До чого сниться слон: тлумачення з різних сонників

Вночі, коли ми спимо, ми бачимо предмети, які нас оточують, людей і тварин. До чого сниться слон жінці чи чоловікові? Кожен такий сон несе в собі певний посил. Якщо вам приснився слон, сонник запропонує безліч варіантів тлумачення на вибір. Так давайте ж спробуємо розібратися, яким подій в нашому житті передує сон, в якому фігурує одне з найбільш незвичайних і благородних істот планети.

Слон — шановане в Індії тварина, незмінний супутник махарадж, часто сниться до успіху і процвітання.

Тлумачення значення сну в залежності від подробиць

Сни — це незвичайний світ, який вражає своїм різноманіттям. Наша підсвідомість часом видає зовсім химерні образи і картинки, зрозуміти які дано не кожному. Але якщо уві сні ви бачите щось знайоме, нехай і незвичне наяву, виникає бажання розшифрувати побачений образ. Отже, якщо приснився слон – до чого це? Тлумачення сну залежить від безлічі подробиць.

Вам приснився великий слон або маленький слоненя?

  1. Бачити уві сні слона великих розмірів — до отримання значного прибутку. Ваші таланти визнані оточуючими, вас цінують і люблять у колективі, на роботі вам готові запропонувати вакантне місце. Так, на вас також обрушаться і нові обов’язки, але ви впораєтеся. Головне: правильно і розумно розпорядитися своїм впливом.
  2. До чого сниться слоненя ваш кар’єрний шлях знаходиться тільки в самому початку, і вам, як і милому тварині з вашого сну, доведеться рости. Для батьків є й інше тлумачення, до чого сниться слоненя — зверніть уваги на своїх дітей, можливо, саме зараз вони потребують вашої турботи та підтримки.

Якщо ви бачили ціле стадо слонів

Якщо вам приснився сон, слони в якому ходили великим стадом, особливо якщо вони були неспокійні і проявляли агресію — це з великою часткою ймовірністю означає для вас небезпеку і наяву. Будьте максимально уважні до всього, що з вами відбувається, є ризик розлучитися з життям. Постарайтеся не пускатися в ризиковані авантюри! За іншою версією, якщо вам приснилися слони уві сні, це показує, що у вашому оточенні багато людей, готових прийти на допомогу в скрутну хвилину і виручити з будь-якої колотнечі.

Хто побачив сон: чоловік, жінка, дитина

До чого сняться слони жінці — це означає швидку зустріч з людиною, який привнесе стабільність в її життя, в тому числі і фінансову. Як говорить сонник, слони для жінки можуть також означати вигідну пропозицію по роботі. Або ваш добрий друг, якому можна довіряти, підкине вам цікаву ідею для спільного бізнесу. У будь-якому випадку, вас чекає успіх. Незаміжня дівчина після такого сну отримає пропозицію руки і серця від цілком надійного людини, можливо, він буде трохи старше, але цей шлюб переросте в міцний союз.

Для підлітка або дитини побачити уві сні це велична тварина означає успіх у навчанні та спорті, так як слон в даному випадку буде символом витривалості.

Для чоловіка слон у сні стане символом успіхів на роботі. Вас чекають хвалебні відгуки від начальства, висока ймовірність отримати грошову премію або посадова підвищення. Якщо у вашому житті виникло гостре питання, що вимагає негайного рішення, бачити уві сні слонів буде означати зустріч з впливовою людиною, який допоможе вам вирішити цю проблему, так само можливе подальше його заступництво.

Де ви бачили слона: в зоопарку, в цирку, на волі

Спостерігати за маленькими слоненятами, які безтурботно грають між собою в зоопарку — до гарних стосунків у вашій родині. Найближчим часом ніяких сварок і чвар. Насолоджуйтеся мирним часом.

Як говорить сонник, маленьке слоненя, що сидить у клітці, означає, що вам пора звернути увагу на своїх дітей. Бути може, їм треба трохи більше довіри і свободи з вашого боку.

А от побачити за ґратами великого, дорослого слона означає, що ваші комплекси стають настільки великі, що заважають вам жити. Ви більше не можете вільно спілкуватися з людьми, на рівних обговорювати якісь теми або висловити власну думку, для вас це стало цілою проблемою. Пора щось вирішувати! Можливо, варто звернутися до фахівця.

Продовжуємо вивчати сонник: слон великий в цирку під час вистави означає, що вам доведеться попрацювати, перш ніж ви досягнете намічених цілей, але, зрештою, вас чекає заслужений успіх. Можливо, у вас з’явиться покровитель, який буде сприяти вашому просуванню по кар’єрних сходах і вміло направляти вас. Сидить у сні слон є тому, хто незабаром міцно займе дуже хорошу посаду. А ось що стоїть на задніх лапах гігант — це до боргами.

Вільно разгуливающее спокійне тварина — до мирного течією вашого життя. Ось-ось настане біла смуга, а ваш соціальний статус підвищиться, і ви займете своє місце в гідному суспільстві. Бачите маму-слониху зі слоненятами на волі — радійте, сон вашому житті багато хороших, вірних друзів, які добре до вас ставляться. А ось цікавий сон, слон в якому опинився прямо у вашому будинку, означає несподіваний приїзд гостей.

Що ви робили у своєму сновидінні

Якщо ви бачили уві сні слоненяти — перевірити, як ідуть справи у ваших дітей.

