До чого сниться Сарафан: тлумачення в різних сонниках

Сарафани воліють носити дівчата і жінки в літній період, коли світить яскраве сонце, не всім відомо, що їх походження своїм корінням йде в далеке минуле, з’явилися вони в далекому чотирнадцятому столітті. Як тлумачить сонник, сарафан часто має негативне значення, правда серйозних неприємностей він не пророкує.

Вам приснився сарафан? Згадайте, звідки він у вас з’явився уві сні, від цього може залежати правильне трактування сновидіння.

Тлумачення сну в залежності від деталей:

  • Якщо сарафан уві сні ви шиєте самостійно, хоча не знаєте, як це правильно робиться, значить, в реальному житті розраховуєте виключно на свої сили;
  • Сарафан став маленьким уві сні, хоча ви тільки недавно його придбали для себе? Наяву варто було б звернути увагу на своє харчування, в ньому не завжди присутні овочі або фрукти;
  • Якщо уві сні купуєте сарафан в магазині, значить в реальному житті вас хтось погано відгукується;
  • Якщо сарафан одягає ваша донька уві сні, але він виявляється їй великим, значить в реальному житті у дівчинки стався скандал з кращим другом;
  • Уві сні сарафан брудний і старий? Наяву варто бути обачним, бо оточуючі знають ваші слабкі місця і нерідко користуються цим.

Сонник Міллера

Як вважає сонник Міллера, якщо уві сні сарафан був розкішним і красивим, але дорого коштував, і не вистачало на нього коштів, виходить, у реальному житті зіткнетеся з тим, що дізнаєтеся, близькі друзі пліткують за спиною. Їх не влаштовує ваша поведінка, вважають вас вискочкою і самозакоханою особистістю. Можна зараз припиняти спілкування з ними, адже воно нічим хорошим не закінчиться.

Сонник Ванги

Брудний, порваний сарафан уві сні може бути ознакою серйозних переживань в реальному житті. Потрібно гнати від себе всі ці страхи і переживання, дивитися з надією в майбутнє і прагнути досягти своєї мети. Ви зможете це зробити, якщо правильно зрозумієте ту інформацію, яка була підготовлена для вас у сновидінні. Зверніть на неї увагу.

Сонник Фрейда

Якщо уві сні вирішили самостійно зшити собі таке платтячко, то спробуйте запам’ятати, якими нитками користувалися, а саме їх колір. Якщо вони були білими, то не варто нічого боятися, а от якщо чорними або сірими, будьте обережні, тому що підстерігають неприємні ситуації. Нікому не розповідайте такий сон, щоб не нашкодити самому собі.

Висновок

Якщо уві сні людина набуває в магазині або самостійно шиє собі сарафан, то в реальному житті трактування його буде неоднозначним. Залежить це від багатьох чинників, насамперед, як вів себе людина, що він говорив і робив в цей момент.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code