До чого сниться сильний вітер: тлумачення сну по різним сонникам

Адже вітер – це символ змін та свободи, попутник мандрівних кораблів і старий товариш високих гірських вершин. До чого сниться вітер, сильний чи слабкий, холодний або теплий. Може приснитися сон, у якому вас віднесе вітром, як казкову Еллі, а може бути, ви відчуєте на собі неприємний, пронизливий холодний вітер. Але варто лякатися таких сновидінь? Як говорить сонник, сильний вітер уві сні зазвичай є передвісником тривожних подій, тому такий знак не варто залишати без уваги.

Холодний сильний вітер у сні передвіщає смугу невдач, а легкий і теплий обіцяє гармонію і щастя.

Тлумачення сну про вітер в залежності від його подробиць

Для того щоб не помилитися в тлумаченні, потрібно згадати всі подробиці та обставини сну. Визначте, які деталі були головними, а які другорядними. І тільки після цього приступайте до читання сонників, щоб дізнатися, до чого сниться сильний вітер. Але якщо тлумачення виявиться несприятливим, не сприймайте його близько до серця. Пам’ятайте, що майбутнє у ваших руках.

Під час негоди ви були вдома або на вулиці?

Як говорить сонник, сильний вітер за вікном передвіщає неприємності і перешкоди на шляху досягнення цілей. Він символізує недосяжність задуманих вами планів, які, подібно до вітру, проносяться повз вас. Можливо, ці перешкоди будуть лагодити ваші близькі, іноді спеціально, іноді випадково.

Будьте обережні: якщо вам приснився вітер, який вирує у вашому будинку – це означає крах всього, всіх ваших планів, цілей і сподівань на майбутнє.

Потрапити в ураган – значить, відчути вирують пристрасті та емоції в реальному житті. Якщо ви опираєтесь урагану, перебуваючи в його епіцентрі, стоїте прямо і не згинаєтеся перед стихією, це знак пошани і слави. Якщо ж ви потрапили в ураган і йому вдалося підхопити вас і підняти в повітря, то такий сон можна трактувати як наближення подорожі, далеку відрядження або переїзд в інше місто, можливо, на короткий час.

Якщо сильні пориви вітру не дають вам йти вперед, потрібно шукати недоброзичливців у вашому найближчому оточенні. Сон, у якому ви потрапили під вітер з дощем, означає, що вас чекають неприємні події, які, до вашої подив, будуть мати дуже сприятливі наслідки. Тому не варто відразу впадати в паніку.

Який був вітер: сильний або слабкий, холодний або теплий

Потрапити в сні в сильний вітер — знак, що віщує майбутні неприємності.

Якщо уві сні ви відчуваєте подих легкого вітерця – означає, що наяву вас очікують приємні новини, які доставлять вам задоволення. Ще одне трактування радість за ближнього, приємні новини в сім’ї. Слабкий вітер можна трактувати як вміння радіти перемогам і успіхам близьких вам людей.

Якщо уві сні слабкий вітер супроводжує легкий снігопад, то вас очікує виконання давніх бажань (головне, щоб через сніг були чітко видні предмети навколо вас). Чекайте цього в найближчі дні.

Зазвичай холодний вітер трактується як злі язики, плітки, змови. Якщо у вашому сні холодний вітер не дає зробити навіть кроку, є люди, які заважають вам здійснити задумане злих намірів. Швидше за все, такими людьми керує проста заздрість.

Якщо ж холодний, пронизливий наскрізь вітер, що збиває вас з ніг, це означає, що вам незабаром доведеться зіткнутися з великими труднощами. Це може стосуватися як робітників, так і особистих справ. Постарайтеся зупинитися і прислухатися до себе. Бути може шосте почуття допоможе вам зрозуміти, які новини приніс вам цей вітер.

Якщо ж, навпаки, у сні ви відчули теплий південний вітер на своїй шкірі – вас чекає ціла низка приємних подій. Але це стосується тих, у кого на даний момент була чорна смуга. Якщо у вас все добре, ваші близькі приносять вам щастя, а робота приносить задоволення, то теплий вітер — це символ вашого щасливого життя.

Якщо ви бачите, як відлітають різні предмети

 • Коли сильний вітер у сні піднімає з землі предмети в хаотичному порядку, це означає, що незабаром в житті відбудеться глобальна подія, яка стане для вас несподіванкою.
 • Вітер піднімає з землі пісок – вас чекають невдачі, яких, на жаль, вам не вдасться уникнути;
 • Якщо ж вам приснився вітер з піском, а з пилом, значить, вас очікує сильне емоційне вигоряння. Саме час влаштувати собі відпустку!
 • Якщо вітер підняв у повітря ворота – всі ваші надії і плани очікує повний крах;
 • Уносить річ, власником якої ви є – чекайте втрату чогось важливого і дорогого вам в матеріальному плані.

Хто побачив цей сон: чоловік, жінка, дитина

Якщо чоловікові приснився сильний вітер, це пророкування про приємні сюрпризи з боку жінки. Можливо, його чекає новий роман або легкий флірт, який може перерости у міцні стосунки.

Легкий вітер приснився жінці – наяву її очікує рішення проблем, які вона відкладала. Це буде рішення життєвих питань, які не давали спокою довгий час. Вважається, що якщо заміжня жінка відчуває холодний вітер уві сні, то її чекає швидка поїздка до своїх батьків у гості. Вільної дівчині такий сон може обіцяти несподівані подарунки від шанувальника.

