До чого сниться тигр: тлумачення з різних сонників

Коли ми приходимо в зоопарк, нас так і тягне подивитися на величних і небезпечних тварин, і тигр зазвичай входить в їх число. Ці хижаки вражають своєю красою і енергетикою, викликають жах і захоплення. Вони сильні, агресивні і незалежні. Якщо вам приснився тигр, сонник говорить це пов’язано з вашим бажанням бути лідером і завжди отримувати те, що ви хочете. Але це всього лише одне з можливих тлумачень. Давайте подивимося, до чого сняться тигри, і розберемо це питання з різних сторін.

Тигр у сні означає, що у вас є лідерські якості, ви здатні вести за собою людей і можете добитися великих успіхів.

Тлумачення значення сну в залежності від його подробиць

Бачити уві сні тигра – до чого це? На це питання не можна відповісти однозначно. У тлумаченні будь-яких сновидінь велику роль відіграють деталі. Тому щоб отримати правдиве тлумачення, постарайтеся згадати ваш сон як можна докладніше. А допоможуть у цьому наші підказки. Користуючись ними, ви зможете досконально згадати сон і скласти тлумачення в єдину картину.

Хто побачив сон: дівчина, жінка, чоловік, дитина

Якщо тигр сниться чоловікові, якийсь недоброзичливець крутиться поруч. Коли тигр полює, потрібно бути напоготові, конкуренти чекають момент щоб вдарити сильніше. Якщо чоловік бореться з тигром і перемагає – наяву його суперник буде переможений. Якщо він полює на тигра, то наяву він вміє вирішувати конфлікти і обертати підступи ворогів в свою користь.

Тигр у сні для молодої дівчини символізує гідного кавалера.

До чого сняться тигри жінці? Якщо хижак на неї нападає, незабаром вона буде вирішувати питання, пов’язані зі спадщиною. Причому це буде дуже довгий і выматывающее розгляд.

Якщо жінка годує тигра, то у неї є або незабаром з’явиться могутній покровитель, який допоможе їй з будь-якими її проблемами. Якщо тигр вкусив, то їй будуть будувати підступи заздрісники і недоброзичливці. Коли тигр сниться вагітній жінці, майбутній малюк буде дуже самостійною дитиною, на нього складно буде якось вплинути.

Якщо незаміжньою дівчині приснився тигр – до чого це? Незабаром її чекає знайомство з чоловіком. Якщо вона гладить тигра по шерстці, то вийде заміж за заможного дорослої людини. Коли тигр нападає і кусає, значить, у неї є серйозна суперниця. Якщо дівчина тікає від тигра, вона свідомо намагається припинити стосунки зі своїм партнером.

Якщо тигр приснився дитині і уві сні він нападав на малюка, то дитина страждає від нападок однолітків. Потрібно обов’язково поговорити з ним, щоб зрозуміти, чому так відбувається. Якщо ж дитина навпаки грає з тигром, він відчуває себе лідером. Він упевнений у собі, самостійний маленький чоловічок, який знає, чого хоче і як цього домогтися.

Якого фарбування був побачений вами хижак?

До чого сниться білий тигр – тлумачення залежить від дій хижака. Як говорить сонник, білий тигр, який спокійно йде і не зачіпає вас, означає, що незабаром чекайте хороших новин. Побачили хижака на полюванні — вас чекає просування по кар’єрних сходах, керівник вас помітить. Ви боретеся з тигром і перемагаєте його — наяву вас чекає перемога над конкурентами чи ворогами. Якщо тварина сидить у вашому будинку, сміливо загадувати бажання, воно обов’язково збудеться!

Якщо ви бачили, як біла тигриця захищала потомство, вам доведеться пояснюватися з керівництвом з-за якого-то складного проекту. Коли тигр просто грає з дитинчатами, не звертаючи на вас уваги, чекайте в гості родичів з купою дітей.

Рудий тигр символізує неприємності і негативний настрій. Якщо ви гладите рудого тигра, значить, наяву ви намагаєтеся приборкати в собі негативні емоції, викликані якимись невдачами у справах. Ви годуєте звіра – наяву ви зможете зможете впоратися з труднощами, що виникли на вашому шляху. Коли ви тікаєте від тигра, і він не може вас наздогнати, значить, ви уникли якоїсь неприємної ситуації, в яку могли потрапити.

Якщо ви бачили маленьких тигренят у сні

Коли сниться тигриця, що захищає свого тигреня, сон попереджає вас, що ви проявляєте до кого-то занадто пильну увагу. Це дуже не подобається людині, він злиться і готовий висловити все, що накипіло на душі. Відступіться, інакше ви можете втратити його дружбу.

