До чого сниться телефон: тлумачення з різних сонників

Іноді уві сні ми бачимо предмети, якими звикли користуватися кожен день. Не кожен сонник телефон зможе розтлумачити, адже це корисний пристрій з’явилося набагато пізніше, аніж були написані більшість з них. До чого сниться телефон мобільний або стаціонарний? Слід згадати сон в найменших деталях і знайти його тлумачення у відповідному соннику. При цьому, щоб картинка склалася, не зациклюйтеся на одному значенні, вивчіть різні сонники.

Телефон у сні може означати зв’язок, новина, спробу поговорити або висловити те, що накопилося, а сучасні смартфони часто вказують на швидкий успіх в роботі.

Тлумачення сну в залежності від його подробиць

Сни мають певне значення в нашому житті. В залежності від того, приємний був сон або кошмарний, створюється настрій на весь день. Деякі чутливі натури сприймають занадто емоційно значення кожного нічного бачення. Скептики ж навпаки, спростовують теорію про те, що сни можуть мати хоч якесь тлумачення. Адже тлумачення одного і того ж сюжету найчастіше різноманітні і суперечливі. Але найчастіше тлумачення будь-якого образу має безліч значень із-за безлічі можливих варіантів сюжету.

Ви побачили сучасний мобільний телефон

Сьогодні майже в кожного є мобільний телефон. Ми витрачаємо багато часу, спілкуючись з нього або використовуючи його для певних цілей. Смартфон став незамінним інструментом, і важко уявити сучасне життя без нього. Як говорить сонник, мобільний телефон може тлумачитися по-різному залежно від його стану:

 1. Старий, розбитий або незвичайний мобільний телефон закликає переглянути своє життя, зайнятися тим, чим ви давно планували: спортом, навчанням, танцями, малюванням і т. д. Інакше ви зіткнетеся зі стресовою ситуацією і відчуєте незадоволення в житті.
 2. Новий, стильний, сучасний мобільний телефон віщує фінансовий підйом або дорогий подарунок. Це принесе вам більшу впевненість і налаштує на досягнення ще більш грандіозних цілей.

Якщо вам приснився старий апарат кнопковий

Старий телефон у сні часто означає, що ви хочете комусь щось сказати, але відкладаєте цей момент.

Побачений старий дисковий телефон у сні означає не розвивається хід подій. Вас турбує якась проблема, вирішення якої ви постійно відкладаєте. Думка про це викликає переживання. Візьміть ситуацію під свій контроль і складіть список справ, які необхідно вирішити в даний період.

Перебирання цифр у сні на дисковому телефоні, говорить про те, що незабаром вам буде вигідна можливість, скориставшись якою, ви зможете налагодити свої фінансові справи.

Старий кнопковий телефон попереджає про намір обдурити вас. Це можуть бути колеги по роботі, сусіди, знайомі, які за вашою спиною плетуть інтриги. Перегляньте своє оточення і остерігайтеся обману. Не довіряйте людям, якщо сумніваєтеся в їх надійності. Не позичайте гроші малознайомим людям.

Якщо уві сні телефон стоїть на тумбочці, ви нарешті налагодите контакт з людиною, з яким давно намагаєтеся домовитися. Якщо поруч на тумбочці знаходяться і інші предмети, що вам потрібно зробити важливий вибір, який в подальшому вплине на хід подій. Вибір ви повинні будете зробити самі, не враховуючи порад інших людей. Це може бути зміна місця роботи, завершення любовних відносин, переїзд в нову країну, вступ до навчального закладу та ін.

Сон, телефон в якому стояв на зламаній тумбочці, сниться до нового справи. Ви почнете займатися тим, чим раніше не цікавилися. І це заняття принесе вам задоволення, ви зможете в ньому реалізувати весь свій потенціал і досягти високих результатів.

Телефон, що висить на стіні, має два трактування. Якщо він висить вертикально, у вашому оточенні є люди, які вам заздрять, але вони безпечні і ніякої шкоди не принесуть. Якщо телефон висить горизонтально, вами хтось захоплюється або таємно закоханий у вашу персону, але поки не поспішає цим поділитися.

