До чого сниться Спостерігати: тлумачення в різних сонниках

Вважається добрим знаком, коли ви не залучені в дії сну, а є лише стороннім спостерігачем. Особливо в тому випадку, якщо сон не викликав сильних емоцій. Як пояснює сонник, спостерігати за подіями означає вашу самостійність. Ви здатні відповідати за свої дії і вчинки.

Якщо уві сні ви спостерігали за коханим – наяву ви занадто ревниві. Партнеру з-за цього з вами важко.

Тлумачення в залежності від деталей

  • Якщо ви таємно спостерігаєте за кимось, незабаром ви витратите не свої кошти, за що і понесете покарання;
  • Якщо спостерігаєте за коханою людиною, сон говорить про вашу ревнощів;
  • Бачите, як ваш коханий цілує іншу дівчину, наяву ваші відносини будуть дуже міцними;
  • Якщо партнер займається сексом, і ви його застали за цим заняттям, сон може означати реальну зраду, або ваше бажання заглушити власне почуття провини;
  • Якщо ви стали свідком сварки, молодій дівчині такий сон обіцяє поява таємного шанувальника;
  • Бачите, як хтось народжує з боку, в реальному житті ви втратили хорошу нагоду. Сон вказує вам на необхідність проаналізувати ваші помилки і стати трохи сміливіше;
  • Якщо ви бачили, як вбивають людину, у сексі ви можете заподіювати біль партнерові і навіть не підозрювати про це. Навчіться контролювати;
  • Бути свідком авіакатастрофи означає, що вам треба приділити увагу здоров’ю. Також сон може говорити про проблеми в любовній сфері.

Сонник Міллера

Згідно соннику Міллер, якщо ви спостерігаєте бійку уві сні, наяву ви витрачаєте багато сил на тривожні думки. Краще в такому випадку приступити до активних дій і вирішити проблему, назавжди забувши про неї. Якщо бійка йде не на життя, а на смерть, такий сон обіцяє хороший результат справ. Якщо ж ви бачите боротьбу на сцені в театрі, очікуйте веселого проведення часу.

Сонник Ванги

Якщо вам здається, що за вами спостерігають, ви намагаєтеся приховати від оточуючих власні переживання. Але навряд чи у вас це вийде. Якщо ви спостерігали за насильством і залишилися осторонь, наяву у вас можуть проявлятися садистські нахили.

Сонник Фрейда

Як пояснює Фрейд, стеження за людиною в бінокль або за допомогою системи відеоспостереження говорить про те, що ви справите потужне враження на оточення. Ви готові обстоювати свої інтереси і свою позицію. Таємне спостереження уві сні може натякати на те, що в реальності ви не можете втілити свої сексуальні фантазії.

Висновок

Тлумачення сну багато в чому залежить від того, за ким або чим саме ви спостерігали у сні. Часто сонники трактують такі сновидіння як відображення того, що відбувається в інтимному житті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code