До чого сниться Вигравати: тлумачення в різних сонниках

Сон в якому вам бачиться несподіваний грошовий виграш у сні — це досить приємно і вселяє деякий оптимізм. Як свідчить сонник вигравати уві сні-обіцяє сновидцу успіх в бізнесі, роботі, а також віщує просування по кар’єрних сходах.

Тлумачення в залежності від деталей:

  • Виграти в карти-чекайте підтримки від друзів і близьких. Однак варто бути обережним з грошима. Можливо, доведеться сильно витратитися;
  • Бачили з боку, як хтось виграє? Готуйтеся до реальної зустрічі з друзями, яких давно не бачили;
  • Виграти машину уві сні для сновидіння значить чекати допомогу з боку, додатковий прибуток або здійснення всіх задуманих планів;
  • Виграш в лотерею обіцяє сновидцу несподіваний прибуток. Вам дається шанс почати свій бізнес, який виправдає себе;
  • Наснилося, як ви виграли грошовий приз? Можливо, вас оточують заздрісні люди. Будьте обережні у ваших діях, адже вони потім можуть обернутися проти вас;
  • Виграти уві сні-вельми сприятливий знак, символ благополуччя.
  • Великий виграш уві сні обіцяє Вам велику суму грошей наяву.
  • Тримати в руках свій виграш-значить, сновидіння чекає успіх у всіх справах, достаток і процвітання.
  • Перераховувати і витрачати виграні гроші означає, що в реальному житті варто очікувати збитки.

Сонник Міллера

Виграти за сонником Міллера значить сновидцю варто очікувати удачу, допомогу близьких і знайомих. Для сновидицей подібне обіцяє сумнівну удачу.

Сонник Ванги

У соннику Ванги виграти грошовий приз означає, що наяву від вас чекають допомоги. Не варто відмовляти друзям і знайомим. Рахувати уві сні виграш означає, що вам варто задуматися про свої пріоритети і стосунки з друзями. Ділитися виграшем, на думку Ванги, – просити грошової допомоги у знайомих.

Сонник Фрейда

В соннику Фрейда подібний сон тлумачиться як спосіб фізіологічних потреб сновидця. Витрачати виграш-сновидцу подібне обіцяє інтимну близькість з першою зустрічною людиною, яка зацікавить вас. Вигравати – значить вам не вистачає любові і ласки від протилежної статі.

Висновок

Сни, в яких ви виграєте, мають різні тлумачення. У більшості сонників це обіцяє приємні зустрічі і події. На роботі сплячому варто очікувати підвищення по кар’єрних сходах або премію. Для сновидіння це попередження, що потрібно придивитися до своєї другої половинки. Для ділових людей – нагадування про обережність у майбутніх угодах. Пам’ятайте, подібні сни про виграш не слід сприймати буквально.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code