До чого сниться тигреня? будьте готові до різких поворотів долі, заздалегідь продумуйте ваші дії і намагайтеся спокійно сприймати непередбачені ситуації.

Якщо руда тигриця грає зі своїм потомством недалеко від вас, можете розслабитися. Проблеми і небезпечні ситуації, які могли з вами статися, обійдуть вас стороною. Постарайтеся не вплутуватися в сумнівні пропозиції, які надійдуть.

Ви побачили дуже багато хижаків – що це значить?

Як говорить сонник, тигри уві сні у великій кількості означають, що скоро ви відчуєте на собі, що значить мати владу над людьми. Ви будете користуватися авторитетом, до вас будуть прислухатися не тільки колеги на роботі, але навіть і конкуренти. Якщо вам приснилися тигри, вас будуть ставити в приклад і просити поділитися своїми знаннями та досягненнями.

Де ви бачили цю небезпечну тварину – на волі чи ні?

 1. Якщо уві сні тигр гуляв на волі, будьте готові до атаки з боку ворогів. Вона може бути не стільки фізична, скільки психологічна.
 2. Якщо ви побачили тигра в цирку, ви намагаєтеся стримати свій гнів, спрямований на когось із членів сім’ї. Ви усвідомлюєте, що, виплеснув всю негативну енергію на кохану людину або дітей, зробите тільки гірше в ситуації.
 3. Якщо вам приснився тигр в зоопарку, ви будете агресивно налаштовані проти свого колеги. Можливо, вам варто випустити пар де-небудь в спортзалі, а не починати сварку з людиною, з якою вам ще доведеться працювати.
 4. Якщо ви побачили тигра, спокійно гуляє по вулицях міста, це означає ваш контроль над якоюсь ситуацією, що склалася. Вона доставляє вам чимало неприємностей, але ви тримаєте себе в руках і можете контролювати події, що розвиваються.

Які дії ви робили у своєму сні?

Якщо в сні на вас нападає тигр, наяву проти вас діють конкуренти або недоброзичливці.

Продовжуємо вивчати сонник: тигр нападає — це означає неприємності, невдачі. Можливо, ваші конкуренти готують вам пастку, а недоброзичливці будують підступи. Якщо при нападі звір кусає вас, значить, усім вашим ворогам вдасться здійснити задумане, і ви зазнаєте поразки в сутичках з ними.

Якщо вам приснився дивний сон, у якому ви побачили себе приборкувачем тигрів, значить, ви можете стати прекрасним керівником, здатним справитися з будь-якими підступами конкурентів і заслужити повагу співробітників. Ви зумієте відстояти свою позицію у будь-яких суперечках.

У сні ви мисливець, який переслідує тигра? Так і є, тільки в житті ви полюєте на своїх ворогів. Розкриваєте їх підлі плани і задуми щодо вас. Так як їх підступи будуть викриті, ви отримаєте трофеї від вашої «полювання»!

 • Якщо вам приснився мертвий тигр, через непорозуміння ви можете позбутися підтримки близької людини, або людини, якого ви дуже поважаєте;
 • Побачити ікла тигра – це завжди загроза! Загроза особисто вам, вашій родині, дітям, з якою ви самі не впораєтеся! Просіть близьких про допомогу.
 • Вам подобається відчуття м’якості, коли ви лежите на шкурі тигра? Швидше за все, так. Це той випадок, коли сон збігається з реальністю. Шкура тигра обіцяє отримання вишуканих задоволень.
 • Якщо ж вам приснилося опудало тигра, чекайте зустрічі з неприємною вам людиною. Вона може відбутися випадково, а може бути, ця людина спеціально чекає вас, щоб попросити про послугу.

Трактування значення сну в різних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда та інші

Подивіться, як тлумачать сни про тигрів найпопулярніші сонники, перевірені роками і вважаються самими правдивими і точними на сьогоднішній. Може бути, у них ви знайдете відповіді на хвилюючі вас питання. Як ви можете помітити, тлумачення снів у різних сонники можуть збігатися, а можуть і відрізнятися. Вибирайте те тлумачення, яке здається вам найбільш правильним, і ви точно не помилитеся, адже тлумачення значень сновидінь – завдання не для логіки, а для інтуїції.

Сонник Міллера – у вас є недоброзичливці

Як стверджує сонник Міллера, тигр — це не дуже хороший знак. Він асоціюється з недругами, які вас переслідують і норовлять вдарити якомога болючіше. Якщо уві сні тигр накинувся на вас, то, на жаль, вас довгий час буде переслідувати смуга невдач. Вам слід примиритися з цим і не впадати у відчай, вона рано чи пізно закінчиться. Якщо ви бачите тигра, який сидів у клітці, значить ті, хто бажає вам зла і провалу, самі опиняться в неприємній ситуації. Це відверне їх від вас.

