До чого сниться Віз: тлумачення в різних сонниках

Візок — транспорт, який призначений для руху по твердій землі. Зазвичай її запрягають кіньми, якими управляє візник. Найбільшою популярністю користувалися в дев’ятнадцятому столітті, зараз же побачити віз можна досить рідко. Як упевнений сонник, віз може нести в собі кілька трактувань, адже багато залежить від того, які емоції відчував людина після того, як вранці відкрив очі.

Візок побачений у сні символізує спрагу змін. Можливо, ви ще не усвідомлюєте, тоді варто прислухатися до себе.

Тлумачення сну в залежності від деталей

  • З одного боку, у сні відбувається відображення існуючої реальності, там дано послання, що допоможе зробити правильний вибір. Ви давно плануєте вирушити у відпустку зі своєю коханою людиною в теплі країни. Ваші плани можуть бути порушені в один момент або хтось постарається вам нашкодити. Зараз поїздку краще відкласти на деякий час і зайнятися домашніми справами. Можна з’їздити до батьків, допомогти їм по господарству або просто провести разом час;
  • З іншого боку, якщо уві сні ви мчитеся на возі в незрозумілому напрямку, то в реальному житті настав час для того, щоб почати щось змінювати. Можна влаштувати переїзд в інше місто, змінити професійну діяльність і зайнятися тією справою, яка буде приносити задоволення і непогані гроші. Правда, оточуючим не треба про це говорити, щоб не заздрили.

Сонник Міллера

Якщо уві сні ви побачили, як наближається віз, але в ній нікого немає, то в реальному житті зовсім недавно відбулася зустріч з захоплюючим і цікавим людиною. Він відразу ж привернув вашу увагу, тому що володіє неймовірним шармом, привабливий і товариський. Не підпускайте його відразу ж до себе, для початку дізнайтеся про нього побільше, щоб не розчаруватися.

Сонник Ванги

Згідно соннику Ванги, побачена в сні віз є символом чогось нового в реальному житті. Вам може бути зроблений дорогий подарунок від людини, який відноситься до вас з розумінням і турботою. Він небагатослівний, буває замкнутим і нетовариським, друзів практично не має. Придивіться до нього, тому що в душі ця людина самотній, не раз переживав зрада і розчарування.

Сонник Фрейда

Якщо уві сні виступаєте в якості візника, значить в реальному житті хочете знайти людину по душі. Стосунки з протилежною статтю складаються практично ідеально, ви не буваєте в самоті. Але знайти рідну людину за душі досить важко, тому що багатьом треба матеріальний достаток і незалежність. Не звикли розповідати про свої переживання.

Висновок

Побачений в сні віз несе в собі кілька трактувань, може бути як хорошим, так і поганим. Після того, як вранці відкриєте очі, згадайте деталі того, що відбувається, нічого не пропустите.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code