До чого сниться Яр: тлумачення в різних сонниках

При тлумаченні сновидінь варто звертати увагу на навколишню територію. Місцевість може мати свій посил для сновидця. Як говорить сонник, яр має несприятливе значення уві сні. Але не варто забувати, що сон – це всього лише попередження.

Якщо вам приснився яр, всередині якого була трава – вас чекають значні зміни в житті. Все піде не так, як ви планували, але в підсумку це буде вам на руку.

Тлумачення в залежності від деталей

  • Яр сниться в тому випадку, якщо наяву ви не можете впоратися з ситуацією. Сформовані обставини непідвладні вам;
  • Чим глибше побачена уві сні яма, тим серйозніше вас очікують неприємності;
  • Якщо у вас вийшло обійти її, негаразди пройдуть повз вас;
  • Бруд і жахливий вигляд поглиблення є провісниками проблем і хвороб. Може статися смерть родича;
  • Якщо всередині все заросло травою, чекайте змін в житті. Швидше за все, ваші плани дадуть тріщину, і це призведе до зовсім іншого шляху, ніж ви намітили спочатку;
  • Якщо западина має відгалуження. В реальному житті ви опинитеся перед складним вибором;
  • Якщо ви опинилися на дні ями дуже швидко, ви не будете встигати розуміти, що відбувається наяву, зміни звалиться вам на голову несподівано;
  • Якщо повільно спускаєтеся по схилу ущелини, ви помиляєтесь, це помилка може вплинути на ваше майбутнє;
  • Стояти на краю означає, що потрібно проявити обережність у вчинках найближчим часом. Ви знаходитесь на межі, і будь-який невірний крок може штовхнути вас у прірву.

Сонник Міллера

Як каже Густав Міллер, брудний яр обіцяє зіткнення з ворогом. Якщо внизу виявилося на диво чисто, ви дізнаєтеся про підступи недоброзичливця до того, як він завдасть удар. Його ім’я вас дуже здивує.

Сонник Ванги

Сонник Ванги тлумачить улоговину, наповнену водою як закінчення життєвої дороги. Для літньої людини сон може означати смерть. Для молодого покоління сон попереджає про навислу загрозу і можливої трагедії. Якщо ви знайшли щось на дні яру, сон може здійснитися наяву.

Сонник Фрейда

Якщо ви заблукали в розгалуженнях і намагаєтеся відшукати вихід, наяву ви спантеличені сформованими відносинами і думаєте, як краще поступити в даній ситуації. Якщо вихід знайшли, все вирішиться благополучно. А спосіб вирішення проблеми сон може вам підказувати через деталі сновидіння.

Висновок

Що означає сон, залежить від обставин вашого життя. Варто розглядати значення сну в тій сфері, про що ви думаєте в останні дні найбільше. Якщо сон закінчився тим, що ви знайшли вихід з яру, всі питання вирішаться позитивно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code