До чого сниться викидень: тлумачення сну за різними сонниками

Викиднем називається мимовільне переривання вагітності або народження мертвої дитини. Ця подія вкрай неприємна і може схвилювати будь-яку людину, навіть якщо інцидент стався уві сні. Але не варто сприймати сновидіння буквально і піддаватися паніці. Як правило, світ підсвідомих видінь метафоричний і часто має символічне значення. Так що заспокойтеся і розтлумачте значення цього образу за сонником.

Тлумачення сну в залежності від подробиць

Щоб точно дізнатися, до чого приснився викидень, потрібно згадати якомога більше деталей сновидіння. Швидше за все, вам неприємно буде повертатися до цього сюжету, але необхідно це зробити. Переживши кошмар ще раз, ви зможете відпустити його і забути назавжди-це відомий психологічний прийом. І, цілком можливо, ви побачите, що страшний сон був насправді сприятливим знаком, що обіцяє вам позбавлення від проблем.

Хто побачив сон: дівчина, жінка, чоловік

Як говорить сонник, викидень для юної дівчини. означає, що в найближчому майбутньому вирішаться якісь клопоти, проблеми, з її життя піде те, що обтяжувало. Для молодої дівчини, що знаходиться у відносинах, сон віщує сварку з коханим і навіть розрив. Але це не негативна подія. Швидше навпаки, позбавлення від людини, яка не призначена їй долею.

Жінкам такий сон обіцяє судову помилку, з якою доведеться зіткнутися і вирішувати проблему. Також викидень означає вирішення інших проблем природним чином. Позитивний результат відбудеться природним шляхом і все вирішиться само собою.

Для тих, хто вже має дітей і більше не планує, викидень уві сні попереджає про проблеми, які виникнуть в житті дитини. Слід звернути увагу на своїх дітей, приділити їм час, навіть якщо діти вже дорослі.

Якщо викидень приснився вагітній — це відображення внутрішніх страхів і переживань про здоров’я малюка. Не треба піддаватися емоціям і надмірно хвилюватися, але не зайвим буде звернути увагу на своє здоров’я, сходити на планову процедуру в поліклініку. Вжиті заходи допоможуть заспокоїтися, і переконатися, що все в порядку, а якщо є якась причина для хвилювання – вона буде виявлена на обстеженні.

Якщо викидень приснився літній жінці, найчастіше, він вказує на її дітей. В їх житті є труднощі, з якими їм складно впоратися самостійно, їм потрібна допомога. Якщо жінка бездітна – викидень символізує якусь проблему, яка благополучно вирішиться найближчим часом.

Коли викидень приснився чоловікові, це означає, що він побоюється появи дитини, не готовий взяти на себе цю відповідальність. Якщо чоловік готується стати батьком в недалекому майбутньому, його страхи цілком виправдані і просто знаходять відображення у снах.

Бачити викидень уві сні чоловікові, будучи уві сні жінкою-потрапити у важку ситуацію, стати метою для насмішок, відчути на собі несправедливість.

Якщо ця проблема трапилася не з вами

Сон, викидень в якому стався не у того, кому він снився, відноситься до побаченого людині і пов’язаними з ним відносинами. Можливо, вирішиться давній конфлікт або у цієї людини настануть хороші часи і він позбудеться від давно заважаюсих проблем.

 1. Бачити уві сні викидень у подруги-наяву у цієї подруги можуть трапитися неприємні ситуації, в яких їй не можна буде допомогти;
 2. Якщо уві сні викидень стався у сестри-її можуть чекати неприємності і труднощі, які вона сама повинна вирішити, без вашої допомоги;
 3. Викидень у матері уві сні вказує на можливі сварки з нею, давні конфлікти, почуття провини, невиправданість її очікувань;
 4. Якщо дочка вагітна, такий сон говорить про переживання за неї, надмірному контролі її життя. Якщо не вагітна, викидень уві сні означає вирішення її проблем, яке трапиться дуже скоро, без чиєї-небудь допомоги.
 5. Чоловікові, який побачив уві сні викидень у своєї дівчини, сновидіння віщує клопоти і сварки на грунті неготовності до сімейного життя і дітей.
 6. Якщо чоловікові сниться викидень у вагітної дружини – наяву він сильно хвилюється за здоров’я своєї дружини і малюка, підсвідомо переживає за майбутнє. Якщо дружина не вагітна, такий сон обіцяє вирішення конфліктів і проблем.

