До чого сниться сова

Найчастіше, уві сні можна побачити таких звірів і птахів, з якими ви ніколи не стикалися в реальності. До чого сниться сова? Уві сні цей символ зустрічається рідко і щоб вірно його витлумачити, необхідно розібратися в деталях. Вам напевно відомо — цей птах символізує мудрість і знання, в міфах і віруваннях багатьох народів світу. Якщо вам приснилися сова, сич, пугач, сипуха і ви хочете дізнатися що це значить – не поспішайте з висновками, таке сновидіння може трактуватися по різному – сонник допоможе розібратися і знайти вірну інтерпретацію.

Трактування сну в сонниках Міллера, Ванги, Фрейда, Езопа, Лоффа

Як ми і писали раніше сова може означати кар’єрні успіхи і нову любов, але також вона служить попередженням про те, що у вашому житті починається період складних випробувань. Однак всі проблеми можна вирішити! А тепер давайте подивимося, що з цього приводу думають відомі укладачі сонників: Ванга, Міллер, Лоффа, Фрейд, Езоп і інші.

Сонник Міллера: за вашою спиною плетуть інтриги

 1. Поява сови уві сні – чекайте поширення брехні і наклепу на вашу адресу, готуйтеся до інтриг за вашою спиною. Будьте обережні і пильні!
 2. Сон, в якому кричить і гупає сова, також не обіцяє Вам нічого доброго: неприємності наближаються повільно, але вірно.
 3. Мертва сова, на думку Міллера, сниться до успіху і благополуччя в особистому житті і є добрим знаком.

Сонник Ванги: попереду великі неприємності

Болгарська провидиця Ванга в своєму сонник заявляє, що якщо вам приснилася сова, це може загрожувати неприємністю і навіть небезпекою не тільки для вас, але і для оточуючих людей. Найбільш ймовірно це будуть обставини непереборної сили: посухи, пожежі епідемії, катастрофи.

Сонник Фрейда: подумайте про своє життя

 • Якщо вночі ви почули протяжний і зловісний крик Сови, це дуже нехороший знак: швидше за все він говорить про наближення смерті. Задумайтесь над сенсом свого життя і про те, куди і навіщо ви йдете, будьте обережні і пильні. Можна чекати нехороших звісток від приятелів і друзів, які зараз знаходяться далеко.
 • Бачити уві сні мертву сову – погане знамення, вам важко вийде видертися або уникнути важкої хвороби або навіть смерті.

Сучасний сонник 21-го століття: багатогранний образ з декількома значеннями

 1. Летюча сова. Цей образ несе кілька значень. По-перше це зустріч з друзями, а по-друге це духовні пошуки і самоаналіз. Врахуйте, що ви зможете вирішити будь-яку важку ситуацію, якщо прислухаєтеся до своєї інтуїції. Сова, в цьому випадку, уособлює Вашу приховану і ще не досліджену сторону особистості. Саме зараз ви зможете прийняти в себе ті риси, які раніше ніяк не бажали визнавати.
 2. Тримайте сову в руках? Це може бути знаком швидкого пожежі або іншої небезпечної події. Якщо уві сні сова сідає на плече або іншу частину тіла іншої людини, це може розцінюватися як взаєморозуміння між вами і цією людиною в реальності.

Що значить якщо ви злякалися сови уві сні? Вас хочуть використати в своїх корисливих цілях. А якщо птах кидається на іншу людину, і це ваш знайомий, ретельно переглянете свої відносини з ним або навіть припиніть спілкування. Можливо, він бажає вам зла.

Сонник Езопа: не потрапляйте в чужі лапи

До чого сниться сова по сонником Езопа? В реальності вас спробує підпорядкувати собі сильний і владний людина. Хочете ви того йди немає – йому це вдасться. Опір буде практично марно. Єдиний практична порада – не потрапляйте на очі перевіряючим, аудиторам, комісіям і т.п. Тримайтеся подалі від високого керівництва, виконуйте свої обов’язки зразково і біда пройде мимо.

