До чого сняться Стегна: тлумачення в різних сонниках

Не варто сприймати зі сну стегна як обіцянку пікантних подробиць – тлумачення не настільки однозначно, як може здатися на перший погляд. Як тлумачать сонники, стегна символізують різні приємні події наяву, але вони, як не дивно, мають мало відношення до плотських насолод і взагалі до анатомії.

Якщо вам приснилися стегна, значить, незабаром вас чекають приємні події. Це можуть бути як різні зустрічі, так і покращення фінансового становища.

Тлумачення сну в залежності від деталей

При згадці ляжек уява відразу малює повні еротизму сни, однак їх завжди варто розглядати як окрему категорію, а поява в мріях окремих частин тіла несе в собі зовсім інший зміст.

  • Так, наприклад, стрункі стегна уві сні обіцяють вдале заміжжя наяву. Повні ж, але ні в якому разі не надмірно жирні – обіцяють достаток. У минулі часи говорили про гарних врожаях або улові, зараз розширюють тлумачення до отримання будь-яких прибутків від чесної праці;
  • Якщо у вашу стегно поставили укол – такий, здавалося б, неприємний сон обіцяє нове знайомство, яке може стати початком любовних відносин;
  • Прикрашений татуюванням литка – ваші починання чекає успіх. Головне, не здаватися і продовжувати робити те, що почали. Ви на правильному шляху, і тимчасові труднощі окупляться в майбутньому;
  • А ось жирні стегна тварин пророкують, що ви добре проведете час, надмірно худі, навпаки, говорять про майбутні невдачі, невеликих фінансових затратах.

Сонник Міллера

Для дівчини уві сні милуватися своїм тілом, в тому числі, стегнами, означає готовність зав’язати любовні відносини. Невдоволення собою пророкує майбутні невдачі, причому не на любовному фронті, просто в житті настане якась чорна смуга. Рана на ляжке обіцяє якесь зрадництво, причому від близької й важливої людини – це, звичайно, не удар в спину, але теж мало приємного.

Сонник Ванги

На такий сон слід звертати увагу, перш за все, чоловікам: адже якщо йому привиділися пишні, повні стегна, значить, його чекає шлюб з забезпеченою жінкою. При цьому бачення як би натякає – чим більший стегна, тим більших капіталів можна очікувати від потенційної дружини. Цікаво, що для дівчини-побачити в сні повні стегна означає швидке розчарування в любові.

Сонник Фрейда

Якщо вам раптом приснилося, що хтось б’є вас по ляжкам, не поспішайте надавати цьому сну еротичне забарвлення: сонник Фрейда, цей процес зовсім не означає потягу до того, хто зайнятий рукоприкладством. Навпаки, слід розуміти, що по відношенню до людини, шлепающему вас, в реальності ви відчуваєте серйозне почуття провини, і таким чином підсвідомість спроектувало ці відчуття.

Висновок

Навіть якщо ви прагнете підтримувати себе у формі, побачивши уві сні повні стегна, не поспішайте думати, що навіть нічні бачення радять вам схуднути ще. Навпаки, чим більше ця частина тіла, тим більше успіху і прибутку вона обіцяє.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code