До чого сниться в’язниця: тлумачення з різних сонників

Такий сон майже завжди залишає тільки неприємні емоції та спогади. В’язниця – до чого сниться це страшне місце? У першу чергу варто відзначити, що якщо вам приснилася в’язниця, сонник говорить, що вам не загрожує ув’язнення в реальності. В’язниця уві сні – це явище швидше символічне. Цілком може бути, що вам просто доведеться виховувати когось або ж наглядати за ким-то. Іноді кошмарний сон може бути пов’язаний з тим, що ви хочете втекти від чогось насправді, що вам щось не подобається в реальності.

В’язниця у сні служить відображенням ваших страхів і переживань наяву. Якщо вам приснився такий сон — пора звернути увагу на своє душевне здоров’я.

Тлумачення сну в залежності від його подробиць

Якщо вам приснилася в’язниця, сон може означати, що ваші відносини здаються вам обмеженими чиєюсь волею, і ви відчуваєте себе в пастці. Вам приснилося, що посадили у в’язницю — це може символізувати частина вашої особистості, яку ви хотіли б приструнити або, навпаки, звільнити. Пригадайте всі деталі і подробиці, і тоді ви зможете легко інтерпретувати сновидіння. А допоможуть вам в цьому наші підказки.

Якщо уві сні ви були ув’язненим

До чого сниться сидіти у в’язниці уві сні – це сновидіння може заподіювати вам деяке занепокоєння, так і бути позитивним моментом. З одного боку, ви відчуваєте обмеженість пересування, бо ви невільні. Але з іншого боку, ви захищені від загроз зовнішнього світу, тому що перебуваєте в деякій відокремленості і безпеки.

Сидіти у в’язниці у сні означає, що ви відчуваєте себе невільним в якому-небудь аспекті.

У першому випадку, такий сон означає, що ви прагнете нікому не підкорятися в реальному житті, ви не хочете мати ні з ким серйозних стосунків. В іншому випадку – ви схильні постійно аналізувати свою поведінку, займаєтеся самокритикою в дійсності. Ви свято переконані, що ваші вірування або традиції, яких ви дотримуєтеся, при цьому обмежуючи себе багато в чому, є для вас своєрідним щитом від зовнішніх негативних впливів.

Проте така поведінка заважає вашому розвитку, як духовного, так і фізичного. Зацикленість на своєму внутрішньому світі може бути небезпечна для вас прихованим і подавляемым невдоволенням своїм життям, становищем у суспільстві, взаємовідносинами у колективі. А це, в свою чергу, може призвести до неприємних захворювань.

Також, як пояснює сонник, посадили у в’язницю — це може символізувати як відсутність будь-якого вибору в житті, так і його надлишок. Якщо ви перебуваєте в одиночній камері – це означає, що в реальності вас сковують дані людям обіцянки. Якщо ж ви знаходитеся в замкнутому просторі одночасно з безліччю інших ув’язнених – це символізує безліч варіантів рішень питань, які є для вас життєво важливими на даний момент.

Якщо уві сні ви намагалися втекти з-під арешту

До чого сниться втечу з в’язниці уві сні — це означає ваше бажання досягти чогось більш вагомого. Ваша індивідуальність хоче проявити себе в новому світлі, але у вас поки що немає шансів зробити це. Однак вам не варто робити занадто поспішних вчинків, так як це може призвести до повного краху ваших надій.

Ви ламаєте тюремні ґрати – наяву ви шалено хочете звільнитися від чужого впливу, що робить на вас згубний вплив. Але будьте гранично обережні і уважні, так як ваші необдумані вчинки можуть спричинити за собою негативні наслідки.

Як говорить сонник, втечу з в’язниці, який не вдався, як би не старалися, означає, що насправді ви не здатні на грандіозні звершення та перемоги. Вам варто проаналізувати свою поведінку, визнати свої помилки і подивитися на ситуацію під іншим кутом, щоб знайти вірне рішення вашої проблеми.

