До чого сниться Ритуал: тлумачення в різних сонниках

У кожного з нас різне ставлення до різного роду ритуалів, релігійних практик або сектам, і це правильно, адже багато секти, зборів і масові ідеї – суща дурниця і «запудрювання мізків». Як вважає сонник, ритуал не має самостійного тлумачення. Все залежить від того, що конкретно вам привиділося уві сні. Дуже важливе значення мають ваші почуття і відчуття після пробудження. Адже існують такі ритуали і духовні практики, які дійсно піднімають на новий рівень духовного розвитку.

Якщо вам приснився ритуал, згадайте ваші відчуття під сні. Від цього буде залежати правильна трактування.

Тлумачення сну в залежності від деталей

Існує безліч ритуалів. Ритуальними називають послуги поховання, ритуали – це релігійні обряди і секти. До свого роду ритуалів можна навіть віднести духовні практики медитації, які можуть бути корисними для кожного і зовсім не викликають скептичних заперечень.

Тому тут важливу роль відіграють деталі вашого сну. Отже, приступимо до тлумачень:

  • Бачити уві сні релігійні обряди або секти, чиї ідеї вам здаються безглуздими. Якщо уві сні ви стали учасником якогось зібрання секти, де висвітлювалися чужі ідеї, виконували безглузді рухи і прокинулися в подиві, то наяву ви піддалися помилковим поглядам. Швидше за все, ваші справжні ідеї і думки навіяні суспільством, чужими переконаннями. Ваша душа, підсвідомості противляться цьому. Постарайтеся переглянути свої переконання з логічною та об’єктивної точки зору;
  • Бачити уві сні якісь обряди, після яких відчувається духовний підйом, зцілення. Швидше за все, у найближчому майбутньому відбудеться подія, яка підніме вас на зовсім інший рівень сприйняття, розбудить нові почуття. Також можливо, що ви наближаєтеся до прийняття якоїсь ідеї чи погляду, який докорінно відрізняється від колишнього життя.

Сонник Міллера

Згідно соннику Міллера, це новий духовний рівень, підйом. Можливо, вас чекає перехід на нову сходинку в кар’єрних сходах.

Сонник Ванги

Ваші дії і думки наяву сильно резонує з образом мислення друзів і близьких. Ви оточені засудженням і чужими настановами. Не варто міняти власні ідеї, свій курс заради заохочення навколишніх.

Сонник Фрейда

Ваші стосунки з коханим перейдуть на новий рівень. Він може означати закріплення відносин.

Висновок

Як ми бачимо, ритуал у сні – до значних змін у житті. Ви вже знаходитесь на зовсім новому етапі особистісного зростання, або незабаром приймете інші ідеї. Такий сон – лише підтвердження, що ваш шлях є вірним.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code