До чого сниться церква: тлумачення значення сну з різних сонників для чоловіків і жінок

По всій видимості, до благочестя. До шані, повазі і духовності. При роздумах про церкви прийнято думати про хороше. До певної міри це так. Однак інші замислюються про терзання. І все ж, до чого сниться церква за сонником? Дізнаємося думку провідних психологів, віщунів, дослідників сну.

Терпіння і тільки терпіння: до чого сниться церква за сонником Міллера

В соннику Міллера бачити церкву означає, що вас чекає розчарування через нездійсненних надій. Якщо ви входите в світлий храм, а всередині темно, це небезпечний знак. Він говорить про те, що в житті настає чорна смуга. Терпіння і тільки терпіння. Вам, як ніколи, необхідна витримка і вміння контролювати свої емоції.

Прийдіть в храм: до чого сниться церква за сонником Ванги

Тлумачення снів про церкву за сонником Ванги досить зрозуміло. Перш за все, вважала болгарська провидиця, якщо вам сниться церква, то як мінімум треба побувати в ній, покаятися і духовно очиститися. Крім цього, сни про церкву говорять про те, що вам треба розібратися в собі, задуматися про те, чи ви робите, чи туди йдете. Вам варто подумати над мотивами ваших вчинків. Якщо ж вам сниться, що ви вже присутні на богослужінні – вас чекає пошана і повага оточуючих. Якщо уві сні ви допомагали відновлювати будівлю храму, то, тлумачення снів про церкву таке: вас чекає примирення з дуже дорогим вам людиною. Ставите свічку? Вам дана можливість до змін і духовного оновлення і треба нею скористатися.

Добрий знак: до чого сниться церква по Фрейду

У психоаналітика Фрейда, питання про те, то до чого сниться церква, розглядається незалежно від релігійних канонів. Він вважав, що церква – це символічний образ дівчини. Звідси – все інше. Якщо молода людина заходить всередину храму – він ваш. Ревнувати нема чого і ні до кого. А ось якщо уві сні він зупиняється на півдорозі або на порозі і зовсім йде – справи кепські. Тут тлумачення снів про церкву по Фрейду пропонує такий висновок: ваш партнер не впевнений в собі і боїться зробити помилку в ліжку. Погано і якщо храм зруйнований. Це вже у вас проблеми і невпевненість в собі.

Духовність або терзання: до чого сниться церква за сонником Нострадамуса

Нострадамус вважав, що те, до чого сниться церква, говорить про внутрішній стан людини, його готовності до розвитку і вмінню поглянути на себе з боку. Так, тлумачення снів про церкву за сонником Нострадамуса на увазі, що побачити руїни – до важких внутрішніх переживань і терзанням, може бути, навіть до нервового розладу. А ось яскрава світла, сонячна церква – до добра і духовного розвитку. Якщо ви уві сні будуєте церква – чекайте нагороди, а якщо говорите зі священиком – треба побувати в храмі і очистити душу. Якщо ви бачите замкнуті двері храму – привід в реальності задуматися про те, що ви мало звертаєте уваги на близьких.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code