До чого сниться Стонога: тлумачення в різних сонниках

Ще одна представниця царства комах, що викликає неприємні асоціації, а то й переляк. Від цих маленьких істот досить важко позбутися в реальному житті. І як тлумачить сонник, мокриці символізують проблеми, від яких важко позбутися наяву.

Мокриць не даремно називають саме таким чином, вони люблять високу вологість, і навіть поява їх у сні пов’язують з майбутніми проблемами на воді. Так що, якщо ви планували поїздку на річку або море, краще відкласти задумане або виявляти граничну обережність.

Тлумачення сну в залежності від деталей

  • Багато дрібних мокриць у сні бачити – це знак, що ви прагнете до помилкових цінностей, обманюєте себе і дозволяєте іншим вводити вас в оману яскравою картинкою;
  • Однак, якщо комахи в надлишку завелися у вашому погребі – сон обіцяє прибуток, «повні засіки», але будьте уважні, ті ж самі жучки здатні легко зіпсувати як заготовки на зиму – ваша недбалість у фінансах зіграє з вами злий жарт;
  • Мокрицю з себе знімати – доведеться пролити багато сліз. Безліч мокриць, плазунів по вам – втратити добре ім’я;
  • Для молодої дівчини, як не дивно, мокриця уві сні може бути передбаченням швидкої вагітності – але ось народженням дитини вона не завершиться, в силу різних обставин вам доведеться позбутися плоду.

Сонник Міллера

Як вважає сонник Міллера, поява в сні мокриці говорить про присутність в найближчому оточенні людини, якого ви зовсім даремно довіряєте. Всі його слова лише круги на воді, якщо трапиться щось серйозне, вас легко зрадять і переступлять через вас. Тому таку людину не варто випускати з поля зору, але і підпускати ближче і давати йому брати участь у вашому житті вже точно не варто.

Сонник Ванги

Розглядаючи загальне тлумачення для комах, ми можемо зробити висновки, що побачити в сні мокриць – до втрат, пов’язаних з вашими помилками. Вас обманюють, і ви страждаєте від чужих підступів. Дрібні неприємності, але їх досить багато, від них практично неможливо позбутися, хіба що зовсім змінити коло спілкування, сферу діяльності, а то й зовсім місце проживання, щоб старі зв’язки не могли чинити на вас вплив.

Сонник Фрейда

Дрібні комахи символізують дітей, і сон, в якому вам привиділися мокриці, говорить про велику кількість дрібних, але прикрих проблем з дітьми. Здається, вони неприємні вам, викликають серйозне роздратування і навіть ненависть, особливо якщо уві сні ви топчете мокриць або знищуєте їх іншим чином. Здалеку розглядати мокриць – уникати народження дітей з боязні не зуміти забезпечити їх.

Висновок

Іноді подібні сни просто натякають на необхідність підтримувати порядок у своєму помешканні, щоб не спостерігати повзаючих по стінах мокриць наяву. Таке бачення волає до вашої огиди, заздалегідь малюючи неприємний образ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code