До чого сниться Сажа: тлумачення в різних сонниках

Зазвичай ми асоціюємо сажу з чимось брудним, чорним – тим, чим боїмося забруднитися, ключове слово тут – забруднитися. Як трактує сонник, сажа уві сні може символізувати якесь «брудну» справу, де буде заплямована совість, або випадкову неприємність, яка поставить вас в незручне становище. Можливо, у сні ви виконували якусь роботу і забруднилися. Тут все, в принципі, закономірно. Може бути, ви натрапили на сажу випадково. А хтось і зовсім не заплямував себе, а побачив сторонньої людини, чиї руки або одяг були в сажі.

Якщо вам приснилася сажа, згадайте всі деталі сну. Адже є такі сценарії сновидінь, де сажа, навпаки, обіцяє багатство і достаток, і зовсім не пов’язана з «брудними» вчинками і справами.

Тлумачення сну в залежності від деталей

Ситуацій, де фігурує сажа, може бути незліченна безліч. У більшості випадків сажа уві сні – це бруд, і в житті побачене проявляється негативним чином.

Більш детально розповість тлумачення сну в залежності від деталей:

  • Виконувати брудну роботу і забруднити руки в сажі. Наяву ви зробите або плануєте зробити якесь не зовсім «чисте» діяння. Таке сновидіння – привід задуматися про те, чи потрібні вам зайві проблеми з совістю або законом. У більшості випадків сценарій сну намагається донести до нас те, з чим ми не згодні в душі. І якщо не послухати істинного себе, то можна зіткнутися з проблемами. Варто замислитися;
  • Забруднитися в сажі випадково. Вас чекає якийсь курйозний випадок, де ви втратите особа» і можете навіть виступити посміховиськом. Не варто сприймати це всерйоз, адже з кожним може трапитися;
  • Бачити людини, чиї руки або одяг забруднені в сажі. У найближчому майбутньому ваш близький родич чи друг «влипнет», і йому знадобиться ваша допомога;
  • Бачити окремо насипану сажу. Цей сон – знак, що скоро вам пощастить стати заможною, багатою людиною.

Сонник Міллера

Забруднитися в сні – до приниження, глузуванням з боку.

Сонник Ванги

Сажа в сновидінні – на щастя, достатку і процвітання. Чіпати сажу руками – до несподіваного отримання спадку, премії або грошового призу. Можливо, ви виграєте в лотерею.

Сонник Фрейда

За сонником Фрейда бачити уві сні сажу означає, що незабаром ви будете виконувати високооплачувану, але «брудну» роботу.

Висновок

В цілому, сажа у вашому сні – до неприємних, лихим подіям. Радимо прислухатися до тлумачень, це допоможе уникнути зайвих помилок і непорозумінь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code