До чого сниться Риф: тлумачення в різних сонниках

Риф – коралове піднесення морських глибин, це природне явище ми сприймаємо як піднесення – це перешкода, перепона. Як вважає сонник, риф в такому сновидінні можна сприймати як раптово виниклі проблеми, непередбачені обставини. Проте краса морських глибин і коралових рифів рідко кому може доставити неприємні відчуття. Тут залишається ефект несподіванки, але загальний посил змінюється з від’ємного на додатний.

При всій красі коралів побачити їх у сні – не завжди позитивний знак. Велику роль відіграє колір, умови, при яких ви побачили корали.

Тлумачення сну в залежності від деталей

Зазвичай при згадці про кораловому рифі ми відразу уявляємо яскраві, незвичайні морські глибини. Природні піднесення, рослини, різнокольорові рибки і колір морської води – така краса просто не може залишити когось байдужим. Часто наші сни вражають нас своєю безглуздістю – можна побачити корали і у своєму домі!

Більш детально розкажуть тлумачення сну в залежності від деталей:

  • Похмурі, чорні корали. Якщо уві сні замість барвистою морського життя ви побачили непривабливі корали темного кольору, то наяву вас чекають перешкоди у вигляді непередбачених обставин, дрібних проблем і невдач. Вам досить довго буде просто «не везти». В цьому випадку допоможе тільки віра в найкраще. А настане воно дуже скоро;
  • Красиві корали. Можливо, у сні ви побували дайвером, і спеціально спустилися на морське дно, щоб насолодитися його красою. У цьому випадку корали потрібно сприймати як провісник несподіваних яскравих подій у вашому житті. Сновидця чекають приємні сюрпризи, несподівані пропозиції;
  • Корали червоного кольору. Невдовзі ви отримаєте дуже радісні і приємні новини. Можливо, вони змінять ваше життя;
  • Бачити корали в несподіваному місці – вас чекають дивні, незрозумілі події. Якими б дивними вони не були, завдяки їм ви вчасно отримаєте допомогу.

Сонник Міллера

Бачити уві сні красиві, яскраві корали – скоро ви обзаведетеся вірними друзями. Такої дружби у вашому житті ще не було – міцної, вірної, відданої.

Сонник Ванги

Незабаром після сновидіння з коралами вас чекає дуже яскрава, незабутня подія. Швидше за все, вас запросять на торжество.

Сонник Фрейда

Як вважає сонник Фрейда, корали у сні – до приємних подарунків і сюрпризів від коханої людини.

Висновок

Корали уві сні – це не завжди прекрасне диво природи. У тлумаченні сновидіння велике значення мають деталі і ваше ставлення до побаченого.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code