Якщо уві сні ви перебували в телефонній будці – чекайте рада, новина або лист (бездротовий повідомлення). Якщо ви були там всередині не одні, що це передвіщає посиденьки у вузькому сімейному колі. Бачили телефонну будку з боку — чекайте приємну зустріч або романтичне побачення. Розбита будка означає розчарування в людині, яка не виправдає ваших очікувань. Незвичайна або нестандартна телефонна будка віщує нову велику покупку, це може бути машина, квартира, дача або інше.

Якщо уві сні ви комусь телефонували або брали дзвінок

До чого сниться говорити по телефону уві сні? Розмова може мати кілька значень залежно від випробуваних при цьому емоцій:

 • Дзвінок викликав тривогу, переживання чекає важкий період, ви будете оточені плітками, сварками і негативними емоціями;
 • Дзвінок викликав радість — чекайте хороших новин, приємних подій і рішення затягнутих питань;
 • Ви не змогли відповісти на дзвінок — наяву треба бути уважніше і контролювати свої справи, інакше ви можете зробити помилку, яка принесе вам неприємності;
 • Якщо ви прикладали зусилля, щоб почути співрозмовника, це віщує сварку з близькою людиною з-за неправдивих чуток. Не вірте пліткам і давайте близьким можливість порозумітися, якщо виникла сварка.

Читайте також: до чого сниться розмовляти по телефону.

Якщо уві сні у вас з’явився новий телефон

До чого сниться новий телефон — вам не вистачає спілкування або ви відчуваєте почуття самотності і туги. Призначте зустріч друзям, зателефонуйте рідним чи знайдіть нового співрозмовника в соціальних мережах. Це дозволить позбутися від неприємних думок.

Також як каже сонник, новий телефон віщує дружню зустріч, спілкування в колі друзів, легку невимушену бесіду. Це може бути вечірка, день народження, корпоратив або інший захід.

Якщо ви отримали телефон в подарунок, чекайте серйозної розмови, який принесе неприємні емоції і розлад. А якщо самі вручали такий презент комусь, емоції будуть позитивними: дізнаєтесь приємну новину чи почуєте вигідну пропозицію.

До чого сниться знайти телефон у сні — чекає радісна подія: підвищення на роботі, отримання премії, довгоочікувана поїздка, зустріч з близькими людьми. Якщо знайдений телефон в поганому стані або з розбитим екраном, то радісна подія супроводжуватиметься дрібними невдачами: можливо, щось піде не за планом і не так, як вам хотілося. Проте все закінчиться добре.

І навпаки, ви позбулися свого апарату

До чого сниться втратити телефон у сні — ви будете обмануті і оточені плітками. Уважно поставтеся до всієї інформації, якою з вами діляться оточуючі, і спробуйте інтуїтивно відфільтрувати, чому можна вірити, а чому ні. Якщо уві сні вам все ж вдалося знайти телефон, чекайте викриття зради. Вам вдасться обійти обман стороною і дізнатися, хто є вашим недоброзичливцем.

Побачений розбитий телефон віщує сварку, образи, непорозуміння в любовних відносинах. Можлива зрада або розставання між закоханими. Слід бути уважними при спілкуванні з протилежною статтю: підбирати правильні слова, стримувати різку критику і запобігати побутові сутички. Якщо уві сні телефон розбили не ви, а інша людина, це означає, що незабаром вас чекає несподівана зустріч, яка принесе хвилювання і трепет.

Якщо уві сні у вас зламався телефон, значить, чекайте з’ясування відносин, причому з ким завгодно: із хлопцем або дівчиною, братом чи сестрою, колегою, викладачем. Ви будете брати участь у суперечці або дискусії, яро доводячи свою точку зору. Будьте обережніше зі словами, не почнете говорити зайвого і в спорах не переходьте на особистість співрозмовника. Це дозволить вам у майбутньому уникнути стресу і зайвих неприємностей.

Продовжуємо вивчати сонник, вкрали телефон – чекайте підлості від близької людини. Серед оточуючих людей є той, хто намагається всіляко зіпсувати Ваше життя, будуючи підступи за спиною. Якщо ви повернули вкрадений телефон, значить, конфлікт з цією людиною буде вирішено. Ви з’ясуйте стосунки і прийдете до взаєморозуміння. Якщо уві сні вкрали телефон, і він не був знайдений, то вас чекають розчарування і зрада.

