До чого сниться Вітати: тлумачення в різних сонниках

Привітання приносить людині багато позитивних емоцій, особливо якщо це відбувається несподівано і без його відома. Вітання від рідних і друзів ми чуємо на різні свята або коли в нашому житті відбуваються хороші події. Як вважає сонник, хребет побачений у сні, може нести в собі кілька трактувань.

Якщо ви уві сні приймаєте привітання, на жаль, це не найкращий знак. Вас чекають дрібні неприємності.

Тлумачення сну в залежності від деталей

  • Якщо уві сні вітають вас сторонні люди, виходить, у реальному житті відчуваєте почуття розчарування, душа не може знайти спокою. Відносини з коханою людиною повністю зіпсувалися, навіть почали думати про розставання з ним. Зараз ще можна щось виправити, тільки він не прагне до цього, продовжує вести себе просто жахливо. Поставили перед ним умову, але навіть на це немає жодної реакції. Захоплюється алкоголем, багато курить, виражається нецензурними словами. Намагаєтеся відучити від цього, але людина не розуміє;
  • Якщо ви самі вітаєте у сні кого-то, то наяву можете випробувати розчарування, в результаті чого замкнетесь в собі, будете весь вільний час проводити на самоті. Від цього не стане легше на душі, тому приводьте думки в порядок і женіть геть усе погане.

Сонник Міллера

Уві сні відправляєтеся до давньому другові, щоб привітати його з Днем народження? Наяву будьте готові до зустрічі з не дуже приємною людиною. Від нього залишиться один негатив, тому що енергетика людини не особливо гарна. Спробує їй придушити вас, але не ведіться на провокації, тому що нічого доброго не відбудеться. Якщо зможете, взагалі не спілкуйтеся з ним, пройдіть повз.

Сонник Ванги

Якщо уві сні вас вітають далекі родичі, з якими практично не спілкуєтеся в реальному житті, то зовсім скоро вони будуть стояти на порозі вашого будинку. Не поспішайте відкриватися і довіряти цим людям, тому що переслідують свої корисливі цілі по відношенню до вас. Можуть спробувати скористатися вашою добротою. Будьте обережні і розсудливі.

Сонник Фрейда

Згідно соннику Фрейда, якщо уві сні опинилися на весіллі у друга і вам дали вітальне слово, то в реальному житті чекає зустріч з цікавою людиною, яка відіграє не останню роль. Відносини зав’яжуться досить швидко, у них буде багато пристрасті. Але не потрібно розповідати йому про своє минуле життя, тому що рано чи пізно він вам це почне пригадувати при конфліктних ситуаціях.

Висновок

Наснилося привітання не завжди несе в собі тільки позитивний вплив. Багато чого буде залежати від того, що відчував сновидець вчасно цього. Після ранкового пробудження згадайте всі деталі того, що відбувається.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code