До чого сниться свиня: тлумачення сну по різним сонникам

Наяву це тварина часто викликає негативні асоціації, хоча воно досить миле (і при цьому смачне). До чого сняться свині? Як стверджує сонник, свиня у сні є символом приємних життєвих турбот і дрібних клопотів. Сонник розповість, яких подій варто очікувати в найближчому майбутньому, на що варто звернути особливу увагу, а також про хороших провісників. Адже іноді деякі деталі сну кардинально змінюють тлумачення до чого сниться свиня. Так давайте ж розберемося в усьому докладніше.

Свиня — це символ достатку і добробуту, тому сниться вона найчастіше до грошей.

Тлумачення значення сну в залежності від подробиць

Для початку варто відзначити, що до чого сниться свиня жива. У світі сновидінь ця тварина є символом приємних життєвих турбот і дрібних клопотів. А також символом поліпшення матеріального становища — адже не дарма ж більшість скарбничок роблять саме у формі забавних свинок. Але це тлумачення справедливо тільки в тому випадку, якщо приснилася свиня, яка була бадьорою, здоровою і ситою. В іншому випадку значення сну буде протилежним.

Якого кольору була шкіра у цієї тварини?

Бачити уві сні свиню рожевого забарвлення — до радісних подій, руду — до приємної зустрічі, чорна свиня попереджає вас про наявність у вашому житті підступної суперниці. Якщо уві сні фігурує свиня сірого або коричневого кольору, це символ охолодження почуттів між вами і вашим коханим (коханою). Плямиста сниться, навпаки, до появи нової закоханості або розпалювання іскри у вже наявних відносинах. Свиня будь-якого неприродного кольору (зелений, синій і т. д.) обіцяє накал емоцій в найближчі дні.

Стать і вік свиней у вашому сновидінні

  1. До чого сняться свині та поросята — такий сон передвіщає радість і велике багатство. Ваш бізнес піде в гору або, як мінімум, ви отримаєте хорошу премію і підвищення в посаді. Читайте також: до чого сняться поросята.
  2. Борів говорить про те, що проявивши креативність, ви зможете домогтися успіху, незважаючи на брак інших ресурсів;
  3. Побачений кнур — поганий знак, найближчим часом ваші фінансові справи прийдуть у занепад. Причиною цього стане ваша неуважність і зайва довірливість до незнайомих людей.

Якщо вам приснилося велике стадо свиней

До чого сняться свині великі? Бачити безліч тварин на свинофермі — ваш емоційний стан знаходиться у вас під контролем, і ніякі неприємності вам не загрожують. Якщо вам приснилися вільно гуляють на природі свині, сонник обіцяє вам бурхливу радість, вам нема чого побоюватися найближчим часом, насолоджуйтеся життям.

Бачити уві сні свиней, вільно розгулюють вулицями міста, говорить про те, що ваша емоційна нестриманість здатна доставити вам безліч неприємностей, сон пророкує вам майбутню сварку з важливими для вас людьми. Постарайтеся тримати себе в руках, бути може вам все-таки вдасться уникнути цієї сварки.

Свині, розоряють ваш город у сні, говорять про те, що ви занадто прискіпливо прямуєте всіляких правилами, ця риса характеру відштовхує від вас людей, постарайтеся бути простіше, і коло ваших знайомих розшириться.

Які дії ви робили в сновидінні?

Годувати своїх свиней уві сні — це передбачення збільшення ваших матеріальних благ на рахунку в банку. Продати свиню — ви нарешті зможете купити собі гарне житло, але для цього вам доведеться виконати багато неприємної роботи. Ловля кому втікачів позбирати! свиней віщує порожню витрату грошей, постарайтеся більш вдумливо ставитися до майбутніх покупок і комерційних операціях. Якщо свиня напала на вас, в реальному житті ваші вороги виявляться сильнішими, ніж ви. Читайте також: до чого сниться кабан.

Якщо вам приснилася чорна свиня, це може означати, що у вас є суперниця.

Якщо вам приснилася свинина і готування

До чого сниться різати свиню — ви упустите шанс поліпшити своє матеріальне становище, який надасть вам доля. Постарайтеся бути уважнішими, адже невідомо, коли випаде така можливість. Читайте також: до чого сниться м’ясо.

До чого сняться мертві свині — ваша нестриманість здатна принести вам багато неприємностей і розчарувань, постарайтеся вести себе більш спокійно і ні в якому разі не брати кредити, а також не вкладати свої гроші в ризиковані інвестиційні проекти.

Бачити свинячий окіст — вам вдасться довести до кінця розпочаті справи, а ваше фінансове становище зміцниться. Свиняча голова — символ душевного занепаду, сонник радить вам озирнутися, у вашому житті насправді все не так вже погано, просто постарайтеся бути більш оптимістичним.

Приготування будь-яких страв зі свинини передвіщає вам радість і успіх, найголовніше не надто зазнавайтеся, потрапивши на хвилю успіху, інакше ризикуєте з неї впасти і опинитися в злиднях. Читайте також: до чого сниться сало.

Хто побачив сон: дівчина, жінка, чоловік, дитина

Якщо чоловікові приснився свиня, сон попереджає, що його ідеї будуть прийняті, а інвестиції правильно вкладені. Головне, щоб свиня була жирна і здорова, ніж откормленней і щасливішою свиня уві сні, тим більше грошей ви зможете заробити найближчим часом.