Якщо вам приснився чийсь номер

До чого сниться дзвонити по телефону і набирати чийсь номер — це віщує виступ перед публікою, яке принесе вам успіх в кар’єрному зростанні. Якщо вам зателефонували з незнайомого номера, то доведеться опинитися в ролі слухача або глядача: нарада на роботі, похід у театр або кіно, семінар, лекція, тренінг.

Номер телефону складається з комбінації цифр. Побачена уві сні цифри мають певне значення. Вони можуть вказувати на вік, дату майбутнього або минулого події, на кількість чогось або мати своє окреме значення.

 1. Цифра нуль символізує цілісність, можливий новий період у житті. Вас очікує зміна обстановки, яка принесе задоволення і відкриє нові можливості для реалізації свого потенціалу.
 2. Одиниця каже, що пора почати досягати поставлені цілі. Для цього створені всі умови. Від вас потрібно тільки почати діяти.
 3. Число два означає взаємозв’язок і партнерство. Незабаром вас очікує вигідний контракт на роботі або знайомство з цікавими людьми.
 4. Число три – це гармонія у всіх сферах життя, отримання бажаного. Ви зможете насолоджуватися життям, подорожувати і дарувати радість близьким людям.
 5. Чотири – означає стабільність і спокій. Ви будете тупцювати на місці, не відчуваючи при цьому дискомфорту. Просто такий розмірений період, коли є час подумати над своїм життям.
 6. Побачити в сні цифру п’ять — свобода, пригоди, нові емоції. Вас чекає поїздка в далекі країни, нові знайомства, пристрасть, трепетні переживання, незалежність.
 7. Шість – це сімейне благополуччя, союз, шлюб, любов. Ви відчуєте радість від сімейних турбот і спокій в любовних відносинах.
 8. Сім означає духовний розвиток, який ви зможете отримати, прочитавши гарну книгу або поспілкувавшись з освіченим в духовних справах людиною.
 9. Вісім передвіщає успіх і фінансову незалежність. Ваш рівень життя різко підніметься, і ви зможете собі дозволити те, чого раніше відмовлялися через брак коштів.
 10. А число дев’ять –користь для суспільного блага. Це може бути участь у благодійності, добровільних роботах, соціальних програмах.

Якщо не вдалося запам’ятати цифри, не засмучуйтеся. Побачити цифри уві сні в цілому означає прихід натхнення, який налаштує вас на творчість або на роботу. До вас прийдуть геніальні ідеї, які ви зможете реалізувати у своїх проектах. Якщо побачений у сні номер телефону викликав приємні почуття, чекайте хороших новин від близьких людей. Якщо номер викликав неприємне відчуття, то доведеться зробити помилку, яка принесе поганий настрій і неприємна розмова.

Незнайомий номер телефону сниться до нового знайомства і цікавого спілкування. Ваше життя наповниться новими фарбами. Ви відчуєте, що поруч з вами є рідна людина, яка вас підтримує. Будьте відкриті для нового знайомства.

Тлумачення значення сну в різних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда, Сучасний

Так чи варто вірити снам? Шукаючи тлумачення сонники, слід пам’ятати, що всі наші сни суб’єктивні, і часто можуть означати душевний стан конкретної людини. Однак сонники створюються не на порожньому місці, а досліджуються сни багатьох людей у різних життєвих обставинах. Тому кожен може зробити висновок для себе, вірити чи ні. Все залежить від того, наскільки спосіб вашого мислення близький до такого у більшості.

Сонник Міллера – станеться приємний сюрприз

Сон, в якому вам дарують новий телефон, передвіщає щасливе подія або успіх у бізнесі. Для жінки отримати такий подарунок означає можливість вийти заміж за заможного людини, близької по духу. Якщо телефон подарували на день народження, сон передвіщає удачу. Якщо ви самі подаєте кому-небудь такий презент, чекайте критику від близьких людей, що вас засмутить.

Якщо ви отримали телефон в подарунок від людини, який до цього користувався їм, значить, незабаром ваші бажання здійсняться. Вас похвалять чи нагородять за якісно виконану роботу.