Якщо арештантом виявилася знайома вам людина

  1. До чого сниться в’язниця: посадили у в’язницю вашого родича, означає, що ви є тираном для своїх близьких, занадто зловживаєте їх довірою, душіть їх своєю надмірною турботою і увагою.
  2. Уві сні посадили у в’язницю одного – він може зрадити вас, нашкодивши в якійсь справі. У питаннях, які є важливими для вас, покладайтеся тільки на самого себе.
  3. До чого сниться, що посадили у в’язницю вашого знайомого – хтось із вашого оточення замишляє проти вас недобре, будьте обережні при спілкуванні з іншими людьми.

Якщо уві сні ви пишіть листа у в’язницю – наяву ви сумуєте від самотності. Однак все ж існує надія, що незабаром ви зустрінете своє щастя. Передавати у сні посилки для арештанта – наяву про когось постійно дбати, брати участь у його долі. Можливо, вам доведеться доглядати за кимось з родичів або ж виховувати чиїхось дітей.

Ви відвідуєте ув’язненого – це означає, що насправді ви хочете когось попередити про небезпеку, що насувається, однак, це може мати особисто для вас деякі негативні наслідки.

Якщо ви були охоронцем в’язниці уві сні

Коли уві сні ви були тюремним наглядачем або охоронцем – це попередження, що в реальності у вас можуть бути великі неприємності. Для того, щоб знайти душевний спокій, вам варто перестати надмірно напружуватися, і почати думати в першу чергу, про самого себе. І лише тоді у вас все вийде, коли ви станете приділяти увагу собі, а не тільки тим, хто вас оточує.

Хто побачив сон: дівчина, жінка, чоловік

  1. Для молодої незаміжньої дівчини в’язниця у сні означає, що вона завжди буде в серце своєї коханої людини, і він завжди буде поруч з нею, до самої смерті.
  2. До чого сниться в’язниця жінці – дає їй надію на те, що чоловік ніколи не покине її.
  3. Чоловікові в’язниця може приснитися до успіху і удачі, він знайде сімейне щастя зі своєю коханою, якій дуже дорожить і боїться втратити.

Трактування значення сну в різних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда та інші

Кожен сонник до чого сниться в’язниця тлумачить по-різному. Але це не означає, що одні з них правдиві, а інші ні. Тлумачення сновидінь береться з колективного несвідомого, з яким тісно пов’язане підсвідомість кожної людини, яке і посилає сни. Але колективне несвідомо має властивість змінюватися залежно від країни і епохи. Тому сонники, написані різними людьми в різний час і в різних країнах майже напевно будуть містити суперечливі тлумачення. Вибирайте з них те, яке близьке саме вам.

Сонник Міллера – ви впораєтеся з усіма проблемами

Як каже цей сонник, сидіти у в’язниці самому до несподіваних подій, які можуть негативно вплинути на ваші поточні справи. Якщо вам вдалося уникнути ув’язнення – ви зможете взяти участь в декількох ділових проекти, які принесуть вам фінансову прибуток.

Молода жінка, якій приснилося, що її коханий перебуває у в’язниці, дуже скоро розчарується в порядності свого коханого, знайшовши цьому підтвердження в реальному житті.

Бачити уві сні інших людей, ув’язнених у в’язницю – ви будете домагатися деяких привілеїв чи пільг для тих людей, яким ви беззастережно довіряєте. Ви бачите в’язницю, в якій всі вікна яскраво освітлені — ви зможете уникнути якоїсь біди, вам допоможе ваша проникливість. Дуже сприятливим сновидінням є те, в якому вам довелося побачити звільнення ув’язненого. Це означає, що ви зумієте уникнути якогось нещастя, або ж успішно впораєтеся з ним.

