До чого сниться вивих: тлумачення в різних сонниках

Вивих є порушенням суглобової поверхні людської кістки. Може виникнути через артрит, артроз, або ж в результаті отриманої травми. Найчастіше їм схильні люди, які займаються спортом або активно рухаються. Як вважає сонник, вивих ноги, руки або пальця уві сні попереджає про можливі неприємності. Будьте обережніше!

Тлумачення сну в залежності від деталей

  • Йдете по вулиці уві сні і на рівному місці раптом отримуєте вивих ноги? Сонник впевнений, наяву вас чекають неприємні ситуації, впоратися з якими самому дуже важко, а часом практично неможливо.
  • Приснився вивих руки? За своєю натурою ви довірлива людина, яка без жодного умислу розповідає про свої плани і мрії. Навколишні уважно слухають і висловлюють почуття радості, а ось за вашою спиною починають придумувати різні небилиці, очорнюють в очах знайомих.
    Вивихнули палець уві сні? Зовсім скоро дізнаєтеся про якусь подію, в результаті чого відчуєте почуття обурення. Не потрібно з’ясовувати відносин і лаятися, краще приберіть таких «друзів» зі свого життя, будьте обачні;
  • Отримали вивих щелепи уві сні? Таке сновидіння може бути передвісником того, що у відносинах з коханою людиною все йде не так, як хотілося. Останнім часом партнер став замкнутим і нетовариським, постійно про щось думає, хоча вас в це не присвячує. Спробуйте вивести його на розмову, поясніть своє невдоволення.

Сонник Міллера

Якщо уві сні з ким-небудь б’єтеся, і вас б’ють по щелепі, в результаті чого отримуєте вивих, значить в реальному житті напружені відносини з колегами по роботі. Вони намагаються зробити так, щоб вам діставалося від керівника, в результаті чого вас змогли б звільнити. Не піддавайтеся на провокації, дотримуйтеся своєї точки зору, близько до себе нікого з них не підпускайте.

Сонник Ванги

Сон, який несе негативний вплив на людину. У вас настає не дуже гарний час, краще не планувати поїздок. Більше часу приділяйте роботі, розпочату справу доводите до кінця, не зупиняйтеся на половині шляху. Вчинені помилки і промахи вчіться аналізувати адекватно, без упередженого ставлення. Багато в чому ви винні самі, не потрібно звинувачувати суспільство.

Сонник Фрейда

Недобре сновидіння, що є передвісником чогось поганого, що доведеться випробувати найближчим часом. Може виникнути конфлікт з представником протилежної статі, в результаті чого вас постараються очорнити в очах друзів і знайомих. Уникайте галасливих компаній і застіль, краще проведіть вільний час в колі сім’ї, подивіться цікавий фільм.

Висновок

Якщо уві сні не відчуваєте болю при вивиху і продовжуєте йти як ні в чому не бувало, значить в реальному житті можете впливати на розвиток подій. Після того, як відкриєте очі, спробуйте згадати, які емоції відчували і за яких обставин отримали вивих.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code