Сонник Лоффа: відпочиньте від проблем

До чого сниться звичайна сіра сова по сонником Лоффа? Швидше за все у вас дуже похмуре ставлення до поточної життєвої ситуації. Можливо на це є причини і вам доводиться нелегко. Робота, навчання, фінансові складності – ще нікому не приносили радості. Спробуйте якийсь час побути на самоті. Відключіться на кілька годин від робочих проблем, дітей та нескінченних кухонних справ. Обов’язково прогуляйтеся перед сном і вже цієї ночі вам з’являться добрі і чисті сновидіння.

Сонник Д. Зими

Сова уві сні — символ довгого життя, здоров’я і мудрості. Цей образ в сонник Д. і Н. Зими означає духовний пошук і внутрішній розвиток. Якщо ви практикуєте якісь духовні вправи – ви на вірному шляху. Можливо ви себе недооцінюєте і у вас є талант справжнього ясновидця.

Тлумачення сну в залежності від подробиць

Що робити, якщо приснилася сова? Тлумачення цього сновидіння може бути різним у залежності від її виду, поведінки і забарвлення. Постарайтеся згадати всі деталі її зовнішнього вигляду, що вона робила і як ви на це реагували.

Порада: Кожна деталь може змінити загальну картину тлумачення, тому постарайтеся згадати все в подробицях. Щоб ви могли в точності згадати сюжет сновидіння і не упустити жодної деталі, користуйтеся нашими питаннями як підказками.

Яку різновид сови ви бачили?

Біла полярна сова. Таке бачення дано вам напередодні цікавого знайомства з приємною людиною. Швидше за все ця зустріч пройде якнайкраще. Якщо це була маленька сова (або пташеня) – вона може попереджати вас про те, що в емоційному плані ви будете залежні від нового знайомого. Спробуйте врахувати цю інформацію при зустрічі.

Сипуха (рудо-бура сова). Сниться до важливих змін в особистому житті, чекайте появи людини, з яким вам буде надзвичайно добре. Життя наповниться новим змістом і радістю завдяки спілкуванню з ним. Якщо такий птах сниться жінці – вона стане об’єктом підвищеного і недвозначного уваги. А ось якщо такий сон сниться чоловікові – він зустріне господарську та творчу дівчину і захопиться їй. Якщо уві сні було багато інших людей, це означає Ваше швидке участь у весіллі або іншому подібному заході.

Філін. Хочете знати до чого сниться сова або пугач? Врахуйте, що образ пугача в більшості сонників має не дуже приємне тлумачення. У більшості випадків він символізує майбутню небезпеку: наприклад пожежі або появи небезпечного людини в житті. Проявіть максимум спостережливості і постарайтеся правильно розцінити посланий долею знак.

Сич (маленька сова). Таке бачення сниться до знайомства з «занудою» або просто зайве пунктуальним людиною. Можливо, він займає високе положення в суспільстві, і буде вам корисний, але ось спілкуватися з ним буде вкрай нецікаво.

Сіра (звичайна) сова. Може позначати як швидкий ріст по кар’єрних сходах, так і отримання нової, високооплачуваної роботи. Якщо вона летить з вашою появою, то для того, щоб отримати і не втратити цю роботу, Вам потрібно буде докласти максимум зусиль. Якщо птах сидить в дуплі – це знак спокою і врівноваженості, все йде своєю чергою, а ви впевнено дивіться в майбутнє.

Де саме ви бачили сову?

 1. У будинку (квартирі). Для сімейних людей такий сон означає швидкі нещастя і розбіжності в сімейному колі, як правило між подружжям. У більшості сонників сова в будинку є попередженням про можливу небезпеку. Якщо птах билася у вікно будинку намагаючись залетіти в нього – такий сон до хвороби членів сім’ї. А ось якщо вона хотіла залетіти у відкрите вікно – це, навпаки, до добрих новин або навіть швидкому народженню малюків.
 2. У лісі (на дереві). Якщо вам приснилася сова в «природних умовах», наприклад сидить на дереві – означає, що Ваші поточні проблеми і складності зважаться швидко і легко, буквально самі собою. Якщо ви знайшли в лісі маленького Совенко – чекайте знайомства з молодим, але вже шановним і не по роках мудрою людиною, він зможе допомогти вам вирішити кілька непростих життєвих питань і дасть надію на краще.
 3. У зоопарку (клітці). Якщо вам приснилася сова в зоопарку, або просто в клітці – ви не до кінця реалізуєте свій потенціал. Причиною цього можуть бути критично налаштовані люди з вашого найближчого оточення – вони зроблять все, щоб ви не досягли своєї мети і гірше того, постараються реалізувати себе за Ваш рахунок.
 4. В цирку. Сова виступає в цирку свідчить про великі перспективи, які ви чомусь ще не реалізували. Може бути, Вам варто задуматися над творчим развитем? Озирніться навколо, світ пропонує багато цікавих варіантів для самореалізації!

