До чого сниться сало

Отже ви прокинулися і згадали, що вам приснилося сало, при цьому сон був яскравим, незабутнім і ви захотіли з’ясувати з’ясувати його значення. Якщо ви хочете з’ясувати, до чого сниться сало, сонник підкаже вам правильне тлумачення. Зараз, вам потрібно як можна більш детальніше згадати, який саме сало вам приснилося: солоне, з прошарком, свіже або копчене, довелося вам його є або готувати — від цього в значній мірі буде залежати підсумкове тлумачення.

Сонник: бачити сало уві сні — символ багатого, заможного життя, а солоне з прошарком м’яса — до мінливої життя.

Трактування сну сонники: Міллера, Ванги, Фрейда, Лоффа

Навіть такий смачний і корисний продукт, як солоне або свіже сало, тлумачиться неоднозначно. Цей продукт може символізувати матеріальний достаток, а може бути і знаком наближається сімейного або робочого конфлікту. У цьому матеріалі ми розглянемо тлумачення цього символу в найпопулярніших на сьогодні сонники та порівняємо їх тлумачення між собою.

Сонник Міллера: ви отримаєте несподіваний прибуток

Цей сонник, позитивно трактує цей символ в залежності від того, що саме ви побачили:

 • Солоне. Сонник Міллера трактує солоне сало — як знак швидкого отримання прибутку. Але вам доведеться докласти чимало зусиль для досягнення своєї мети. Тільки в цьому випадку ваш дохід зросте в кілька разів, а поточні труднощі вдасться подолати.
 • Копчене. Якщо ви коптите уві сні сало – на роботі вас чекають «спекотні» дні. Якщо ви не згорите на роботі, а зможете раціонально розпорядитися відпущеним часом і виділеними ресурсами, вас чекають численні бонуси. Премія, підвищення кваліфікації, визнання колег і знайомих. Згадайте, скільки саме сало було в вашому сні: якщо дуже багато – розмір вашого доходу збільшиться в 2-3 рази.
 • Варене. Варене сало, згідно Міллеру, сниться до розладів шлунково-кишкового тракту або до хворобливого прагнення володіти грошима. Найближчим часом не варто їсти неякісну їжу, краще собі таким способом ви точно не зробите. Не забувайте про себе: робота, кар’єра, гроші вторинні. Здоров’я знаходиться в підставі піраміди успіху, це найцінніше, що у вас є.
 • Є. Є сало в сні – знак, що пора б просити у начальника підвищення. Але не будьте занадто самовпевненими. Все має бути в міру. Інакше вам може загрожувати звільнення. А ось якщо у салі є прошарки м’яса – тоді точно варто задуматися про підвищення або більш вигідною і цікавій роботі.
 • Різати. Якщо уві сні ви побачили, що ріжете сало — це знак щасливих змін. Якщо жінка бачить свої руки, забрудненим в салі, вона може не розраховувати на підвищення і збільшення зарплати.

Сонник. Великий шматок свинячого сала сниться до доброго здоров’я, довголіття і бадьорості тіла й духу. А ось маленькі шматочки говорять про скупість, жадібність сновидця. Залежане, старе — до застою в діловому і особистому житті.

Бачити уві сні сало до чого це? Тлумачення в соннику Міллера, Ванги, Фрейда, Лоффа, Нострадамуса.

Сонник Ванги: ви вирішите всі хвилюючі вас проблеми

Болгарська ясновидиця Вангелія включила в свій сонник такі тлумачення цього символу:

 1. Сире. Звичайне сире сало сниться до вдалого вирішення поточних життєвих проблем. Невирішені питання, які висіли мертвим вантажем, на вашій шиї нарешті почнуть вирішуватися, часом навіть без вашої участі. Якщо в шматку були прошарку, то після проблемного періоду вас чекає підйом в діловій сфері: нова посада або цікавий проект.
 2. Смажене. Смажити сало уві сні (робити шкварки) — ви зможете дізнатися чиюсь сокровенну таємницю. Двічі подумайте, чи потрібна вам ця інформація. Ви вправі відмовитися і не слухати чужі секрети, незважаючи на те, що вам може бути дуже цікаво. Ось варений шматок Ванга у своєму соннику відносить до недобрим предзнаменованиям — такий сон обіцяє неприємності в дорозі і можливо навіть нещасні випадки.
 3. Солоне. Солоне свиняче сало сниться до вдало укладеними договорами, угодами або угодами. Якщо бачили шматок з прошарком — будьте пильні. Ваш партнер або клієнт буде всіляко намагатися змінити її умови на свою користь. Прагніть до ситуації «виграв-виграв», тоді ви залишитеся задоволені.

