До чого сниться Цікавість: тлумачення в різних сонників

Цікавість, як відомо, не порок, однак його надмірний прояв у реальному житті загрожує серйозними проблемами (ви ж пам’ятаєте про цікаву Варвару, лишившуюся свого носа?). Згідно сонником, цікавість уві сні трактується як провісник різного роду невдач.

Якщо вам приснилося, що хтось проявляє цікавість по відношенню до вашого життя, незабаром чекайте на появу чуток про вас. Причому не завжди вони будуть правдиві.

Тлумачення сну в залежності від деталей

Сни про якісь почуття порівняно рідкісні, на відміну від снів, пов’язаних із предметами чи явищами. Адже набагато простіше побачити уві сні якусь річ, ніж відчути що-небудь – і якщо мова йде, наприклад, про холод, то з ним все набагато простіше, ніж з таким абстрактним почуттям, як цікавість.

  • Якщо ви виявляєте цікавість до чого-небудь у сні, наяву вас чекають матеріальні труднощі. Якщо ж цікавість виявляється в прагненні підглядати за людьми, значить, життя приготувала для вас украй неприємний сюрприз, через якого все може піти шкереберть;
  • Хтось цікавий настирливо суне ніс у ваші справи – ваші страхи стати жертвою чуток не марні, хтось і справді говорить про вас нехороші речі за спиною, розкопавши таємницю з вашого минулого або склавши її самостійно. Ці чутки можуть значно зіпсувати вашу репутацію, якщо не припинити їх;
  • Якщо цікавість щодо вашої персони виявляє тварина – здається, скоро у вас виявляться серйозні проблеми зі здоров’ям, особливо якщо звір дикий, а інтерес його носить явно гастрономічний характер.

Сонник Міллера

Як вважає сонник Міллера, швидше за все, ви виявляєте цікавість уві сні не просто так, а тому, що за межами нічних видінь вас турбують якісь питання, і таким чином ви шукаєте вихід з положення. Якщо вашу цікавість стосується предметів розкоші, що володіють великою цінністю, швидше за все, найближчим часом вас чекає надбавка до заробітної плати або нова посада, підвищує ваш статус.

Сонник Ванги

Якщо хтось надмірно цікавий, говорячи з вами, виявляє настирливий інтерес – за межами сну, на жаль, з вами можуть обійтися не найбільш справедливим чином, а також покладуть відповідальність за ті справи, які не мають до вас відношення. Бути цікавим у сні самому – значить, прагнути дізнатися правду, досягти з її допомогою успіху.

Сонник Фрейда

Проявляючи уві сні дозоване цікавість і ставлячи питання щодо суті проблеми, в реальності може означати, що ви некомфортно почуваєте себе, очікуєте підступу з боку близької людини не можете розкритися йому, що породжує ще більшу кількість комплексів. Ви не приймаєте себе і боїтеся дізнатися, що хтось важливий для вас також зациклюється на ваші недоліки.

Висновок

Так, з одного боку, подібний сон легко тлумачити, варто приділити увагу об’єктом цікавості, з іншого ж – не обійшлося без каверз. У будь-якому випадку, якщо ви здатні усвідомити уві сні почуття цікавості, це говорить про те, що ви контролюєте своє життя і свої емоції краще переважної кількості людей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code