нічних мареннях розлука сниться як сигнал, застережливий про конфлікти та скандали. Мирне розлучення з улюбленими говорить про кризу відносин, але ще не все втрачено, проаналізуйте, що вас пов’язує, спробуйте знову розпалити почуття.
 • Якщо ви були ініціатором і не відчували при цьому жалю, то союз вже не врятувати, ваша любов пішла. Бурхливий розставання говорить про те, що ви хочете позбутися від цих відносин, вони вас обтяжують.
 • Розставання з друзями, а також колегами передвіщає багато турбот;
 • Уві сні бачили жорсткий розрив з ворогами, цей сон принесе вам успіх, як в любові, так і в справах;
 • Молодій дівчині може приснитися сцена розставання з домашніми тваринами, такий сон передвіщає їй вагітність незабаром.

Висновок

Як бачите, тлумачення сновидінь, в яких ви бачили розставання, дуже неоднозначні, тому що мова йде про відносини. А в них, як правило, всі двояко. Дати точну розшифровку можете тільки ви самі. Проаналізуйте вашу нинішню ситуацію, прийміть найбільш близьке тлумачення і дотримуйтесь порад. Тільки не плутайте сигнали підсвідомості з вашими страхами і невпевненістю в собі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code