Сонник Фрейда: вам пора освіжити стосунки

Відомий психолог Зігмунд Фрейд відомий своєю теорією, яка співвідносить ті чи інші сновидіння з проблемами людини в сексуальній сфері. Це твердження досить спірно, тим не менш, його сонник містить такі трактування:

 • Сало з м’ясом. На думку Фрейда, сало з м’ясом сниться до жорсткого статевого акту без прелюдій. Скоріше всього, подібні установки є у вас в підсвідомості, і ви просто боїтеся собі в цьому зізнатися. І тепер це таємне бажання підсвідомості приходить до вас через сновидіння.
 • Є або різати. Є сало в сні — Фрейд трактує, як бажання влаштувати побачення в ресторані. Якщо ви ріжете сало, ви трохи мазохіст. Те, з якою силою і завзяттям ви ріжете, пояснює потенційну силу бажання вступити в зв’язок такого роду. Швидше за все, ви відчуваєте незадоволеність і певний дискомфорт в поточних відносинах з партнером.
 • Свіже або сире. Сире сало уві сні дає привід задуматися, наскільки свіжі ваші стосунки в парі. Подумайте, що потрібно зробити, щоб оновити їх. Може бути влаштувати романтичне побачення або несподівана подорож на вихідних? Спробуйте розібратися у відносинах, щиро поговорити з партнером про свої бажання і переживання.

Сонник Лоффа: у вашої справи є перспективи

До чого бачити уві сні сало? Як пише Лофф, у своєму соннику, у вас є всі шанси закінчити розпочаті справи успішно. Що б це не було: хобі, творчий проект, ділова завдання: будь-яке питання можна розвивати і успішно завершити. Доля вам благоволить, попросіть допомоги понад перед відповідальною справою, і ви будете почуті. Ви в силах впоратися з усіма перепонами, хоча на це буде потрібно багато сил, часу, зусиль.

Свіжий шматок сала — символ нових ідей і нових проектів. Вам можуть запропонувати взяти участь у цікавій справі, можливо, невідомому для вас в даний момент. Погоджуйтеся і пробуйте. Тільки таким способом можна знайти справжнє діло всього життя. Нічого не бійтеся, успіх і слава прийдуть до вас, а удача стане постійною супутницею.

Коптити сало уві сні цей сонник трактує, як значні зусилля, які доведеться докласти для успіху нової справи. Готуйтеся старанно попрацювати з максимальною віддачею. Запасіться терпінням, наполегливо трудіться, незабаром всі ваші зусилля окупляться багаторазово.

До чого сниться сало жінці чи дівчині? Як говорить сонник, такий сон до швидкого розчарування в любові. Людина, у якого ви закохаєтесь, принесе вам багато страждань. Інше тлумачення: вас чекає спокуса піти наперекір своїй совісті і загальноприйнятої моралі. Якщо піддастеся: ваша ділова та особиста репутація буде безнадійно зіпсована. Якщо зможете встояти – у вас є всі шанси знайти стабільну роботу і заробити визнання в колективі.

Тлумачення варіантів сну з урахуванням подробиць

Яке було сало у сні? Свіже або не дуже, солоне, копчене, варене, смажене? Що ви з ним робили: їли, купували, різали або готували якусь страву? Тлумачення сновидіння можуть бути дуже різними. Але ви зможете розібратися, якщо згадаєте всі деталі. Розглянемо різні варіанти і найбільш часто зустрічаються «сценарії»:

Сонник до чого сниться сало з прошарками? Сонники Ванги, Міллера, Фрейда, Лоффа, Езопа, Д. Зими та інші.

Вид сала що приснилось

Різновид побаченого вами шматка має ключове значення при роботі з сонником:

 • Солоне сало. Великий шматок солоного сала – до випадкового заробітку в найближчому майбутньому. Невеликий шматочок– навпаки знак, того що не стоїть необдумано витрачати гроші найближчим часом. Вам було б непогано бути економніше і стриманішим у своїх бажаннях як мінімум до наступної зарплати.
 • Сало з прошарками м’яса. До запеклого спору або конфлікту на роботі чи в сім’ї. Побережіть сили, вони вам знадобляться. Демонструйте впевненість у конфліктну ситуацію, будьте спокійні, не нападайте самі, але і образу спускати не варто. Можливо, перед вами навіть вибачаться, і конфлікт, який назрівав уже давно, буде повністю вичерпано. Є й інше тлумачення, до чого сниться сало з прошарком з м’яса. Якщо зараз у вас не надто вдалий період у житті — такий сон пророкує удачу, радісні дні, швидкий успіх у всіх починаннях.

Що ви робили з салом у своєму сновидінні?

