До чого сниться стригти нігті у сні: тлумачення з різних сонників

Ви прокинулися і згадали, що вам приснився сон, де ви доглядали за нігтями, зокрема, постригала їх. До чого сниться стригти нігті у сні? Вам цікаво, що може означати таке сновидіння, і як його правильно розтлумачити. Давайте спробуємо розібратися і знайти відповідь, що саме означає сон, в якому фігурують нігті і пов’язані з ними гігієнічні процедури. Для цього вам належить згадати безліч подробиць сну, і допоможуть вам в цьому наші підказки.

Стригти нігті уві сні можна на руках або на ногах, собі чи дитині, ножицями або кусачками. Все це впливає на загальне тлумачення сну.

Тлумачення варіантів сну в залежності від подробиць

Нігті здавна вважаються органом, який пов’язаний з душею, або, як прийнято нині говорити, підсвідомістю людини. Нігті можуть багато розповісти про здоров’я людини і його відношенні до себе. А якщо вам довелося уві сні стригти нігті, сонник може запропонувати безліч тлумачень для цього образу. Щоб вибрати з них правильна, не поспішайте, згадуйте всі деталі свого сновидіння і прислухайтеся до своєї інтуїції.

Де саме ви стригли нігті: на ногах або руках

Стригти нігті в сні на руках — до швидкого взаємодії з людиною, яка заздалегідь буде приречена на неуспіх і абсолютно невигідно. Ви будете засмучені тим, як багато робите і як мало за цю працю отримуєте. Також як каже сонник, стригти нігті на руках може означати, що незабаром ви знайдете роботу. Іншим вона може здатися престижною і навіть аристократичної, але ви не будете раді. Заробітна плата на такій роботі зовсім не влаштує вас.

Думки різних авторів сонників тут розходяться. Існує версія, до чого сниться стригти нігті на руках – до розладу в родині або на роботі. Для дівчат сон також може означати швидку розлуку з рідними. А для чоловіків – знак розраховувати тільки на свої сили. Відчуйте себе справжнім героєм, годувальником і авторитетом. Ваші близькі в вас вірять і знають, що тільки ви зможете впоратися з будь складним завданням.

Стригти нігті в сні на ногах собі означає швидку зміну місця проживання. А якщо ви стрижете нігті іншим – можна трохи розслабитися і довіритися друзям і знайомим. Хтось із них подбає про вас і вирішить деякі ваші проблеми і спірні питання.

Як попереджає сонник, стригти нігті на ногах в поспіху означає, що вам пора чекати гостей. Причому чим більшої довжини нігті, тим більша вага в суспільстві мають гості. Нігті на різних пальцях показують рівень впевненості в собі. Якщо це великий палець – людина в собі впевнений, а якщо мізинець – то жаль, над вірою в себе і твердістю характеру ще потрібно працювати і працювати. Фарбувати ніготь на мізинці – спроба приховати низьку самооцінку від оточуючих. Якщо нігті на ногах брудні й неохайні, чекайте неприємних звісток.

Ви стригли нігті собі або іншій людині?

Стригти нігті у сні означає, що пора викинути старі речі і позбутися від застарілих звичок. Забудьте про переживання, викинете негативні думки і тривоги. Потрібно поставити нові цілі й рухатися до них. Ні про що не шкодуючи, йти тільки вперед. Якщо раптом у сні, де ви стригти собі нігті, не залишається обрізків – в реальному житті вас можуть чекати зайві клопоти і турботи. Також такий сон може означати вантаж відповідальності, який невиправдано звалили на вас. Подумайте, чи дійсно варто вирішувати чужі проблеми.

 1. Деякі сонники дають таке пояснення сновидіння, в якому стрижуть нігті чужій людині. Це клопоти і дрібна робота, яка потребує часу незрівнянно з вигодою від її виконання. Більш точне тлумачення буде залежати від того, кому саме стрижуть нігті.
 2. Якщо ви робите манікюр або педикюр дівчині, це чудовий знак. Нігті красиві, довгі, приємні погляду – до успіху в особистому житті. Незаміжнім дівчатам особливо пощастило – такий сон обіцяє пропозицію руки і серця. Для заміжніх дівчат це благополуччя в сімейних справах.
 3. Стригти нігті чоловікові у сні – до недолугим і надмірного прояву ініціативи там, де цього робити не потрібно. Відгукуйтеся і розповідайте про свій досвід тільки тоді, коли Вас про це попросили.
 4. Якщо уві сні ви стрижете нігті своїй дитині, чекайте змін. Причому не тільки в житті, але і його теж. Коли уві сні дитина не хоче стригти нігті – тоді зміни в житті будуть вимушеними і досить хворобливими.
 5. Літня людина — символ життєвої мудрості. Стригти йому нігті у сні – доторкнутися до таємниць світобудови, пізнати мудрість предків. Можливо це знак для вас знайти свого духовного наставника. Це образ філософа, який знає все про життя і навіть трохи наближений до Бога.