До чого сниться свиня жінці — незабаром її фінансове становище зміцниться, при тому цього успіху вона доб’ється повністю самостійно, не звертаючись за допомогою до друзів, батьків і дружину.

Дитині свині уві сні вказують на прихильність вчителів до нього. Протягом найближчого тижня хороше бали за домашнє завдання буде отримати простіше, ніж зазвичай. Якщо підлітку наснилися свині, незабаром його чекають приємні зміни, батьки оцінять його самостійність і почнуть йому більше довіряти.

Тлумачення значення сну по днях тижня

  1. Якщо товста свиня вам приснилося в ніч з четверга на п’ятницю, це обіцяє вам зустріну з колишніми однокласниками.
  2. Якщо з вівторка на середу або з неділі на понеділок, вам приснилося, що свиня захворіла, то чекайте підозрами в непристойній поведінці.
  3. Якщо ж сон про свиню приснився вам в ніч з понеділка на вівторок, у вас є суперниця, про який ви незабаром дізнаєтеся від ваших друзів.

Трактування сну в популярних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда, Сучасний

До чого сняться свині уві сні — на думку більшості сонників таке бачення є хорошим знаком, але при цьому подробиці і деталі сюжет по-різному трактуються сонники популярних авторів. Давайте звернемося до перевіреним часом джерелами, щоб більш детально дізнатися значення вашого сну. Для порівняння візьмемо найпопулярніші сонники сучасності, тлумачення авторів яких є найправдивішими

Сонник Міллера — ваші доходи зростуть

Якщо свині у вашому сні були здоровими і вгодованими, сон передвіщає вам укладання вигідного контракту і підвищення в посаді. Чим більше було свиней, тим більший ваш майбутній дохід. Одна свиня сниться до доходу від додаткових підробітків. Худі свині означають, що вас чекає непорозуміння у стосунках з дітьми або підлеглими на роботі.

Хвора свиня сниться до невеликої проблеми у робочих справах, яку вам допоможуть вирішити колеги. Якщо уві сні ви чули рохкання і верески маленьких поросят, скоро ви отримаєте неприємна звістка. Або можливо хтось з ваших друзів пропаде, і від нього довго не буде ніяких звісток.

Якщо уві сні ви свиню годували з рук, ваш добробут покращиться, і цього успіху ви досягнете самостійно. Якщо свиня відмовлялася їсти або вкусила за руку під час годівлі, вас чекають невеликі труднощі на шляху до успіху.

Якщо ви продали свиню, що найближчим часом ви зможете придбати квартиру своєї мрії. Але при цьому вам доведеться докласти дуже багато зусиль, щоб не упустити цей шанс. Також сновидіння говорить про те, що іншого такого шансу вже не буде ніколи в вашому житті.

За сонником Ванги свині уві сні вказують на недоброзичливців у вашому колі спілкування.

Сонник Ванги — вас чекають випробування

Приснився брудна свиня є знаком, що вас чекає велике нещастя. Незабаром вас чекають серйозні випробування, з якими ви навряд чи зможете впоратися. Якщо свиня була чистою, ви зможете поправити свої справи, які на даний момент йдуть не кращим чином. Іноді такий сон говорить про те, що ви зміните свою думку про одному зі своїх родичів в кращу сторону.

Якщо вам приснився сон, в якому ви годували свиней, у реальному житті ви покровительствуете не тим людям. Недоброзичливці використовують у вашу довірливість, обертаючи розказані вами таємниці проти вас. Бачити безліч свиней у сні означає, що незабаром вам доведеться побоюватися за своє життя, причиною цьому стане помста ваших заздрісників. Чути уві сні хрюкання свині — постарайтеся не піддаватися на спокусливі пропозиції в найближчі дні.

Сонник Фрейда — ви добре проведете час

Якщо уві сні ви каталися верхи на свині, наяву вас очікує незвичайне заняття. З одного боку вам буде приємно, з іншого боку ви не будете знати, як ставитися події.

Побачена брудна свиня означає, що вам не вистачає приємних емоцій у стосунках. Ви постійно стикаєтеся з брутальністю й зневагою, хоча ваш партнер насправді добре до вас ставиться, просто справа в тому, що ваше уявлення про те, як повинен вести себе люблячий чоловік, не збігається з поданням вашого партнера про це. Сонник радить вам поговорити і обговорити всі чутливі питання, тільки тоді ви зможете прийти до взаєморозуміння і злагоди.

Сучасний сонник — можливі неприємні новини

Вгодовані свині віщують позитивні зміни у фінансових справах і безпечні угоди. Худі свині передбачають прикрі непорозуміння в справах і погіршення відносин з дітьми і підлеглими. Свиня з поросятами обіцяє великий успішний рік.

Вереск свиней обіцяє отримання неприємних новин від довго відсутніх друзів. Також цей сон передвіщає невдачі в комерційних справах.

Годувати своїх свиней у сні — передбачення збільшення ваших матеріальних благ на рахунку в банку. Продати свиню у сні — ви нарешті зможете купити собі гарне житло, але для цього вам доведеться виконати багато неприємної роботи.

Висновок

До чого сниться свиня? Вивчивши безліч трактувань в різних сонники, можна зробити висновок, що наснилося свиня є хорошим знаком. Але не все так однозначно. Необхідно звертати увагу на деталі сну. Всі ці дрібниці здатні дуже багато чого розповісти про ваше майбутнє і допомогти з тлумаченням сновидіння.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code