До чого сниться священик: тлумачення сну по різним сонникам

Наяву хто з нас часто бачить священнослужителів церкви, а хтось веде світське життя і зустрічається з ними вкрай рідко. До чого сниться священик: батюшка, святий старець, патріарх. Якщо вам приснився священик, сонник каже, що це сновидіння є символом дотримання моральних норм. Бачити уві сні священика є нейтральним подією, це сновидіння не є поганим чи хорошим. Сонник розповість, яких подій варто очікувати в найближчому майбутньому, на що варто звернути особливу увагу, а також про хороших провісників.

Якщо вам приснився священик, ви ведете гідне життя, і Вищі Сили вам сприяють.

Тлумачення значення сну в залежності від подробиць

Які почуття ми відчуваємо, зустрівши священнослужителя наяву? Від благоговіння і трепету до непевного страху — адже священик присутня не тільки на хрестини та вінчання, але і на похоронному обряді. Тому часто виникає питання, до чого сниться священик у чорній рясі, чи не є це ознакою швидкої смерті. Поспішаємо вас заспокоїти, серед безлічі тлумачень, до чого сняться священики, немає настільки похмурих.

Ви бачили священика в церкві

Якщо вам приснився священик у церкві, незабаром ви добре проведете час у колі сім’ї. Як говорить сонник, священик в чорному означає, що ви можете розраховувати на приємну атмосферу під час домашнього вечері. Якщо ж він був у білому вбранні, то вечеря пройде не вдома, а в дорогому ресторані.

Сон, священик в якому стояв на дзвіниці, означає, що ви поринете в ностальгічні спогади і глибоку задумливість. Втім, це піде вам тільки на користь.

Якщо священик тримав у руках молитовник, незабаром вам належить подорож в місто, де ви не бували раніше, і приємне проведення часу з новими знайомими. Якщо у батюшки був низький басовитий голос, можливо, ви зробите поспішні висновки, і з-за цього поругаетесь зі своїм близьким другом.

Зустрітися поглядами з священнослужителем у сні — гарний знак, що вас чекає радість і приємна компанія. Якщо ви доторкнулися до шати батюшки, незабаром ви будете святкувати знаменна подія. Читайте також: до чого сниться церква.

Бачити обряд: хрещення, причастя, вінчання, відспівування

Якщо у сні ви бачили обряд хрещення, вам необхідно задуматися над своєю репутацією. Ймовірно, ваші друзі вас недооцінюють, вважаючи більш дурним людиною, ніж ви є насправді. Наснилося, відспівування в церкві — поганий знак, він віщує крах найбільш значущих справ для вас. Вам не варто сподіватися, що проблема вирішиться сама собою, дійте, щоб змінити ситуацію на краще.

Самому причащатися в храмі або бачити, як це роблять інші, означає, що найближчим часом ви будете зайняті богоугодними справами, що ваша душа чиста. Якщо уві сні ви побачили, як хтось вінчався в церкві, почуття для вас більш значущі, ніж плотські задоволення. Сонник радить вам уважніше поставитися до свого здоров’я. Читайте також: до чого сниться наречена.

Бути священиком чи монахом — дуже важко, тому якщо ви побачили уві сні, вам варто попрацювати над собою.

За яких обставин ви зустріли священика?

Як стверджує сонник, священик, батюшка, побачений на вулиці, є нагадуванням про ваших слабкостях. Вам варто бути більш вимогливим до себе і зайнятися самодисципліною, як же потрібно поменше лінуватися, інакше ви не зможете довести до кінця важливі для вас справи.

Запрошувати священика до себе додому — незабаром ви опинитеся в скрутній ситуації і вийти з неї зможете тільки завдяки своєму впливовому знайомому, який зажадає від вас наиподробнейших роз’яснень ситуації. Якщо уві сні ви закохалися в священика або навіть цілувалися з ним, це знак того, що незабаром вас засудять ваша репутація зіпсується настільки, що вам стане соромно дивитися в очі своїм друзям.

Бути священиком у сні і проводити обряди

Якщо уві сні ви самі були священиком, це означає, що комусь з ваших знайомих необхідна порада і підтримка, і ви цілком можете їх йому дати. Цей чоловік хоч і сором’язливий, але морально чистий, і зробивши добру справу, ви почистіть карму і собі. Хто саме є цією людиною, вам підкажуть ваші інтуїція та спостережливість.

Якщо уві сні ви проводили обряд хрещення, вам потрібно буде допомогти своєму знайомому виправити його репутацію. Якщо вінчали молодят — вам варто допомогти знайомому з пошуком його другої половинки. Якщо ж проводили обряд відспівування — замотивируйте свого знайомого на активні дії щодо вирішення проблем у сфері фінансових питань. Читайте також: до чого сниться храм.

Хто побачив сон: чоловік, жінка, дівчина, дитина

Для молодої дівчини священик у сні є ознакою, що її справи будуть складатися успішно. Якщо ж у своєму сні дівчина закохається в священика, найближчим часом її репутація буде зіпсована.

