До чого сниться вуж: тлумачення з різних сонників для чоловіків і жінок

Будь–які змії, навіть не отруйні, у сні є символом хитрості. До чого сниться вуж – ця тварина несе відповідний сенс. Як говорить сонник, вужі уві сні можуть означати, що у вашому житті з’явиться людина, яка доставить багато незручностей. Але іноді, якщо вам приснився, це може означати, що скоро ви вирішите всі ваші запитання. Більшість проблем придумали ви самі. Ви переконаєтеся, що все набагато простіше, ніж вам здавалося, тобто ви обманювали самі себе.

Якщо вам приснився вуж, сонник каже, що чоловік або жінка з вашого оточення вас обманює, або ви самі вводите себе в оману.

Тлумачення значення сну в залежності від його подробиць

Зрозуміло, не можна до чого сняться вужі завжди трактувати негативно. Багато в поясненні сну залежить від деталей. Згадуйте подробиці вашого сновидіння: якого кольору була тварина, що воно робило, де ви його зустріли, розміри та інші деталі. Сон може різний зміст в залежності від того, кому він приснився: чоловікові чи жінці, дитині або дорослому. Так давайте ж розберемося в усьому детальніше!

Хто побачив сон: дівчина, жінка, чоловік, дитина

Якщо сон сниться дівчині, незабаром ви познайомитеся з молодою людиною, або у вас з’явиться черговий бойфренд. До чого сняться вужі жінці, яка одружена — сон зі змією обіцяє нові знайомства.

Чоловікам може привидітися сон, в якому вони самі перевтілюються в змію. Подібне сновидіння обіцяє успіх, який досягнете завдяки спритності. Приміром, отримаєте підвищення по кар’єрних сходах. Але такі досягнення, отримані хитрим способом, можуть незабаром закінчитися. Подумайте, чи потрібні він і вам, якщо ви можете втратити довіру інших людей в підсумку. Якщо вуж повзе в бік чоловіка, насуваються проблеми. Ваші колеги по роботі, або ділові партнери затівають щось недобре.

Якщо дитині наснився, сонник говорить, що ви зможете бажаного набагато простіше і швидше, ніж вам здається. До досягнення мети залишилося всього пару правильних дій. Підгодовувати змію уві сні віщує отримання кишенькових грошей. У більшості випадків, дитина, якого змія вкусила у сні, зіткнеться з проблемами в реальному житті.

Ви бачили вужа: у лісі, у зоопарку, у себе вдома

Якщо вуж уві сні ніжиться в променях сонця на галявині або мирно спить на пеньку, позитивні новини вуж на шляху до вас. Незабаром вас чекають позитивні події, і ви будете щасливі. Вам сниться, що ви гуляєте по лісі і приходьте на галявину, яка наповнена вужами — в реальному житті вас давно чекають проблеми. Сон лише підказує бути уважними.

Сон, у якому ви бачите вужів у себе вдома, але розумієте, що вони не несуть ніякої небезпеки і просто п’ють молоко з блюдця, обіцяє спокій і мир в домі. Якщо вам приснилося, що ваш дитина приніс в будинку вужа, ви надмірно турбуєтеся про ваших дітей, спробуйте дати їм більше свободи в реальному житті. Ймовірно, вам не подобається оточення і друзі, з якими спілкується дитина. Поговоріть з ним про це, але не забороняйте контакт. Нехай він сам вчиться робити правильний вибір.

Якщо ви бачите в сні змію в зоопарку або в сквері, де багато людей, ваші родичі готують вам подарунок. Ви будете приємно здивовані в найближчому майбутньому.

Приснився великий або маленький вужик

Розмір тваринного вказує на ваш фінансовий достаток. Якщо наснилося тварина величезних параметрів, вас чекає фінансовий успіх. Для молодої дівчини такий сон може означати появу багатого залицяльника, який буде дарувати цінні речі.

Якщо маленький вуж заліз у ваш одяг, вас чекають приємні зміни, життя буде наповнене радісними подіями. Якщо ви тримаєте дрібну тварину за хвіст – всі проблеми ви можете вирішити самі, вам не потрібна допомога зі сторони. Просто зберіть усі сили і приступайте до активних дій без зволікань.