Якщо ж ви змогли відбитися від тигра і змусити його бігти геть, удача повернеться до вас обличчям! Усі ваші починання будуть успішними, конкуренти і недоброзичливці переможені, так і в особистому житті теж почнеться біла смуга. Якщо ж ви змогли приручити тигра уві сні, такий сон обіцяє вам задоволення і радість.

Сонник Ванги – ви будете переможцем

Якщо вам сниться тигр під час полювання, вас чекає довгоочікувана перемога у справах. Коли уві сні тигр уже зловив свою жертву і їсть її, то й ваші бажання будуть виконуватися, і ви «наїдяться досхочу». Але якщо ви бачите тигра, який відпочиває або спить, такий сон не віщує нічого доброго. Вас чекає якась подія, яке сплутає всі ваші плани і доставить лише неприємні емоції. Сон з дресированим тигром, що виступає в цирку, говорить вам: щоб досягти поставлених цілей, необхідно проявляти тактовність і терпіння.

Сонник Фрейда – вам не вистачає задоволення

Фрейд вважає, що тигр у вашому сні відображає вашу сексуальну збудливість. Якщо тварина відпочиває і вилизує себе, це показник, що ви дуже чутливі і закомплексовані. Причому ви приховуєте свої комплекси від інших, особливо в ліжку.

Якщо тигр нападає уві сні, це означає вашу сексуальну незадоволеність. Ви хочете реалізувати свої найсміливіші фантазії якимось незвичайним способом, але не знаходять відгуку у вашого партнера. Можливо, вам доведеться шукати когось іншого. Ви буваєте надто жорстокі в інтимному плані. Будьте обережні, не всім подобається насильство!

Якщо уві сні ви самі опинилися в шкуру тигра, це значить, ви дуже сильно розчаровані в навколишньої реальності, ви сумуєте за нездійсненим вами бажанням і прагнете вирватися із замкнутого кола повсякденності.

Сучасний сонник – ви можете отримати підвищення

Якщо вам приснився тигр, який дає себе спокійно гладити, а у відповідь лише лагідно бурчить, вас чекає підвищення по службі. Або вас познайомлять з якимось багатим і впливовим людиною, спілкування з яким принесе вам вигоду. Якщо ж хижак нападає на вас, чекайте серйозної сутички з недоброзичливцем чи конкурентом. Швидше всього, у цьому зіткненні ви програєте, вас спіткає невдача і розчарування.

Дуже важливо згадати, який окрас був у тигра:

 • Білий — принесе вам удачу і везіння;
 • Рудий — розбудить у вас злість і загрозу для оточуючих;
 • Побачите уві сні альбіноса — вас чекає приємний сюрприз.

Якщо тигрів було кілька, значить, у вас з’являться кілька покровителів, звичайно, якщо тигри поводяться доброзичливо. Але якщо вони нападають, чекайте таку ж кількість ворогів.

Аюрведичний сонник — успіх у роботі

Доброзичливе поведінку цих тварин зумовлює успішне завершення тривалої роботи, завдяки вашій цілеспрямованості і прикладеним зусиллям. Агресивна поведінка віщує невдачу.

Російський сонник — не втрачайте шанс заробити

Якщо тигр виявив до вас живий інтерес, найближчим часом у вас з’явиться шанс розбагатіти або підвищити свій статус. Тому сміливо приймайте ділові пропозиції, якими б абсурдними вони не здавались на перший погляд.

Сонник Кананіта — можливо далеку подорож

Поява в житті чогось екзотичного і незвичайного, можливо, далеку подорож. Тікати від тигра — боязнь нового, страх перед занадто швидко змінюваними обставинами життя. Гладити успіх нової незвичайної сфері діяльності.

Місячний сонник — знайомство з іноземцем

Іноземець, представник іншої культури або іншої віри. Гладити тигра — вам належить близько подружитися з незвичайною людиною. Тікати від тигра — конфлікт, зіткнення світоглядів.

Сонник Артемидора — вам належить дискусія

Зіткнення світоглядів, суперечка на тему релігії, моралі, етикету, громадського обов’язку і т. д. Тікати від тигра — ви занадто агресивно налаштовані щодо людей інших культур. Годувати тигра — розширення горизонту, нові відомості.

Висновок

Є сни, які лякають. Є сни, які заворожують. Тигри і лякають і захоплюють одночасно. Побачивши тигра уві сні, багато починають переживати, тим самим проектуючи свої тривоги в реальність. Не бійтеся таких снів! Приручіть тигра — і будь-яка справа буде вам по плечу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code