Дуже хороший знак — бачити себе верхи на слоні, особливо якщо тварина прикрашене дорогоцінним камінням. Вас чекає величезне визнання у суспільстві, ви досягнете приголомшливих успіхів, у вашому авторитеті не виникне сумнівів. А найголовніше, цей успіх заслужений, тому, що ви йшли до нього роками.

Не менш добрий знак — займатися дресируванням настільки могутньої тварини. Тим самим ви куєте свій успіх. Комусь може здатися, що ви взялися за непосильне завдання, але у ваших можливостях довести зворотне. І як тільки ви доведете розпочату справу до кінця — визнання ваших умінь і талантів не змусить себе довго чекати. Вести за собою слона означає, що ви надасте допомогу і підтримку людині, який вище вас за статусом. Але ваші зусилля зусилля будуть щедро винагороджені.

Якщо ви бачили уві сні мертву тварину

Полювання на слона у сні говорить про те, що вам властива недоречна жорстокість, в тому числі і по відношенню до близьких людей. Варто переглянути свої погляди на життя, інакше багато хто просто від вас відвернутися. Також сон попереджає, що ви відлякує власну удачу.

Побачити в сні мертвого слона – до поганих новин, труднощів у реальному житті і проблем. Ваші плани будуть зруйновані, удача залишить вас. Будьте уважні до власного здоров’я, воно може похитнутися. Але ні в якому разі не варто впадати у відчай. Просто запасіться терпінням, адже чорна смуга неодмінно закінчиться.

Хворий втомлений слон — до погіршення ваших справ. Бивні слона — це сприятливий символ багатства. Але, якщо у приснившегося вам тваринного бивні будуть зламані або спиляні — це до втрати чогось цінного.

Тлумачення значення сну в різних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда, Сучасний

Як ви бачите, якщо вам приснився слон, найчастіше цей образ є сприятливим знаком. Проте всі сонники тлумачать поява цього величного звіра у нічних снах трохи по-різному. Так давайте ж заглянемо в найбільш популярні на сьогоднішній день сонники сучасності і дізнаємось, до чого сняться слони, на думку їхніх знаменитих авторів. А яким із запропонованих тлумачень вірити – вирішувати тільки вам.

Сонник Міллера – ви отримаєте заслужену нагороду

  1. Якщо вам приснилися слони — це до почестей і всіляких благ Їхати верхи на — чекайте істотного кар’єрного зростання і відповідного прибутку. Також можлива велика купівля та становлення вашого авторитету як у сім’ї, так і на роботі.
  2. Якщо слон пасеться на зеленій галявині — ви добрий і жалісливий людина, готовий безкорисливо допомагати тим, хто цього потребує. Власне кажучи, саме тому навколо вас стільки людей.
  3. Самотній слон буде означати, що скоро ви знайдете справу по душі, яке буде приносити хороший і стабільний прибуток.

Сонник Ванги – ви досягнете успіху

Згідно соннику Ванги, слон — це символ успіху, навіть найбільш честолюбні ваші плани здійсняться.

Їхати верхи на слоні — до майбутнього величі. Ви – сильна і вольова людина, здатний взяти під контроль велике підприємство або проект, організувати роботу цілого колективу, зберігши і примноживши, при цьому, повагу підлеглих до себе.

Якщо слон у вашому сні був білого кольору — чекайте високу посаду. якщо чорного — ви прийдете до своїх цілей, не витративши серйозних зусиль. Протягом усього шляху вас чекає успіх.

Побачити в сні слона у власному будинку — однозначно до щастя і удачі. До чого сниться слоненя жінці — ваші близькі потребують вас. Приділіть більше уваги своїм батькам, чоловіку і дітям.

Сонник Фрейда – готуйтеся до нової зустрічі

Якщо вам приснився слон, сонник для жінки говорить, що це буде означати швидку зустріч зі статусним досвідченим чоловіком, якої відкриє для вас нові межі інтимного життя. Можливо також, що на роботі по відношенню до жінки можливі сексуальні домагання з боку чоловіка, вищого за посадою.

Сучасний сонник – перевірте своє оточення

Агресивна тварина у вашому сні вказує на необхідність уважно придивитися до власного оточення, в ньому є людина, до вас негативно налаштований, здатний зруйнувати ваші плани і доставити масу неприємностей.

Дружелюбно настроєний слон — до появи хорошого друга, якою буде допомагати вам у всіх починаннях і підтримувати вас. Слон, що п’є воду або бризкає нею в різні сторони — чекайте неприємностей, яких легко можна буде уникнути, якщо вести себе максимально обачно і обережно.

Давньоруський сонник

Спостерігати — стати свідком важливої події великого значення. Сурмач слон, пускає фотнан з хобота — новина про військову звитягу, спостереження параду, Ви можете стати свідком значної політичної події.

Психоаналітичний сонник

Ви не помічаєте якийсь примітний факт очевидний для всіх оточуючих і впливає на Вашу репутацію. Боятися слона, тікати від слона — скоро істина відкриється і Ви змушені будете вжити заходів для зміни ситуації.

Товстун, людина із зайвою вагою. Дресирувати слона, давати йому команди — огрядний підопічний або учень. Їхати на слоні — прийняти допомогу від огрядного впливового людини. Напад слона — ворог великої статури.

Висновок

Бачити уві сні слона — до чого це? Більшість сонників сходяться в тому, що слон сниться до позитивним і бажаним змінам. Це світлий символ, що дає сили для нового звершень, спонукає рухатися вперед, не боячись проблем і ускладнень. Так що, побачивши уві сні благородного слона, знайте — грядуть великі зміни. А вже як ви розпорядитеся обрушився на вас удачею, залежить тільки від вас.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code