До чого сниться Сп’яніння: тлумачення в різних сонниках

Як правило, люди випивають в компанії для більшого веселощів. Як розповідає сонник, сп’яніння у сні означає, що незабаром ви будете щось гучно святкувати в колі друзів і знайомих. Бути може, ви витратите час даремно і познайомитеся з новими людьми, але ці контакти не принесуть ніякої користі вам.

Якщо уві сні ви відчуваєте сп’яніння — наяву ви не можете собі ні в чому відмовити. Оточуючим нелегко з вами з-за цього.

Тлумачення в залежності від деталей

  • Опинитися п’яним у сні говорить про те, що ви не може себе обмежити. Цього не ради ваші близькі люди і кохана людина. Варто переглянути власні принципи, щоб не залишитися на самоті;
  • Якщо ви відчуваєте, як сп’яніли від кохання до особи протилежної статі, сон попереджає вас про розчарування у відносинах. Незабаром ви побачите свого обранця з абсолютно іншого боку, яка вам не сподобається;
  • Сильне алкогольне сп’яніння в сновидінні говорить про вашої помилки. Загладити провину перед оточуючими так і не вийде;
  • Сильно напитися уві сні може означати в реальному житті звинувачення вас у непристойній вчинок;
  • Якщо ви зробили лише невеликий ковток і відчули запаморочення, сильне сп’яніння, сон пророкує вам лайки та сварки із-за дрібниць.

Сонник Міллера

Міллер пояснює п’яне стан уві сні як вашу любов до отримання задоволень. Ви не замислюєтеся про майбутнє, віддаєте перевагу жити сьогоднішнім днем і отримувати від життя максимум. Ваше потурання власним бажанням не доведе вас до добра. Пора щось змінити в поточній ситуації.

Сонник Ванги

Сонник відомої віщунки Ванги пояснює ваше п’яне стан уві сні, як наведення на вас порчі в реальному житті. Ймовірно, у вас з’явився недоброзичливець, який заздрить поточному стану справ і не хоче бачити вас щасливим. Псування він міг зробити на спиртному.

Сонник Фрейда

Фрейд пояснює сновидіння, як символ відходу від реальності. Вам не подобається нинішня життя, і ви хочете змін. Однак, активних дії до змін не робите. Як результат топчетесь на місці і все більше занурюєтеся в рішення проблем. Кращим виходом на даний момент вам здається стан забуття. Сон натякає на необхідність змін і ваших рішучих дій на шляху до цього.

Висновок

Якщо ви намагаєтеся уві сні напитися, але залишаєтеся тверезим, наяву вам запропонують сумнівну угоду, яка може зганьбити вашу репутацію. Якщо ж сп’яніли і ведете себе неналежним чином, в реальності ви досягнете бажаного.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code