Якщо священик жінці сниться, що вона знаходиться на вірному шляху. Удача буде посміхатися вам тривалий час. Але якщо священик уві сні вів себе неналежним чином, це означає, що хтось із ваших знайомих затаїв на вас образу. В цьому немає вашої провини, і ваш знайомий не прав.

Для чоловіка сон, у якому він бачить доброго священика, є хорошим знаком, ваші справи будуть іти добре, головне виявляйте працьовитість і доброту. Сон про священика для дитини є добрим знаком, що обіцяє безтурботне і щасливе життя.

Тлумачення значення сну по днях тижня

  • До чого сниться священнослужитель в ніч з неділі на понеділок — вас чекає важкий життєвий період;
  • Якщо з понеділка на вівторок — ви не зможете отримати підтримку і співчуття оточуючих, коли вони вам знадобляться;
  • З вівторка на середу обіцяє успіх, визнання в суспільстві і матеріальне благополуччя;
  • З четверга на п’ятницю сон передвіщає вам зустріну з людиною, який зробить вам дуже вигідну пропозицію;
  • Сон в ніч з п’ятниці на суботу є знаком, що вам варто відпочити;
  • Сон з суботи на неділю повідомляє, що вас чекає безліч дрібних клопотів, але не турбуйтеся, вони будуть вам в радість.

Трактування значення сну в популярних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда, Сучасний

Побачений священик по-різному трактується в сонники популярних авторів. Більшість укладачів сонників вважають, що побачений образ священнослужителя є позитивним знаком, але тлумачення сильно залежить від деталей і загальної атмосфери сну. Давайте звернемося до перевіреним часом джерелами і зазирнемо в ті сонники, які вважаються самими правдивими, щоб більш детально дізнатися значення вашого сну.

Сонник Міллера — занепокоєння через хвороби

Міллер вважає, що священик у сні є передвісником хвороби наяву. Бачити його проводять службу означає швидку хвороба і занепокоєння. Якщо жінці приснилося, що вона закохалася в священика, їй варто побоюватися обману з боку свого нечесного коханця.

Бачити уві сні себе за сповіддю священика — ознака майбутніх принижень і горя. Швидше за все, ви зробили якийсь вчинок, який незабаром заподіє занепокоєння вам і вашим родичам.

Якщо ви бачили священика, але не говорили з ним, хтось може спробувати поневолити вас або нав’язати якийсь збитковий контракт. Уважно ставтеся до всіх пропозицій, які будуть надходити вам в найближчі дні. Якщо ж ви говорили зі священиком, незабаром вас чекають почесті. Священик виглядав сумним або втомленим — хтось зробить злий вчинок по відношенню до вас.

Якщо священик у вашому сні вів себе неналежним чином, наяву ваша репутація під загрозою.

Сонник Ванги — допомагайте іншим людям

Якщо священик благословив вас, можете розраховувати на підтримку впливового людини, такий сон пророкує успіх у всіх справах. Бачити самого себе в ролі священика — знак згори, що ви покликані на землю, щоб нести людям добро.

Бачити уві сні католицького священика означає швидкі зміни, вам знадобиться зробити важкий вибір і прийняти правильне рішення. Якщо батюшка в сні вас вінчав, чекайте в щастя у стосунках з коханою людиною. Сповідатися в сні, з якої ви зможете вийти завдяки своєму впливовому знайомому.

Сонник Фрейда — бережіть своє здоров’я

Зигмунд Фрейд вважає, що священик символізує взяту під контроль чоловічу сексуальну енергію, а його присутність у вашому сні говорить про те, що вам варто прагнути до безпечного сексу з використанням контрацептивів. В іншому випадку вас чекає безліч проблем.

Сучасний сонник — бережіть свою репутацію

Священик уві сні — це ознака великої біди. Якщо жінці приснилося, що вона закохалася в священика, їй варто побоюватися обману. А якщо священик сам домагався її кохання, наяву її засудять за любов до розваг. Після такого сну потрібно намагатися виглядати в очах оточуючих більш серйозною, навіть якщо це буде пилом в очі, на даний момент так краще для всіх.

Якщо уві сні ви сповідалися, наяву вас чекає приниження. Швидше за все ви зробили або зробите щось, що доставить неприємності вам і вашій родині. Батюшка у сні є духовним наставником, сон з його присутністю покликаний нагадати вам про вашу недосконалість та необхідності роботи над собою.

Висновок

До чого сниться священик? Вивчивши безліч трактувань в різних сонники, можна зробити висновок, що це досить неоднозначний образ. Необхідно звертати увагу на деталі сну: приснився вам священик у церкві чи на вулиці, чи бачили ви церковний обряд, запрошували священика до себе додому або вважали за краще сповідатися в церкві. А може бути ви були священиком у своєму сні і проводили обряди. Всі ці деталі здатні дуже багато чого розповісти про ваше майбутнє і допомогти з тлумаченням сну.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code