До чого сниться Смуток: тлумачення в різних сонниках

До чого може снитися смуток? Сонник трактує таке бачення двояко. Сон, в якому ви сумуєте, може обіцяти вам як радість, так печаль. Швидше за все, в реальному житті людина відчуває справжні переживання. На думку інших, смуток у сні, означає наявність реальних проблем зі здоров’ям, а також майбутні веселі і радісні моменти в житті.

Тлумачення в залежності від деталей

  • Бачили сумну молоду дівчину? Чекайте труднощі в будинку, а ось для самого сновидіння подібне обіцяє нові приємні стосунки;
  • Побачити у смутку своїх рідних означає, що вам не вистачає в реальному житті підтримки та уваги з боку близьких;
  • Бачили уві сні сумного хлопця? Варто підготуватися до низки труднощів і проблем;
  • Сумувати уві сні самому з якого то приводу-значить наяву вам доведеться випробувати радісні почуття з того ж приводу;
  • Сумувати за близькою людиною-чекайте приємних звісток від близьких родичів;
  • Тих, хто перебуває у відносинах, а уві сні сумує разом зі своєю другою половинкою-в реальному житті чекає розставання;
  • Побачити покійних близьких в печалі-можливо, Вам варто подивитися на свої вчинки з боку. Ви ненароком можете образити людей;
  • Бачити уві сні сумних дітей – готуйтеся до неприємних ситуацій.

Сонник Міллера

За Густавом Міллером, сумувати і засмучуватися уві сні означає в реальному житті потрапити в неприємну ситуацію.

Бачити навколо сумні особи, вірний для сновидіння знак, що незабаром в його житті все налагодиться, і життя стане простіше. З іншого боку очікують нові знайомства, проте будьте уважнішими, хтось із ваших приятелів принесе чимало клопоту.

Сонник Ванги

Онлайн Сонник Ванги впевнений, сумувати уві сні-знак життєвих змін в кращу сторону. Бачити багато сумних людей-остерігайтеся втручання у ваші плани з боку. Подібний сон може остерігати про можливі захворювання, які висмикнуть вас зі звичайного ритму життя.

Сонник Фрейда

Подібні сни обіцяють швидкі зміни в особистому житті. Можливо, ви зустрінете дівчину, з якою проведете чимало приємних зустрічей.
Сумувати в сні для молодої дівчини значить незабаром вам доведеться ловити недвозначні натяки і підморгування з боку протилежної статі.

Висновок

До чого ж сниться смуток? Для повного тлумачення подібного сну варто згадати всі деталі і дрібниці. Залежно від того, хто сумував уві сні, він може віщувати радісні моменти або сумні події наяву. У будь-якому випадку сон всього лише попереджає вас, і в ваших силах змінити хід подій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code