До чого сниться Рум’яна: тлумачення в різних сонниках

Природний рум’янець тільки прикрашає дівчину, звичайно, привід задуматися, якщо він з’являється від надмірного сорому і невпевненості в собі. Як вважає сонник, рум’янцем від сорому – дуже неприємна річ, не дозволяє нам брехати співрозмовнику. Але рум’яна – це ще і косметичний засіб, так улюблене дівчатами і жінками. Вони дійсно прикрашають личко, роблячи його більш свіжим, сяючим і яскравим. Як видно, випадків безліч. Тому розглянемо більш детальні тлумачення в залежності від деталей.

Якщо вам приснилися косметичні рум’яна, значить ви намагаєтеся приховати свої недоліки. Здаватися краще, ніж є насправді.

Тлумачення сну в залежності від деталей

Рум’яна в якості косметики – це красиво і жіночно. Однак завжди приємніше бачити на обличчі природний рум’янець, це показник скромності, якоїсь сором’язливості, що надає дівчині ще більшу красу. Сором’язливий рум’янець – єдине, що нікого не приведе в захват.

Розглянемо тлумачення сну в залежності від деталей:

  • Наносити уві сні косметичні рум’яна. Наяву ви хочете здаватися краще, ніж є насправді. Це не дуже хороший знак, так як, швидше за все, ви сильно схильні до чужої думки. Для вас важливий погляд чужих людей на вулиці, думка батьків, друзів і подруг. Це не дуже добре, коли мова йде про зовнішність. Якщо ви звільнитеся від цього комплексу, то з’явиться багато сил і енергії для більш важливих ідей і справ;
  • Покриватися рум’янцем від сорому. Зараз ви підсвідомо відчуваєте сором, звинувачуйте себе за якісь негарні вчинки, хочете все переграти. Якщо погане – в минулому, то варто відпустити ситуацію і продовжувати рухатися далі в новому, доброму напрямку. Якщо ж поганий, безрозсудний вчинок тільки у ваших планах, то радимо відмовитися від нього може закінчитися дуже погано;
  • Покриватися рум’янцем від сорому. В житті ви, знову ж таки, не впевнені в собі і своїх діях, постійно чекаєте осуду оточуючих. Від цієї якості краще позбутися, воно заважає вам рухатися вперед.

Сонник Міллера

Бачити в сні людини з рум’янцем на обличчі – чекайте подарунок від близького. Хворобливий рум’янець – до заздрості, пліток.

Сонник Ванги

Як вважає сонник Ванги, якщо у сні ви відчули рум’янець на обличчі, то придивіться до свого здоров’я. Можливо, десь є неполадки.

Сонник Фрейда

Бачити, як хтось почервонів – до сюрпризів від коханого. Якщо уві сні ви користувалися рум’янами, то радимо уникати необережних, погано обдуманих вчинків.

Висновок

Наносити рум’яну собі або покриватися рум’янцем уві сні – не самий хороший знак. Проте завжди є можливість скористатися тлумаченням і змінити життя на краще!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code