Якщо ваш телефон хтось розбив, зламав або вкрали, це віщує конфлікт з неприємним людиною, в результаті якого ви зазнаєте невдачі. Якщо ж ви самі завдали шкоди своєму телефону, це до небезпечної роботи, яка може принести несприятливі наслідки для вашого здоров’я.

Сонник Ванги – попрацюйте зі своїми емоціями

Хтось розбив ваш телефон — ви відчуваєте страх перед певною людиною. Подумайте, хто з оточуючих викликає це відчуття. Може, треба з ним поговорити або пошукати причину страху. Ви розбиваєте телефон самостійно — наяву вас також переповнює злість і їй треба дати вихід. Пригадайте з-за кого ви розбили телефон у сні, можливо, він є джерелом вашої агресії в житті.

Ви бачили в мобільному телефоні власні фотографії — у житті ви не відчуваєте радості. Переглянете своє життя, не дайте їй пройти безцільно. Ставте цілі і досягайте їх. Тоді все зміниться на краще. Ви бачите в телефоні фотографію близької людини — ви за нього переживаєте. Зателефонуйте або відвідайте його, переконайтеся, що все у нього добре.

Сонник Фрейда – ви досягнете успіху

Мобільний телефон у сні на думку більшості сонників означає успіх у справах.

Приязно розмовляти уві сні зі знайомою людиною по телефону передвіщає успіх у справах. Вас нарешті почують і врахують ваші побажання. Якщо розмова була на підвищених тонах – ви станете об’єктом приниження чи будете брати участь у спорі. Доводячи свою точку зору, будьте обережні зі словами, щоб не образити співрозмовника і не створити конфлікт.

Якщо під час розмови ви відчули незручність, незабаром ви станете учасником забороненого справи, яке принесе неприємності. Щоб уникнути цього, не порушуйте правила і робіть все законно.Лагодити уві сні телефон – ваша праця буде завершено, і вас будуть поважати. Такий сон також говорить про реалізації задуманої ідеї.

Сучасний сонник – не довіряйте кому попало

 1. Якщо вам приснився телефон, чекайте на зустріч з людиною, який зіб’є вас з пантелику. Будьте уважні до свого оточення. Дотримуйтеся своїх життєвих принципів і не йдіть на поводу у кого-то. Інакше доведеться випробувати почуття розчарування з-за неправильно вибраного шляху.
 2. Якщо жінці сниться, що вона погано чує, розмовляючи по телефону – є ймовірність втратити коханого. Розберіться у своїх відносинах, і якщо вони вам по-справжньому дороги, тримайтеся за них, не пускайте все на самоплив.
 3. Якщо ви розмовляли зі знайомим вам наяву людиною — він впливає на ваше життя. Це може бути людина, до якої ви відчуваєте закоханість, але не можете зізнатися йому з якихось причин.
 4. Просити вибачення за телефоном — турбуватися про майбутні справи. Але вони не принесуть вам неприємностей, а навпаки, все складеться сприятливо.
 5. Почуття роздратування при розмові по телефону передвіщає неприємності, які створять навколо вас недоброзичливці. Але ви з ними успішно впораєтеся, поставивши на місце своїх недругів.
 6. Якщо уві сні ви по телефону розірвали стосунки, це віщує безглузду сварку. Влаштуйте собі відпочинок, приведіть в порядок думки. Не дозволяйте емоціям керувати своїм життям, будьте уважні в розмовах.
 7. Суперечка у сні означає, що у вас виникнуть проблеми з оточуючими людьми. Поставтеся уважніше до близьких. І не робіть вчинків, про які будете шкодувати.
 8. Повідомлення, яке прийшло на ваш телефон, обіцяє зміни в будь-яких справах. Якщо ви відправляєте повідомлення комусь- існує можливість потрапити в неприємну ситуацію.

Висновок

Якщо вам раптом присниться телефон, подивіться тлумачення цього сну. І вирішите, чи радіти вам майбутньої події або вжити заходів по його запобіганню. А може бути, ви просто нещодавно купили новий апарат або втратили свій улюблений? Або цілий день чекали важливого дзвінка? У такому випадку сон не варто брати до уваги, він служить лише відображенням щоденних подій. А якщо ви працюєте на телефоні, і робота почала вам сниться ночами, це означає, що вам пора у відпустку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code