Бачити багато змій уві сні

Клубок змій, переплітаються між собою, повідомляє, що вам треба бути обережніше. Може статися велика сварка в компанії друзів. Велике скупчення змій у сні означає, що люди розносять чутки про вашої особистості. Люди заздрять вам і вважають, що ви успішні завдяки щасливому випадку і досягли всього незаслужено. Вас несправедливо звинувачують в чому-небудь.

 1. Якщо уві сні ви розумієте, що тварини нешкідливі і не отруйні, наяву не відбудеться нічого страшного. На розмови про вас просто не звертайте уваги, вони закінчаться так само, як і почалися.
 2. Якщо змії пливуть до вас, в реальному житті вам необхідно навчитися швидко реагувати на ситуацію. Тільки так ви зможете виходити переможцем із складних ситуацій.
 3. Вбити змій у сні, означає перемогти своїх недоброзичливців, які більше не зможуть вплинути на ваше життя.
 4. У сні ви бачите багато мертвих вужів – наяву ви самі створили собі проблеми. Не варто звинувачувати в них оточуючих.
 5. Якщо ви хворієте, і снилася боротьба зі змією, в якій здобули перемогу, хвороба відступить дуже скоро. Подібний сон для здорової людини означає, що він швидко прийде до успіху.

По одному з сонників, бачити вужа уві сні для жінки може означати вагітність.

Якщо уві сні змія вкусила

Якщо вуж оплів вашу шию, чекає зрада і обман знайомого. Це може бути кращий друг або родич, від якого ви точно не очікуєте подібного. Можлива зрада з боку другої половинки. Як би ви не намагалися уникнути цієї події, неприємності відбудуться незважаючи ні на що.

Якщо вам сниться змія, яка кусає вас, очікуйте поповнення в родині. Заміжнім жінкам такий сон сниться до вагітності.

Укуси ужа в сновидіннях трактуються як поява зрадника у вашому оточенні. Серед знайомих і друзів може перебувати ворог, але ви навіть не підозрюєте. Не відкривайтеся сильно в компанії, будьте пильні і обережні.

Укус тварини може снитися до можливих проблем у фінансовій сфері. Якщо після укусу ви залишилися без свідомості, незабаром ви в чомусь дуже сильно розчарований.

Якщо уві сні змія була незвичайного кольору

 1. Чорний – ви дуже затиснуті в звичайному житті. Зараз саме час провести самоаналіз, зрозуміти себе, почати боротьбу зі своїми комплексами. Бути може, вас чекає примирення після давньої сварки, не бійтеся просити вибачення першими. Це принесе масу полегшення і душевний спокій.
 2. Вуж білого кольору уві сні має позитивне значення. Вас чекають радісні події, буде супроводжувати удача. Буде несподіване поповнення фінансів. Це може бути як виграш у лотерею, цінний приз, так і вигідна угода.
 3. Жовтий колір змії означає, що у вас більше сил, ніж ви витрачаєте. Мобілізуйте всі свої ресурси для вирішення важливих питань. Всередині вас потужне джерело енергії, який потрібно активувати.
 4. Червона забарвлення є символом небезпеки. У такому сновидінні важливі дії змії. Якщо вона відповзала геть з дому, неприємності вас покинуть, всі складні питання вирішаться самі собою. Якщо ж, навпаки, рептилія заползала в житло, чекайте початку проблем, настають важкі часи.
 5. Зелений – початок чогось нового. Ваше життя вже не буде колишнім, вас чекає новий етап і стрибок у розвитку. Наприклад, кар’єрний ріст або духовний розвиток. Ви зможете подолати всі проблеми, забути про те, що обтяжувала в минулому і почати нове життя. Якщо уві сні вуж обвивався навколо вашої шиї, доведеться вирішувати деякі питання перед тим, як почати новий етап.