Тепер пригадайте, що саме ви робили з цим продуктом: продавали, купували, їли, варили або нарізали:

 1. Продавати або купувати. Сон, в якому вам довелося продавати сало — до любовних пригод, сильним почуттям або швидкої несподіваною закоханості. А ось його купівля може означати як добрі, так і не дуже приємні новини, все залежить від відчуттів, які ви випробували в сновидінні. Якщо вам було неприємно — є ймовірність крадіжки або пограбування. Але якщо ви залишилися задоволені покупкою, в реальності також успіх не обійде вас стороною. Крім того така покупка може говорити про швидке подорожі, яке закінчитися тим, що ви зустрінете свого майбутнього чоловіка або дружину.
 2. Пригощати. Ви пригощали когось салом? Подумайте, чи не занадто багато ви скаржитеся на здоров’я? Можливо, оточуючим такі скарги зовсім не подобаються. Краще займіться своїм здоров’ям. Сходіть до лікаря, вислухайте рекомендації і дійте за отриманим приписом.
 3. Є самому. До чого сниться, є сало в сні – швидше за все до швидких проблем і складнощів. Тут все залежить від відчуттів. Якщо його смак вам був неприємний — можете не розрахувати свої сили на роботі або захворіти. Найпопулярніше негативне тлумачення цього символу – хвороба, сварка, бійка. Більш позитивний варіант – вас накриє лінь, апатія, бездіяльність, можливі труднощі в інтимному житті.
 4. Варити, смажити, нарізати. Готувати сало уві сні будь-яким способом – до швидкого отримання хорошої високооплачуваної роботи. Швидше за все, буде запропонована посада вам нецікава і не дуже престижно. Топити сало – до щасливого любовним пригодам. Різати сало – успіх у перемогу над недоброзичливцями. Ваші справи, нарешті, підуть в гору.

Продукт був якісним або зіпсованим, якого він був кольору?

Тепер згадайте, в якому стані, або якого кольору був бачений вами шматок:

Свіже біле. Бачити уві сні свіже біле сало – до гарних новин або хорошого прибутку в найближчому майбутньому. Якщо ви забруднилися в ньому – можливо, інші люди будуть стурбовані вашими справами, але вам не варто звертати на це увагу. Робіть те, що вважаєте за потрібне, без урахування думки сторонніх.

Залежане жовте. Несвіже жовте сало – досить недобра ознака. Вас чекає депресія, туга або хвороба. Будьте уважнішими до свого здоров’я, подумайте про те, як і навіщо ви живете. Підбадьоритеся : запишіться в спортивний зал, на курси йоги, або танців. Постарайтеся згадати що життя прекрасне.

Тухле сіре. Згіркла або тухле сало сниться до великих неприємностей. Якщо до того ж запах у сала огидний, ви будете брати участь в нехорошої угоді або обмані. Ваші наміри будуть розкриті, зупиніться, поки не пізно. У вас ще є шанс одуматися і врятувати свою репутацію та фінансовий стан від краху.

Кому сниться: чоловікові, жінці, дитині

Підлогу сновидця також впливає на тлумачення цього образу:

 • Чоловічий сонник. Якщо ви чоловік, і бачите сон, де їсте сало з величезним задоволенням, значить, ви володієте такими якостями характеру, як сміливість, мужність, відповідальність і впевненість у собі. Ніякі вороги і конкуренти вам не страшні — рухайтеся до наміченої мети і все у вас вийде!
 • Жіночий сонник. Якщо ви жінка і уві сні забруднили руки в розтопленому салі, такий сон обіцяє розлади і невдалі спроби завоювати визнання у суспільстві. А ось якщо складали його в бочку або коробку – це навпаки добрий знак. Вас чекають добрі зміни і радісні події. Якщо молода дівчина у сні їсть солоне сало – вона, ймовірно, відчуває розпач від того, що улюблені і рідні люди не розуміють і не цінують її.
 • Дитячий сонник. До чого сниться сало дитині? Якщо воно було варене, то дитина втомився від постійного перегляду мультиків або комп’ютерних ігор. Так починається наслідування намальованим героям і послідовна втрата індивідуальності. Допоможіть дитині знову знайти себе. Якщо воно плаває в іншій їжі, наприклад, в супі – до примх і хитрощів. Припиняйте подібна поведінка і спробуйте поговорити з дитиною, обговоріть це питання.

Висновок

Ви, мабуть, вже зрозуміли, що це досить багатогранний образ і має безліч суперечливих тлумачень. Якісь автори сонників дивляться на цей символ лише з поганої сторони, інші шукають позитив і розповідають про добрі знамення і чудових зміни в житті. У що вірити – вирішувати тільки вам. Правильне тлумачення сну має підготувати вас до можливих складнощів, але ні в якому разі не налаштовувати на них. Будьте щасливі, і нехай вам сняться тільки чарівні сни!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code