До чого сниться Розсипати: тлумачення в різних сонниках

Навряд чи когось обрадує розсипана крупа, бісер або дрібні детальки. Це завжди асоціюється з невдачею, неуважністю, неувагою. Маленькі частинки треба ще й зібрати назад! А це – копітка праця, яка може зайняти багато часу. Як підсумок – початкові втома і поганий настрій затьмарилися новими клопотами. Як тлумачить сонник, розсипати, а після збирати зерно – копітка і зовсім не привабливе заняття. Можливо, в житті ви зараз займаєтеся тим, що «збираєте» дрібні клопоти і справи. Або ж вам тільки доведеться це заняття. В цьому випадку сон – сумна прикмета неприємностей і проблем.

Можливо, ви дуже втомилися від повсякденних турбот, і тоді щось розсипати, зачепити або зламати по необережності – звичайна справа. На підсвідомому рівні ви незадоволені таким станом речей і давно потребуєте заслуженому відпочинку.

Тлумачення сну в залежності від деталей

Якщо ви що-то розсипали уві сні, згадайте деталі. Вони направлять вас на вірний шлях розгадки.

  • Якщо уві сні ви розсипали насіння, то в житті навколо вас хтось «рассыпет» плітки, наклеп і засудження. Будьте обережні при виборі оточення, не варто довіряти малознайомим людям, а тим більше – заводити з ними ділові відносини;
  • Розсипати дрібні предмети (крупу) – ви загрузли в дрібних проблеми і клопоти. Швидше за все, ви помилково вважаєте їх дуже значущими і переживаєте з цього приводу. Спробуйте простіше ставитися до розв’язання труднощів;
  • Розсипати великі предмети – до великих проблем;
  • Розсипати сіль у сні – до незаслуженим звинувачень і наклепів у вашу сторону;
  • Розсипати бісер – зараз ви робите дії, які йдуть врозріз з думкою друзі і родичів. Ви ризикуєте надовго втратити їх повагу.

Сонник Міллера

Якщо уві сні ви щось розсипали, то наяву вас намагаються підловити, вивести на чисту воду. Якщо ви в дійсності задумали щось недобре, то вас неодмінно «зловлять», і все розкриється.

Сонник Ванги

Розсипати предмети по соннику Ванги – зустрітися з недоброзичливцями наяву. Вас хочуть підставити, «зрушити» з місця.

Сонник Фрейда

Розсипані предмети по соннику Фройда – приховані образи і невдоволення стосунками з коханим. Ви дуже цінуєте ними, щоб поставити болючу точку.

Висновок

В цілому, розсипані предмети в сні не віщують нічого доброго. Однак будь сновидіння – це помічник і провідник, і при правильному тлумаченні ви зможете уникнути великих труднощів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code