Які емоції уві сні ви відчували

Якщо уві сні було присутнє відчуття фізичного дискомфорту і навіть болю, викидень символізує рішення великої проблеми, яка довго не давала спокою. Фінансова стабілізація положення, вирішення боргових зобов’язань.

Випробувати уві сні страх втрати дитини — наяву вирішити проблеми з близькими людьми. помиритися, знайти спільну мову, вирішити давні розбіжності з хвилюючою людиною.

Якщо сон викликав гірке почуття втрати, він віщує втрату чогось важливого, як у матеріальному плані, так і в інших сферах життя. Наприклад, розрив відносин, які вже не доставляють радості партнерам, але розставання лякає їх.

 • Відчути уві сні печаль через викидня-наяву позбутися від емоційних переживань особистого характеру, знайти спокій і радість;
 • Плакати з-за викидня — ви тримаєтеся за те, що вам не потрібно: нелюбима робота, вичерпали себе відносини з партнером, особисті образи або почуття провини, які заважають щасливому життю;
 • Випробувати уві сні радість від викидня, значить найкращим чином вирішити свої проблеми наяву, позбутися того, що заважає і відчути від цього полегшення;
 • Почуття звільнення уві сні при викидні, говорить про те, що в житті настають хороші зміни, піде негатив і прийде щось світле, добре, позитивне.

Інші деталі і нюанси

 1. Бачити останки дитини уві сні-наяву приділяти багато уваги минулому, чіплятися за минуле, шкодувати про минуле.
 2. Побачити в сні медичні інструменти – звинувачувати в своїх проблемах інших, шукати винних, не приймати відповідальність на себе.
 3. Кров уві сні про викидень, означає клопоти в реальному житті.
 4. Бачити в сні лікаря – наяву допомогу впливової людини у вирішенні хвилюючої проблеми.
 5. Якщо уві сні про викидень була лікарня, значить наяву людину чекає велика удача у вирішенні якоїсь важливої проблеми, всі сили будуть на його боці і все закінчиться на його користь.

Трактування сну про викидень в різних сонниках

Кожен сонник викидень у сні тлумачить трохи по-різному, але думки авторів сходяться в одному: це не представляє ніякої реальної загрози ні вам, ні вашій майбутній дитині, якщо ви вагітні наяву. Навпаки, такий сон найчастіше вказує на рішення значимої для вас проблеми, а якщо і віщує негаразди, то дрібні і незначні.

Сонник Міллера — життя буде до вас несправедливе

Бачити уві сні викидень будь-якої особини жіночої статі (жінки, собаки, кішки, і т. д.), означає випробувати на собі велику несправедливість. Наяву вас чекає зрада близьких людей, неправильне рішення вищестоящих осіб,

 • Незаміжній дівчині такий сон обіцяє знайомство з молодою людиною, але відносини з ним не складуться і будуть недовгими;
 • Заміжній дівчині слід остерігатися зв’язків на стороні, тому що вони напевно стануть причиною розлучення;
 • Бачити мертву дитину уві сні-невдачі в романтичних відносинах, особистому житті, невдале знайомство.

Сонник Фрейда — ви бажаєте свободи

За сонником Фрейда викидень трактується як сильне бажання звільниться від якоїсь ситуації, поміняти поточний стан справ. Такий сон розкриває підсвідомі переживання, які часто не беруться до уваги в повсякденному житті.

Вагітній жінці бачити уві сні викидень – випробувати глибокі переживання за плід, здоров’я малюка, можливі ускладнення перебігу вагітності або пологів.

Як каже цей сонник, викидень у сні, побачений чоловіком, вказує на те, що він не готовий до серйозних стосунків, сімейного життя, не хоче брати на себе відповідальність, і не розташований заводити дітей. Він володіє такими рисами, як волелюбність, егоїзм, прагнення до самостійного життя, не обтяженої зобов’язаннями. Одруженому чоловікові сон розповідає про тяготи сімейного життя. Можливий відхід від вирішення проблем, відчуття неспроможності дати щось своїй родині, хвилювання за майбутнє.

