До чого сниться Саламандра: тлумачення в різних сонниках

Саламандра – яскрава, красива земноводна ящірка. Як вважає сонник, саламандра володіє безліччю набором характеристик. Їх здатність до регенерації хвоста і кінцівок можна описати загальним словом – невразливі. Ці ящірки характеризуються швидкістю рухів і спритністю. Вони отруйні, однак здатності передавати отрута через шкіру, укусом, у них немає. Тобто, самі по собі ці тварини не небезпечні. Складається картинка: з одного боку – швидкі і спритні, з іншого – отруйні всередині, але якщо «не чіпати», небезпеки не представляють. Більш детально розповість тлумачення сонника.

Опис саламандри можна порівняти з людиною, адже він може бути «хорошим» зовні, але «отруйним» всередині, і при цьому спритним, хитрим, швидким у своїх справах і намірах. Чи означає це, що наяву вам має бути зустріч саме з такою людиною?

Тлумачення сну в залежності від деталей:

  • Бачити саламандру здалеку. Якщо уві сні ви милувалися красивою ящіркою, яка спокійно існувала, не помічаючи вашої присутності, то це хороший знак. І тут вперед виходять такі якості саламандри як швидкість рухів, різкість, спритність. Ту справу, яку ви зараз втілюєте в життя, принесе вам успіх. Вас не збентежать проблеми і труднощі, ви непохитні. З таким настроєм можна чекати тільки перемоги;
  • Бачити саламандру у воді. Ваші плани, бажання будуть намагатися зірвати. Хтось дуже хоче, щоб ваша справа провалилося, і ви залишилися ні з чим. Не варто мати справи з ворогами і заздрісниками;
  • Бачити, як саламандра тікає від вас. Якщо сон приснився чоловікові, то він віщує поява в його житті дуже хитрою, зухвалої жінки. Будьте обережні з вибором супутниці;
  • Бачити, як використовують отруту саламандри. Наяву ви зіткнетеся з хитрим недоброзичливцем або конкурентом, який з’явиться у вашому житті під виглядом доброго товариша. Будьте пильні!

Сонник Міллера

Бачити саламандру уві сні – означає бути на порозі здійснення якоїсь необдуманого вчинку. Ігнорування цього попередження може призвести до великих проблем.

Сонник Ванги

Згідно соннику Ванги, саламандра у сні – до ворожих, неприязним відносин з колегами по роботі.

Сонник Фрейда

Побачити в сні саламандру означає, що в житті ви дуже творчий, високообдарований людина.

Висновок

Як бачимо, саламандра уві сні – це не завжди до «отрути», хитрості і ворогам в житті. Але навіть якщо ваше передбачення виявилося негативним, його можна вважати попередженням, яке може позбавити від зайвих проблем.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code