До чого сниться Відлив: тлумачення в різних сонниках

Як і будь-які сни про воді, згідно сонником, відлив є передвісником чогось великомасштабного, у них безліч тлумачень на будь-який смак, часом суперечливих, і важливо розібратися в деталях, перш ніж виносити вердикт про значення нічного бачення.

Як правило, подібні сни виступають в ролі провісника якихось добрих змін у житті, однак слід пам’ятати, що в різних культурах практикувалося різне ставлення до води, та й сама вода могла бути різною.

Тлумачення сну в залежності від деталей

  • Так, наприклад, морський відплив обіцяв удачу в справах, особливо фінансових, але от якщо протягом сну вам довелося спостерігати безліч припливів і відливів один за одним – значить, справи ваші нестабільні, а доля вельми мінлива;
  • Відлив на океанському узбережжі говорить про те, що важливе і досить масштабна подія, якому ви надаєте велике значення, або не настане взагалі, або буде відкладено з незалежних від вас обставин;
  • Відливи не характерні для річок, але, якщо вже побачили, як уві сні вода відступає від річкового берега, чекайте неприємностей зі здоров’ям – саме час приділити їй підвищену увагу;
  • Ходити уві сні по крайці відливу – втратити наяву позиції, втратити можливість домогтися успіху, задовольнятися малим.

Сонник Міллера

Якщо ви побачили уві сні морський відплив – це хороший сон, він обіцяє несподівані удачі в тих областях, в яких ви і не очікували, раптові прибутку, може бути, навіть отримання спадщини або виграш в лотерею великої суми грошей. Проте будьте обережні – як швидко убуває вода, так само швидко можуть истаять і фінанси, важливо виявити обачність і раціональність.

Сонник Ванги

Щербатий вода не обіцяє нічого доброго – вона покликана символізувати ваші життєві сили, які точно так само сходять на немає. Це можуть бути як проблеми зі здоров’ям, так і повний емоційний занепад, послаблення енергетики, і важливо не упустити момент. Однак, такий сон може означати ще й звільнення від емоційного вантажу: те, що давно тиснуло на вас і турбувало, відступить.

Сонник Фрейда

Будь-яка вода є одним з тих універсальних символів, що зв’язуються з сексуальністю і дітонародженням, причому без прив’язки до статі й віку сновидця. Вода, яка відливає від берега, як вважає сонник Фрейда, означає ослаблення яких би то не було бажань, втрату потягу, а також безпліддя. Спроби плавати або пірнати в ebb – не приносять успіху спроби зачати дитину, пригніченість цим.

Висновок

Дуже неоднозначний сон, і його розшифровка залежить від того, яку точку зору на воду ви виберете для ознайомлення. Але слід пам’ятати, що припливи і відливи циклічні, і якщо щось піде не так, то дуже скоро ця ситуація виправиться на зворотну.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code