Що робив птах, якого ви побачили?

Після того як ви вивчили тлумачення цього образу в сонниках, згадайте що саме робила птах у вашому сні:

 • Сиділа на гілці (жердині). З одного боку це знак погіршення матеріального становища, і появи деяких проблем з іншого – знак того що ви обов’язково з ними впораєтеся.
 • Летіла. Якщо сова літала – чекайте запрошення на якесь цікаве захід: ви чудово проведете час. Погоджуйтеся на участь і не придумуйте відмовок.
 • Кричала. Крик сови уві сні – знак, що наближаються неприємних подій. Подбайте про себе і своїх улюблених людей, будьте пильні, намагайтеся правильно витлумачити знаки долі. Якщо зробите правильно – труднощів вдасться уникнути.
 • Полювала. Якщо уві сні ви бачите сову, яка полює і в кінці кінців ловить видобуток (або летить з нею в пазурах), наяву Вас чекає швидке позбавлення від життєвих турбот і неприємностей. А якщо вона тримає в пазурах мишку – швидше за все, якийсь ваш секрет був розкритий, і хтось уже в курсі таємниці яку ви ретельно приховували.
 • Нападала на вас. Нападаюча на вас сова – символ вашого найлютішого ворога. Цей ворог підступний і рішучий. Будьте уважні!
 • Кусалася. Сон, в якому вас вкусила Сова – попередження про небезпеку або хвороби. Уважно оціните всі дії, які Ви робите прямо зараз, задумайтеся над тим, до чого це може привести, і як ці дії вплинуть на ваше здоров’я і відносини з оточуючими.

Що ви робили уві сні з совою?

Можливо в своєму сновидінні ви робили якісь маніпуляції з птахом? Згадайте і їх:

 1. Тримали на руках. Якщо Вам сниться сова в руках – це дуже хороший і добрий знак. Такий сон пророкує хороші вести а для молодих хлопців і дівчат – першу інтимну близькість. Є й інше тлумачення: сидить на руці сова каже про те, що справи і турботи, які ви довго відкладали, наздоженуть Вас. Але не переживайте, ви з усім впораєтеся дуже швидко. В процесі Вам доведеться пройти через подолання сумнівів і страхів, але в підсумку це тільки загартує ваш характер і зробить краще.
 2. Годували. Якщо вам сниться, як сова їсть з ваших рук – ви дуже мудра людина. Ваш життєвий досвід дуже важливий і допоможе іншим людям у вирішенні різних питань.
 3. Ловили. Вам не вдалося зловити сову уві сні? На жаль, такий сон обіцяє розбіжності, сварки і проблеми в сімейному житті.
 4. Боялися. Боїтеся сови, яка нападає на вас уві сні? Намагаєтеся захиститися або навіть рятуєтеся втечею? Вашими думками і творчими ідеями хочуть безцеремонно скористатися конкуренти або колеги по роботі! Нікому не кажіть про задуманому!
 5. Фотографували. Якщо з совою фотографується ваш знайомий, і вона сидить у нього на плечі – у цієї людини є, що запропонувати Вам. Це можуть бути корисні ідеї або якісь матеріальні речі. Якщо птах тільки збирається сісти на чиє плече для фото – ви легко знайдете спільну мову з цією людиною.

Висновок

Сова — це небезпечний нічна хижий птах. Це і робить її образ одночасно небезпечним, загадковим і мудрим. Сни з її участю мають різне тлумачення, і на жаль, неприємні значення у них теж бувають. Ось наша порада: сконцентруйтеся на поточну ситуацію і добре подумайте. Пам’ятайте, що сова, це ще й символ мудрості і розуму! Оцініть загальну картину, погляньте на ситуацію з різних сторін. І хороших вам снів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code