До чого сниться Викрутка: тлумачення в різних сонниках

Як вважає сонник, викрутка уві сні в першу чергу означає складну ситуацію, в якій ви знаходитесь. При цьому є чималий шанс «викрутитися» з складного становища, без шкоди для себе і навіть з прибутком. У такій ситуації чимале значення відіграє не шаблонність і гнучкість мислення. Не шукайте очевидних рішень, дивний на перший погляд вибір, допоможе вирішити проблеми з легкістю і витонченістю. Завжди розглядайте кілька варіантів розвитку подій.

Людям, яким знятися викрутки по плечу будь-які ситуації. Це свідчить про здатність вирішити всі проблеми з прибутком для себе.

Тлумачення в залежності від деталей

  • Закручувати що — небудь викруткою – у вашому житті бракує порядку, що заподіює вам дискомфорт. Сприятливий момент для приведення справ у порядок. Капітальна прибирання або ремонт найближчим часом може принести несподівані знахідки і приємні сюрпризи;
  • Відкручувати уві сні шурупи – символізує невдалий поворот у справах. Необхідно скоригувати поточні заняття. Потрібно змінити підхід до ситуації або події можуть прийняти неприємний оборот;
  • Дивитися, як майстер користується викруткою – наближається шанс укласти вигідну угоду з надійним партнером або партнерами. Співробітництво буде взаємовигідним, а партнери залишаться з вами на довгий час.

Сонник Міллера

Згідно соннику Міллера, викрутка в сні означає, що ви здатні успішно впоратися з будь-якою ситуацією, в тому числі несподіваною. Користуватися викруткою – застереження. Не намагайтеся постійно контролювати близьке оточення. Постійний контроль може призвести до образ і сварок.

Сонник Ванги

Користуватися викруткою – при спробах встежити за всіма справами відразу вас чатує невдача. Вирішуйте проблеми по черзі, приділяючи кожній трохи часу.

Сонник Фрейда

Викрутка, як і більшість ручних інструментів уві сні, як правило, символізує фалічний символ. Професійна робота викруткою – у вас насичена інтимне життя. Не виходить закрутити шурупи – зверніть увагу на свої зв’язки. Нерозбірливість у виборі партнера може призвести до травм і захворювань. Якщо ви спостерігаєте за роботою іншої людини – присутні комплекси в інтимному житті. Викрутка зламалася – є досвід невдалих відносин. Наявність психологічної травми, яку можна пускати на самоплив.

Висновок

Приснилася викрутка символізує янголи неприємності або несподівані результати запланованої діяльності. Однак, при спокійному підході до проблем, висока ймовірність витягти з них цінний досвід або прибуток.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code