До чого сниться Самогон: тлумачення в різних сонниках

Будь-який алкоголь дає людині уявну гармонію, щастя, багато хто вдається до нього, коли хочуть забутися, на час залишити свої проблеми і нудне життя. Як тлумачить сонник, самогон, не означає, що ви завзятий алкоголік чи скоро станете таким. Такий сон говорить про почуття, порівнянних з тим, що ми відчуваємо при розпиванні алкоголю. Подібного роду сновидіння описують глобальні ситуації, ваше життя в цілому. До них обов’язково потрібно прислухатися. Каже цей сон про те, що пора щось міняти? Звичайно, говорить! Більш детально розповість тлумачення сонника.

Чи означає самогон у сні, що вам доведеться зіткнутися з проблемою алкоголізму наяву? Ні, не значить.

Тлумачення сну в залежності від деталей

Хочемо вас заспокоїти, але цей сон не є віщим. Вас і ваших родичів не чекають неприємні проблеми, пов’язані з алкоголем.

Тут будемо говорити про почуття, які ми відчуваємо при розпиванні алкоголю. Це радість, веселощі, сміх, гармонія і щастя. Те, чого нам так сильно бракує в житті. Однак не варто відразу ж ставити собі «діагнози». Тлумачення будь-якого сну залежить від деталей, і тут воно може бути зовсім несподіваним.

Отже, тлумачення сну в залежності від деталей:

  • Пити самогон і відчувати веселощі, радість. Тут все очевидно: наяву ви незадоволені своїм становищем, вам хочеться піти, забутися, виїхати і т. д. Страх заважає подолати себе і в корені змінити життя. Але потрібно зробити це саме зараз, бо потім може бути вже пізно. Сон – це знак, що якщо ви почнете покращувати ситуацію зараз, то у вас все повинно вийти. Використовуйте свою можливість;
  • Пити самогон і відчувати провину на наступний день. Наяву ви знаєте, що у вас є якісь проблеми, але не хочете, боїтеся і лінуйтеся їх вирішувати. А тим часом проблеми накопичуються і накопичуються. Радимо не зволікати;
  • Пити самогон і відчувати, як організм його відкидає. Вас чекають веселощі і пригоди. На цей раз все буде по-справжньому!

Сонник Міллера

Самогон в сні по соннику Міллера – до вашої вини, провини. Вам буде соромно перед близькою людиною.

Сонник Ванги

Самогон – до нестримної веселості на якомусь заході або чиємусь Дні народження.

Сонник Фрейда

Скоро ви вирушите в подорож або довгоочікувану подорож, яка обіцяє неприємності.

Висновок

Самогон, як і будь-який алкоголь – це щось неприродне, штучне. У більшості випадків тлумачення зводяться до негативу. Проте будь-який сон варто приймати як знак, що ще можна все виправити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code