До чого сниться Відкривати: тлумачення в різних сонниках

Згідно сонником, відкривати вікно або двері у сні, цілком може приснитися вам в контексті якихось інших подій, і навряд чи хтось зверне увагу на рядове рух, вчинене мимохідь і заради іншої мети. Але якщо вже по пробудженні запало в душу, що там, у сні, ви зробили це – швидше за все, вас чекає щось приємне.

Якщо молодій дівчині приснилося, що вона відкрила двері ключем — швидше за все, їй судилося розлучитися з коханим.

Тлумачення сну в залежності від деталей

  • Закриті вікна і замкнені двері покликані символізувати труднощі, з якими ви наяву зіткнетеся або вже зіткнулися, так що тепер роздумуєте, як би вдаліше вирішити проблему. Відповідно, відкрита двері пророкує благополучний вихід із ситуації, що не може не радувати;
  • Однак якщо ви в сні наполегливо намагаєтеся відкрити двері або якусь хвіртку, які замкнені зсередини, це буде означати, що ви даремно витратите масу зусиль на захід, не здатне принести вигоду чи задоволення;
  • Відкрите вашими стараннями вікно обіцяє удачу, якесь досягнення, а от якщо була відкрита лише кватирка – чекайте марної витрати грошей, вони будуть спущені, як кажуть, на вітер;
  • Для молодої дівчини відкривати двері за допомогою ключа – такий сон пророкує швидкі сімейні проблеми, можливе розставання з коханою людиною. Для чоловіків, навпаки, подібне дію у сні передвіщає успіх у любовних справах.

Сонник Міллера

Відкривання уві сні замкнених дверей, вікон, віконниць чи інших закритих різними способами прорізів свідчить про те, що навіть у нічних мареннях ви пам’ятаєте про реальні труднощі. Але вам вдасться впоратися з ними, добути засоби до існування і вийти з неприємного становища найбільш вдалим для вас спосіб, особливо якщо двері та вікна раптом відкриваються самі, без значних зусиль з вашого боку.

Сонник Ванги

Ключем відчиняти двері, згідно соннику Ванги, означає швидкий обман від власних дітей або інших близьких родичів, який ви швидко виявите, але доведеться займатися неприємним з’ясуванням відносин і пошуком правди. Відкриваєте замкнені на клямку двері – вам знадобиться якась допомога, але шукати її в оточуючих марно, вони відмовлять навіть в малості.

Сонник Фрейда

Відкривати різні двері, вікна та різноманітні замки – такий сон символізує бажання вступити в близькі, інтимні стосунки з якоюсь людиною, можливість яких, швидше за все, вже втрачено. Жінка, ключем, що відкриває двері, внутрішньо готова стати матір’ю і прагне до настання вагітності. Чоловік, який здійснює подібну дію уві сні, доб’ється розташування цікавою йому особи.

Висновок

Нічого складного у тлумаченні даного сну, як бачите, немає. Однак якщо результат здається вам похмурим, а самі обставини, при яких у сні відкривалися двері і вікна, неблагополучними – не турбуйтеся. Пам’ятайте, що це лише сон, і він цілком може означати, що вам душно, і таким чином мозок сигналізує про необхідність впустити в кімнату свіжого повітря.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code