Якщо подібний сон побачив дитина, то не варто піддавати його трактуванні. Дитяча психіка дуже сприйнятлива до подій, які щодня відбуваються в його житті, тому найчастіше сновидіння дитини – це відображення минулого дня, його бажань і думок.

Пори року: зима, весна, літо, осінь

 1. Якщо вам приснився вітер зимою, який підняв справжню лють — це означає складні перешкоди на вашому життєвому шляху. Якщо крізь пургу ви можете розрізняти предмети, то доклавши зусилля, ви зможете подолати ці перешкоди. Слабкий вітер з легким снігом обіцяє виконання давніх бажань.
 2. Відчути в сні весняний вітерець – готуватися до прекрасних подій в реальному житті. Вас чекають зміни на краще, любовний роман, втілення мрії або придбання цінного речі, такий сон говорить тільки про хороше. Нічого поганого чекати не варто.
 3. Якщо вам сниться літній вітер, то не треба трактувати його. В даному випадку необхідно зробити акцент на інших обставин сну. Приділіть увагу силі вітру, температури і місцем, де ви відчули його на собі.
 4. Нічого хорошого чекати не варто від сну, в якому ви відчули на собі пронизливий осінній вітер. Це означає, що всі ваші справи, які ви робили з нечистою совістю, дуже скоро спливуть на поверхню. Будьте готові відповідати за скоєне.

Трактування сну в різних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда, Сучасний

Як ви бачите, сон про сильному і пронизливому вітрі зазвичай обіцяє нещастя і невдачі, а теплий і легкий, навпаки, обіцяє любов і благополуччя. Але конкретні трактування в укладачів сонників можуть відрізнятися в деталях. Заради інтересу, давайте подивимося, що означає бачити сильний вітер по найпопулярнішим на сьогоднішній день сонникам.

Сонник Міллера – вас чекають неминучі втрати

По соннику Міллера сильний вітер — символ розчарування.

Якщо вам сниться, що ви потрапили в ураган — значить, скоро ви відчуєте гіркоту і розпач від того, що зваляться довго виношувані вами плани, які повинні були швидко привести вас до заповітної мети. Не найоптимістичніший прогноз, але зате є час хоча б морально підготуватися до такого розвитку подій.

Якщо уві сні ви бачите, як ураганом забирає ваш будинок, значить, вас очікує зміна способу життя, можливий переїзд або зміна роботи. Такий сон передвіщає вам великі зміни в долі, які будуть пов’язані з деякими втратами.

Сонник Фрейда – символ змін і змін

Фрейд стверджує, що сильний вітер або ураган – символ досить прозорий. Він попереджає нас про те, що в житті незабаром відбудуться важливі і дуже сильні зміни.

Якщо ви спостерігаєте за сильним вітром зі сторони, то ви стурбовані долею близької вам людини, у якого ніяк не складається особисте життя. Якщо вас дійсно турбує доля вашого близького, це дуже добре, але спочатку переконайтеся, що він і сам стурбований цим. Якщо людину повністю влаштовує його життя, то не варто за нього переживати.

Сонник Ванги – готуйтеся долати перешкоди

Цей сонник також вважає, що сильний вітер уві сні – це попередження про майбутні зміни. Якщо уві сні ви опираєтесь вітру, то вас чекають несподівані труднощі. Якщо ви сильні духом, то всі перешкоди на шляху обов’язково подолаєте.

Сучасний сонник – ви відмовите іншого в любові

 1. Якщо уві сні ви відчуваєте легкий вітерець – це до хороших подій. Якщо у вашому житті зараз чорна смуга невдач, вона обов’язково зміниться на білу.
 2. Чути, як вітер ворушить крони дерев – до любові людини, якого ви викинете в майбутньому. Піднесіть свою відмову якомога м’якше, не варто ображати почуття іншої людини, адже одного разу все може повернутися вам назад. Поставтеся з повагою до вашого залицяльника.
 3. Вітер дме в обличчя під час ходьби – подолання всіх труднощів на шляху до мети. Ви зустрінете перешкоди, але з легкістю зможете подолати їх, треба лише трохи постаратися.
 4. Відчувати попутний вітер — придбати надійних союзників. Можливо, це будуть люди зі схожими цілями, які в майбутньому стануть вам справжніми друзями.

Сонник Гришина — слідкуйте за своїми словами

Вітер збиває людей з ніг, вириває дерева, руйнує будівлі — ваші висловлювання суперечать громадській думці, обурюють оточуючих. Можливо,ви ображаєте чиї-небудь благородні почуття, зневажливо відгукуєтеся про високі цінності.

Місячний сонник — час прийняти рішення

Сум’яття, нерішучість. Необхідно терміново прийняти важливе рішення, зволікання призведе до фатальних наслідків. Вітер зриває з вас головний убір — можливий непритомність.

Сонник Азара — налагоджуйте відносини в родині

Йти проти вітру — сперечатися з групою людей, йти проти колективу. Ураган, вырывающий дерева — ваша сім’я втратила зв’язок з традиціями і з-за цього роз’єднана. Варто відзначати сімейні свята, обідати разом, щоб налагодити зв’язок

Висновок

Вітер уві сні завжди приносить нам зміни, яких ми постійно чекаємо. І не варто впадати у відчай, якщо зміни припали не до смаку. Вірте в щасливе майбутнє і будьте відкриті до змін у вашому житті. Якщо вам щось не подобається, влаштуйте собі зміни самостійно, не потрібно чекати передбаченого сонником.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code