Сонник Ванги – вам довірять важливу таємницю

Якщо уві сні ви побачили в’язницю, вам хтось довірить вам страшну таємницю, узявши з вас слово не розкривати її нікому. Ви будете мучитися, переживати, це мовчання стане для вас мукою. Бачити себе у в’язниці в сні –ви не будете вчасно попереджені про якусь загрозу або небезпеку. Якщо ви не поговоріть про найголовніше, про те, що турбує вас наяву, зі знайомим чи близьким вам людиною, ви можете дуже серйозно постраждати в майбутньому.

Сонник Фрейда – боріться зі своїми страхами

Наручники уві сні зазвичай символізують хвороба, яка виб’є вас з низки звичних справ.

Тюрма є символом страху перед сексуальними відносинами. Дівчина, яка побачила уві сні в’язницю, наяву боїться втрати невинності. Чоловік, якому приснилася в’язниця, боїться виявитися неспроможним у ліжку. Жінка, яка бачила сон, побоюється, що з новим сексуальним партнером у неї складуться ще гірші інтимні стосунки, ніж з попереднім.

Якщо вам приснився сон, в якому ви потрапили у в’язницю за помилку, бо зовсім не здійснювали ніякого злочину, але вас звинуватили в ньому – це символізує ваші страхи перед сексуальними контактами. Ви дуже боїтеся нести яку-небудь відповідальність за наслідки своїх відносин.

Сучасний сонник – у вас все буде добре

  1. Потрапити в сні в тюрму – отримати підвищення по службі, стати знаменитим. Сидіти в ув’язненні – наяву отримати прощення або заслужити милість. Померти у в’язниці – ваше службове або фінансове справа увінчається успіхом.
  2. Посадити у в’язницю іншої людини – знайти щастя і стати багатим за чужий рахунок. Побачити в сні брудний і смердючий каземат –бути щасливим і успішним в усьому. Якщо ви побачили затримання злочинця та його ув’язнення з боку – ви будете невимовно щасливі.
  3. На вас надягають наручники – до важкої хвороби. Якщо ж наручники розпалися, розвалилися або злетіли з вас – вам вдасться уникнути сварки. Вас заводять в будинок в наручниках – до великого нещастя в вашій родині. Бачити, як руйнується в’язниця у сні – до швидкого звільнення від тяжкого тягаря, радісним змін у житті.

Індійський сонник — ви відчуваєте ніяковість

Обмежені обставина, відчуття тісноти. В’язниця уві сні може бути проекцією будь-яких обмежуючих факторів від вас занадто тісного взуття до відносин, що віднімають вашу особисту свободу. Згадайте, що викликає у вас відчуття нестачі простору.

Ісламський сонник — менше переживайте за здоров’я

Бачити себе ув’язненим — іпохондрія, занадто серйозне ставлення до свого здоров’я. Бачити себе на тюремній прогулянці у дворі — ви зациклені на своєму віці, вам необґрунтовано здається, що кращі роки вже позаду.

Сонник Деніз Лінн — у вас погане оточення

Погана компанія. Бачити, як вас ведуть в камеру — ваші захоплення не доведуть вас до добра. Спілкуватися з сусідами по камері — азартні ігри або випивка з компанією приятелів. Є в тюремній їдальні — шкідливі звички викличуть проблеми зі здоров’ям.

Висновок

В’язниця у сні є якимсь замкнутим простором для вашої особистості. Вона може служити як укриттям від усього світу, так і капканом, пасткою, в яку ви можете потрапити наяву. Все залежить від того, які почуття ви відчували в сні. Позитивні емоції говорять про ваше прагнення знайти собі затишне містечко, негативні – про те, що ви надто сильно переживаєте з приводу розлуки з близькими людьми. Ваші почуття відображаються у вашому підсвідомості і проектуються в сон. У будь-якому випадку, вам не варто побоюватися такого сновидіння. Воно служить лише сигналом про те, які емоції слід опрацювати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code