Сонник Ванги — у вас є страх самотності

Сон про викидень, побачений незаміжньою бездітною жінкою, передрікає їй самотність і відсутність дітей в майбутньому. Або дівчина сильно боїться залишитися на самоті, і її страхи відбиваються у снах.

Жінці, у якої є діти, такий сон вказує на прийдешню втрату, позбавлення чогось важливого. Він пророкує біду, складності, які буде важко вирішити самостійно, але і допомоги чекати буде нізвідки. Також викидень може говорити про страх втратити підтримку і допомогу близьких людей, залишитися один на один зі своїми проблемами, позбутися впевненості у завтрашньому дні.

Сучасний сонник — безліч варіантів тлумачення

 1. Викидень, побачений уві сні молодою дівчиною, трактується як невдале знайомство, розрив відносин, сварка. Поруч знаходиться людина, не призначена вам долею, з ким не складеться щастя.
 2. Дорослій жінці сон пророкує вирішення проблеми, звільнення від давньої неприємної ситуації, примирення, поліпшення ситуації, кар’єрне зростання;
 3. Жінці, у якої є діти, сновидіння віщує проблеми з ними, потрібно звернути увагу і взяти участь в їх житті, чимось допомогти, вислухати.
 4. Вагітній жінці сон вказує на те, що потрібно звернути увагу на свій стан, як психологічний, так і фізичниц. Потрібно відправитися до лікаря, переконатися, що все в порядку, пройти обстеження.
 5. Чоловікові сон натякає на такі його якості, як несерйозність, легке ставлення до життя, небажання створювати сім’ю і заводити дітей.

Індійський сонник — ви боїтеся втратити дитину

Викидень для вагітної жінки-це, перш за все, страх втратити немовляти. Зверніть особливу увагу на стан вашого здоров’я. Сходіть зайвий раз на прийом до лікаря, щоб упевнитися, що все в порядку.

Мусульманський сонник — вас чекають проблеми в сім’ї

Якщо сон привидівся молодий що не народжувала дівчині або жінці, її чекає крах всіх планів, особливо стосуються сфери особистих відносин. Для жінки, що вже народжувала сон виступає передвісником проблем,причиною яких стануть її діти, їх непристойна поведінка.

Сонник Азара — ви шукаєте своє місце в житті

Цей сон зазвичай бачать ті люди, які зайняті пошуками свого місця в житті. Він навіяний вашими роздумами про сенс життя і дозволить вам подумати над своєї позиції стосовно сім’ї та дітей: що для вас важливіше — свобода чи побут?

Американський сонник — ви не привабливі для чоловіків

Якщо вагітній жінці сниться викидень — це просто відображення її переживань і страхів. Сон у юної дівчини — до трагічного розвитку романтичних відносин. Дорослій жінці він сниться, коли вона не відчуває себе привабливою для чоловіків.

Російський народний сонник — не чекайте серйозних стосунків

Бачити сон, у якому у вас відбувається викидень — до зустрічі з цікавим партнером, від якого, тим не менш, не варто чекати тривалих відносин. Якщо викидень сниться вагітній, він означає занепокоєння за власну дитину.

Сонник духовних шукачів-ви потребуєте любові

Бачити померлу дитину-будувати кар’єру на чужих невдачах. Плакати про викидень-ви потребуєте любові батьків. Ви дізналися про викидень у когось іншого — відкритість почуттів, взаємний інтерес, можна будувати плани на спільний відпочинок.

Висновок

Викидень уві сні – до чого це? Такий сон має різні трактування, але вони зводяться до того, що не потрібно сприймати побачене як неминуче майбутнє. Викидень може означати втрату або вирішення якоїсь проблеми, може відображати внутрішні переживання людини.

Сновидіння не варто брати до уваги, якщо:

 • Напередодні ви дивилися фільм, сюжет якого включав в себе події з вашого сну;
 • Обговорювали тему викидня або мертвонародження з ким-небудь;
 • Перебуваєте в положенні і були на консультації, де велася розмова про можливість викидня.

В такому випадку, ви просто отримали відтворення підсвідомістю вже побаченої в реальності картини, яка справила на вас враження.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code