Трактування сну в різних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда та інші

Більшість сонників трактують сни з присутністю вужів як негативні. Вони попереджають про настання несприятливих подій, можливих діях, спрямованих проти вас. Ходити між зміями -постійно турбуватися про стан здоров’я. Ви бачите в сні, що вашого знайомого вкусила змія — ви скривдите цієї людини в реальному житті. Сновидіння, в якому діти возяться зі зміями, натякає на те, що ви не розумієте наяву, хто є хто. Вам складно розібратися, де друзі, а де вороги.

Сонник Міллера — отримання хороших новин

Згідно соннику Міллера, який згорнувся в клубок, віщує отримання незабаром хороших новин. Для чоловіків, які чекають на поповнення у сім’ї, сон може говорити про те, що пологи дружини пройдуть благополучно. Не варто надмірно переживати з цього приводу. До чого сниться вуж жінці — він віщує появу людини, який налаштований недружелюбно до вас і готує підступний план. Сон попереджає вас бути більш обережними наяву, пильність зараз не завадить і допоможе розпізнати ворога.

За сонником Ванги, укус вужа у сні символізує зраду родича.

Сонник Ванги — дуже великі проблеми

 1. Ванга трактувала змію великих розмірів як наступ великої біди. Сон має глобальне значення для всього населення країни, а не тільки для сновидця. Країну чекає голод, насильство, можливо початок військових дій.
 2. Укус змії означає, що родич скоро зрадить вас. Такого розчарування в родича ви, зрозуміло, не чекаєте. Виявити його витівки вийде не відразу, довгий час ви не будете розуміти, що відбувається і чому на вас раптом звалилося стільки нещасть.
 3. Клубок змій несе негативний сенс. Вам вже давно заздрять оточуючі, ймовірно, навіть хочуть вашої смерті або розлучення. Якщо вуж повзе в вашу сторону по землі, чекайте зіткнення з ворогом. Якщо ви розумієте, що тварина отруйна, здобути перемогу наяву не вийде.

Сонник Фрейда — ви перебільшуєте

Якщо уві сні бачите отруйну змію, але розумієте, що помилилися і це всього лише вуж, наяву ви наділяєте когось тими якостями, яких у нього немає насправді. Постарайтеся менше фантазувати, тоді і розчаровуватися в людях будете рідше.

Сучасний сонник — у вас є недоброзичливець

Побачити вужа у сні – гарний знак. Якщо ви бачите тварина, кисле в клубок, чекайте приємних новин і радісних подій. Якщо ж вуж кидається на вас, хоче вкусити, будьте більш уважні до вашого оточення. Серед друзів і знайомих може ховатися недоброзичливець з підступними планами.

Індійський сонник — конфлікти в будинку

Побачити в сні клубок змій — до сварки, неприємностей, конфліктів у сім’ї, суперечностям всередині себе. Танцюючі змії — неспокійні мрії, які варто відкинути. Шиплячі змії — ознака демонічних сил.

Російський народний сонник — можлива небезпека

Бачити в сні багато вужів – це символ вміння пристосовуватися до різних життєвих ситуацій і «виходити з води сухим». Бачити повзучих вужів у сні передвіщає небезпеку, але нічого не відбудеться, якщо ви будете граничних обережні у своїх справах і людьми, які вас оточують.

Сонник Деніз Лінн — подумайте про мораль

Ймовірно, ви використовуєте свої інтелектуальні можливості для допомоги силам зла, навіть не підозрюючи про це. Що ж, вам пропонується розглянути цей аспект і, якщо дійсно так — міняйте вектор докладання своїх здібностей.

Висновок

У звичайному житті мало хто любить змій. Більшість з нас асоціюють цих тварин з небезпекою і відчувають страх перед ними. Однак не всі змії становлять реальну загрозу. Серед них є і нешкідливі рептилії. У старовину вужів вважали охоронцями домашнього вогнища. У сновидіннях потрібно враховувати всі обставини і звертати увагу на деталі сну, щоб отримати правильну його трактування. Рекомендуємо ознайомитися з усіма можливими значеннями сну, перш ніж робити висновки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code