До чого сниться Яєчня: тлумачення в різних сонниках

Яєчня – символ життя, зародження чогось нового. В реальному житті нам доводиться стикатися з купою проблем. Багато з них ми придумуємо самі, тому наша підсвідомість викидає знаки і образи в наші сновидіння, щоб ми зрозуміли, що наші тривоги марні. Як вважає сонник, глазунья уві сні попереджає про можливі проблеми, але ви можете вплинути на ситуацію.

Тлумачення в залежності від деталей

  • Для заміжньої дами сни з яєчнею-поганий знак, подібні бачення пророкують викидень або аборт;
  • Готувати яєчню для сновидіння-початок конфлікту, який закінчиться ще більшими проблемами;
  • Готувати яєчню з помідорами-охолодження почуттів, з’ясування відносин аж до розставання;
  • Глазунья з великими жовтками сниться до фінансового підйому сновидіння, успіху в задуманих справах і приємним новинам;
  • Пересолити або переперчити їжу-ознака не дуже хороших подій у Вашому житті, не варто засмучуватися, адже всі труднощі мають тимчасовий характер;
  • Пригоріла яєчня сниться спящому, який в глибині душі відчуває почуття провини. Ви не знаходите собі місця, вас постійно мучать переживання. Можливо, ви когось образили словом або не прийшли на допомогу у важкий момент.

Сонник Міллера

Сонник стверджує, їсти яєчню в гостях означає, що скоро вас обдурять вірні друзі. Відчували занепокоєння за трапезою? Сновидцу це віщує сварки і скандали з дружиною. Потрібно розуміти, що уникнути проблем не вийти.

Сонник Ванги

Ванга вважала, що розбивати яйця для глазуньї-ознака конфліктів і скандалів. Смажити одне яйце — сновидця чекає самотність. Потрібно щось робити, щоб виправити становище. Для чоловіка приготування яєчні обіцяє непорозуміння з дружиною. Необхідно знайти спільну мову, з’ясувати всі моменти, що заважають жити мирно. Можливо, доведеться звернутися за допомогою до фахівця.

Сонник Фрейда

Фрейд вважав, що яєчня показує занепокоєння сновидиці про майбутню вагітність. Можливо, ви переживаєте про можливе зачаття або виношування плода. Для чоловіка сни з яєчнею віщують можливі проблеми в сексуальному плані.

Висновок

Глазунья — символізує нове життя, початок нового дня. Розбивати яйця значить руйнувати всі надії на краще життя. Однак вже приготоване блюдо носить позитивний характер.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code