Які були нігті: красиві або недоглянуті

Красиві і доглянуті нігті сняться до успіху на роботі чи у власному бізнесі.

Симпатичні нігтики, стильні, доглянуті, приємні погляду, сняться до зростання в кар’єрі або знаходженню більш цікавої роботи. Навіть якщо перший час оплата праці не буде радувати, незабаром ситуація зміниться в кращу сторону. Вас помітять і оцінять по достоїнству. Деякі сонники трактують подібні сновидіння як швидке отримання величезних прибутків. Також це благополуччя в щоденних справах, впевненість і успіх. Чудовий знак.

Якщо довгі нігті уві сні лякають вас, виглядають відразливо і огидно, це може розповісти про інтриги та плітки. Якщо нігті непомірно довгі, швидше за все, ви буваєте жорстокі з навколишнім. Тренуйтеся бути трохи м’якше.

Зламані некрасиві нігті – недобрий знак. Подібні сни сняться до розлуки з близькими, сварок, втрат. Також можливо хтось буде заважати вам просуватися по кар’єрних сходах і позбавить вас перспектив. А от якщо вдасться привести у нормальний стан обламаний ніготь, значить, незабаром ви реалізуєте ідею, яка оселилася в голові давно, тільки руки до виконання мрії так і не доходили.

Криві нігті також сняться до неприємностей. Якщо це до того ж чужі нігті, будьте готові відчути себе безсилими і безпорадними, випробувати відчай. Також подібний сон може говорити про вашу звичку критикувати і засуджувати. Подумайте, хіба ви безгрішні? Не будьте суворі до оточуючих.

Брудні нігті на руках у сні – провісники сварок в робочому колективі. Це будуть розборки, які не так просто вирішити. Ще подумайте про свою поведінку в суспільстві. Можливо, ви ведете себе не дуже пристойно. Іноді брудні нігті сняться до брудних інтриг і підступам. Бережіть свою репутацію і гідність. Жовті нігті уві сні застерігають від необдуманої поведінки. Ви можете осоромити свою сім’ю, задумайтеся над цим. Ще слід перевірити стан свого здоров’я, можливі проблеми з печінкою.

Трактування сну в різних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда та інші

Стригти нігті у сні — до чого це? На це питання немає однозначної відповіді, різні сонники дають абсолютно різні тлумачення для цього процесу. Але це не означає, що такий сон зовсім не піддається трактуванню. Для вас ми зібрали тлумачення з найзнаменитіших сонників сучасності, які вважаються самими правдивими на сьогоднішній день. Ви можете прочитати різні тлумачення і вибрати з них те, яке найбільш підходить для вашої ситуації або відгукується у вашій душі.

Сонник Міллера — не поспішайте укладати угоди

Нігті у сні можуть стати провісниками клопоту в реальності. Існує таке спостереження – чим довші нігті постригают уві сні, тим більше клопоту чекає наяву. Напружте всі сили для вирішення цих питань.Як каже цей сонник, стригти нігті на руках собі – до невигідною угоді. Готуйтеся отримати мізерну винагороду за працю. Побачити в сні цілі нігті – хороший знак. Якщо ви стрижете нігті і немає обрізків від них, отже, складні ситуації в житті вирішаться.

Догляд за нігтями уві сні не обіцяє ніяких кардинальних змін у житті. Все йде своєю чергою. Спробуйте налагодити свій побут, зайнятися рутинними справами. Привнесіть в свої будні іскорку різноманітності, навчитеся любити прості радості.

Трапляється, що сон, де присутні зламані нігті, сниться дівчатам і означає, що незабаром її бажання здійсниться. Але це у випадку, якщо привести їх у пристойний стан уві сні. Якщо ви постригаете нігтики дитині уві сні – на вас звалиться непомірна відповідальність. Уважно ставитеся до обов’язків, які берете на себе. Не беріться вирішувати багато чужих проблем.

Сонник Ванги — можливий несподівана прибуток

Згідно соннику Ванги, стригти нігті на руках у сні передвіщає хороше майбутнє.

