До чого сниться Саксофон: тлумачення в різних сонниках

Приємні мотиви цього духового інструменту рідко залишають байдужими любителів джазу і гарної музики в цілому, почути такий концерт – одне задоволення. Як вважає сонник, саксофон можна побачити в самих різних інтерпретаціях. Наприклад, ви самі були виконавцем. У когось вийшло чудово, а у кого-то погано. Пам’ятайте, грати на саксофоні означає видавати звук. Іншими словами – щось нести, привносити в світ. Від того, наскільки приємна буде ваша «музика», залежить і ставлення до «виконавцю». Давайте розберемося детальніше, що ж означає побачити саксофон у своєму сновидінні.

Основа будь-якого тлумачення – деталі вашого сновидіння, від загального посила вашого сну залежить варіант трактування. Можливо, ви чули музичну групу – насолоджувалися концертом або слухали приємну музику в кафе або ресторані.

Тлумачення сну в залежності від деталей:

  • Ви виконували якусь композицію на саксофоні, і виходило чудово. У сні ви постали виконавцем-саксофоністом, і слухачі були просто в захваті? Це прекрасний знак, що говорить про те, що в житті ви – дуже добра людина, не заморачивающийся по дурницях і живе в своє задоволення. Ваш посил у світ – це добро і справедливість, високі моральні якості, доброта. І світ вам відповідає тим же;
  • Ви виконуєте композицію на саксофоні, і виходить погано. Якщо уві сні ви намагаєтеся зіграти на цьому духовому інструменті, але нічого не виходить, то це означає, що ви налаштовані негативно, песимістично. Ваш недружній посилом транслюється в світ, і він відповідає вам тим же! Спробуйте перевірити це твердження на практиці, і ви побачите, що воно працює;
  • Слухати, як грає джазова група або насолоджуватися мелодією саксофона в кафе (ресторані). Це теж прекрасний знак, що говорить про те, що ваше ставлення до світу – це любов і прийняття. Ви самі прекрасно бачите, що він відповідає вам тим же! Продовжуйте в тому ж дусі.

Сонник Міллера

Згідно соннику Міллера, саксофон у сні – до веселощів, приємного проведення часу з сім’єю або друзями.

Сонник Ванги

Гра саксофона у сні – до пліток навколо вас. Ваші співробітники і знайомі ніби ополчаться на вас. Швидше за все, це пов’язано з заздрістю.

Сонник Фрейда

Насолоджуватися грою саксофон у сні – до знайомства з людиною, з яким у вас може скластися міцна сім’я.

Висновок

Цей непростий інструмент, побачений нас уві сні, може в пару словах описати зміст і настрій нашого життя!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code