Де саме знаходяться нігті надзвичайно важливо для правильного трактування сновидіння. Якщо це нігті на руках, це говорить про хороші події в майбутньому. Причому чим нігті довше, тим світліше майбутнє. А якщо ж сняться нігті на ногах, та до того ж вони брудні, неохайні, поламані – чекайте біди.

 1. Якщо ви фарбуєте шикарні довгі нігті у сні – значить даремно намагаєтеся виконати будь-яку задачу в реальності. На жаль, ви не досягнете успіху в цій справі.
 2. Нігті виглядають хворими? Це недобрий знак. Вас, ймовірно, чекають нездужання.
 3. Якщо жінці сниться, як вона накрашивает нігті – можуть з’явитися несподівані прибутку. Тут пряма залежність між красою нігтів і кількістю матеріальних благ.
 4. А ось якщо у сні ви ламаєте, а не стригти нігті, очікуйте фінансових труднощів;
 5. Природні красиві нігті сняться до щедрого і чесному винагороди за виконану роботу.

Сонник Фрейда — ви обережні і завбачливі

Фрейд досить оригінальний у своєму тлумаченні сновидінь. Зокрема нігті він асоціює із засобами контрацепції різних видів і форм. І в цілому стригти нігті уві сні згідно думку психолога – до безпечного сексу. Вид і форма нігтів визначає надійність контрацептиву.

 • Якщо нігті покриті лаком – ви убезпечили себе від несподіванок досить добре;
 • А ось якщо нігті некрасиві і на них є задирки – слід поміняти протизаплідні засоби. Ті, що ви використовуєте зараз, неефективні.
 • Брудні нігті – до придбання венеричного захворювання. Остерігайтеся сумнівних зв’язків і будьте обачнішими.

Сучасний сонник — вам доведеться потрудитися

Сучасне тлумачення сну про нігтях – важка та копітка праця за маленькі гроші. Догляд за нігтями – до простої роботи, необтяжливою і спокійною, але, на жаль, безгрошової. Якщо сняться поламані нігті – це до провалів у починаннях або поточних справах. Можливо, такий сон говорить і про швидкої хвороби. Брудні нігті говорять про поганих безчесних вчинках.

Ідіоматичний сонник — ви знайдете свій новий образ

Стригти і підпилювати нігті, доглядати за ними — вам вдасться створити новий привабливий образ, вибрати гармонійне поєднання речей. Хвороби нігтів, ламається ніготь уві сні — проблеми із зовнішнім виглядом, з шкірою, волоссям або зайвою вагою.

Любовний сонник — остерігайтеся невдач

Дуже довгі, деформовані нігті — невдалий досвід фізичної праці, незадовільні результати ручної роботи. Робити манікюр — спроби виправити помилки.

Сонник Дмитра та Надії Зими — не будьте балакучі

Бачити у себе дуже довгі нігті — балакучість, розголошення інформації. Стригти або підпилювати — зберігати секрети. Фарбувати нігті — є люди, які вам довіряють у всьому.

Індійський сонник — подбайте про своє здоров’я

Довгі і потворні — отримати травму, в результаті якої ви будете обмежені в рухах. Є небезпека отримати перелом, забій і так далі. Робити гарний манікюр або педикюр — успіх у спорті, хороші результати у питаннях турботи про здоров’я.

Міфологічний сонник — пора зайнятися спортом

Довгі вигнуті нігті, кігті на руках — небажання активно діяти, лінь, прагнення до спокою. Сон стригти нігті на ногах — запланована поїздка не відбудеться. Бачити себе в сні з акуратним красивим манікюром або педикюром — спорт, активний відпочинок.

Сонник для закоханих — можливий авіапереліт

Як каже цей сонник, стригти нігті на ногах собі — підйом на велику висоту або авіапереліт. Бачити у себе дуже довгі нігті — носити тяжкості, втома. Можливо, належить побувати під землею, в підвалі, в льосі або печері.

Висновок

Розтлумачити правильно сон про нігтях – дуже цікаве завдання. Дуже багато деталей і нюансів потрібно врахувати. До того ж різні сонники дивляться на ситуацію по-різному і деколи дають кардинально протилежні пояснення одного й того ж сну. Рекомендується довіряти інтуїції. Ви відчуєте, яке з тлумачень більше відгукується у вашій душі. Головне – будьте вільні від різких суджень і відкриті до нових змін. Нехай вам сняться тільки хороші добрі сни!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code