До чого сниться їсти рибу: тлумачення значення сну за різними сонниками для чоловіків і жінок

Їжа завжди піднімає настрій, і взагалі супроводжує нас на нашому життєвому шляху. До чого сниться їсти рибу в сні для жінки або чоловіка — це знак, безсумнівно, хороший, але тільки якщо ви насолоджуєтеся процесом. Швидке поїдання риби не обіцяє нічого хорошого, як і видовище зіпсованого страви. Щоб ви змогли розібратися у всіх тонкощах, сонник пропонує згадати всі важливі деталі вашого сну.

Тлумачення значення сну в залежності від його подробиць

Як говорить сонник, рибу їсти уві сні може мати різні значення. Важливо згадати, що за рибу ви їли, як вона була приготовлена, може, ви були не одні. Велика риба — знак придбання довгоочікуваного подарунка або отримання значного прибутку. Маленька рибка приносить дрібні витрати і незначні клопоти. Так давайте ж розберемося у всьому докладніше.

Хто побачив сон: дівчина, жінка, чоловік

 1. Якщо чоловікові довелося їсти уві сні рибу, він може бути спокійний за свій домашній комфорт і затишок, адже його дружина ретельно за всім стежить. Сон, їсти рибу в якому вам довелося в сирому вигляді, буде знаком, що ваша робота не виконана до кінця, ретельно перевірте всі свої дії. Зверніться за допомогою до колег або друзів, компетентним у вашому питанні, підмога не завадить.
 2. Дівчина, яка їла рибу в сирому вигляді повинна звернути увагу на свої емоції під час трапези. Як говорить сонник, їсти рибу уві сні радісно і з задоволенням може означати вагітність. Якщо ж ви не надавали цьому особливої уваги, і просто обідали – Ви отримаєте добру звістку.
 3. Вагітній жінці, їсти уві сні рибу — пора звернути увагу на харчування і здоров’я, так як всю вагітність вас будуть супроводжувати апатія і неврози. До чого сниться їсти рибу жінці — такий сон радить уважно прислухатися до пропозиції, що надійшов напередодні. Не варто робити поспішних висновків, зважте ситуацію з усіх боків.

Якої якості була ця риба?

 1. До чого сниться їсти уві сні солону рибу — знак прийдешнього заходу і торжества.
 2. До чого сниться їсти червону рибу — пора готуватися до радісних подій, пов’язаних з поліпшенням фінансового становища і матеріального благополуччя. Їсти червону рибу уві сні для жінки говорить про впливового покровителя, який незабаром з’явиться в житті, вас чекатимуть романтичні стосунки. Не кидайтеся відразу в обійми, покажіть, що ви гідна жінка, інакше про вас можуть погано подумати.
 3. Сушена риба у сні для дівчат також може бути передвісником вагітності, або вам просто доведеться переглянути ваші смаки. А ось хлопцям така рибка обіцяє веселе застілля і можливе похмілля.
 4. Якщо молода дівчина їсть варену рибку із задоволенням, значить з коханою людиною пройде швидко і без втрат. Якщо ж вона вдавилася кісточкою, обов’язково потрібно поговорити зі своєю другою половинкою, необхідно вирішити конфлікт.
 5. Копчена риба віщує проблеми зі здоров’ям. Можливо, пора зайнятися спортом.
 6. Ікра риби — невід’ємний атрибут багатства. Так і поїдання ікри уві сні обіцяє виконання бажань або фінансові несподіванки.
 7. Чоловік, що їв уві сні варену рибку, повинен бути обережний у вживання алкогольних напоїв. Для жінки такий сон малоприємний. Вам варто сісти на дієту і зайнятися своїм харчуванням.
 8. Вживати в їжу рибу з кістками — ознака обману, причому від близьких людей (кохана людина або навіть батьки). Бізнесменам потрібно бути обережним при підписанні серйозних контрактах і взагалі будь-яких документів — вас можуть ввести в оману.
 9. Якщо чоловікові сниться, що дружина годує його смаженою рибою, це може означати дуже міцні, стабільні відносини. Дружина є опорою і підтримкою, головною надією чоловіка.

Де саме ви приймали їжу?

 1. Їсти рибу в ресторані з коханою людиною — до швидкої дороги, далекої і затягнутої.
 2. Їсти рибу в гостях — ви ризикуєте зробити неприємний вчинок, потрапити в незручне становище. Приймати цю їжу в своєму будинку — означає, що ваші мрії і бажання приховані від сторонніх і знаходяться в безпеці.

Ви їли поодинці чи ні?

 1. Якщо ви були один і пережовували ретельно кожен шматочок — наяву вам належить провести час в дружній веселій компанії або отримати приємну звістку. Поспішати, ковтати шматок за шматком — ознака занепокоєння і тривоги. Можливо, хтось занадто близько до вас наблизився, порушивши тим самим особистий простір.
 2. Бачити, як хтось їсть рибу, для дівчини — знак того, що вона може бути введена в оману. Якщо ви бачите, як ваш друг або подруга їсть рибу — то ви обов’язково отримаєте хорошу новину від них.
 3. Їсти з друзями бутерброди з червоною рибою у сні — знак того, що ваші друзі вірні, і ніколи не підведуть вас, обов’язково нададуть допомогу при прийнятті важливого рішення або повернуть на потрібний шлях.

Приготувати рибу і з’їсти її

Приготувати рибу і з’їсти її, означає, що вас чекає удача і успіх, не втрачайте шанс. Якщо у вас є суперники, вони самі потраплять в капкан, розставлений для вас. Приготування риби також може означати незначні турботи і клопоти.

Приготувати і з’їсти рибу, у якої вже видно сліди зіпсованості — ви винні в обмані, а можливо, що дозволяєте обманювати себе. Варто тримати свої секрети подалі від чужих вух, особливо якщо ви мало довіряєте людині. Коли ви в сні пригощаєте зіпсованим продуктом іншої людини — ви самі будете намагатися брехати і виплутуватися з незручної ситуації.

Якщо в ніч з понеділка на вівторок Вам сниться, як ви обробляєте рибу на дрібні шматочки – цей сон означає загублене на корені справа.

Солона, в’ялена рибка може снитися як знак, що ви недостатньо часу приділяєте собі. Можливо в житті не вистачає яскравих фарб, гострих відчуттів. Подумайте, що можна змінити в цій ситуації, як вирішити цей внутрішній конфлікт?

Тухла риба – поганий знак, навколо вас заздрісники. Вас може врятувати тільки бездоганна репутація. Якщо ви їсте сиру, тільки що спійману рибу, значить, ви – людина дії, не любите відкладати справи в довгий ящик і якщо у вас є мета, ви обов’язково її досягнете! Так дерзати, здійснюйте всі намічені плани, фортуна на вашому боці.

Трактування значення сну в різних сонниках

Кожен сон виникає в нашій підсвідомості не просто так, наша інтуїція може щось підказувати. До чого сниться риба — це дуже древній знак, образ віри і чистоти. Рибка завжди сниться до важливих подій в житті, з’їсти її, знак того, що подія торкнеться безпосередньо вас. Що означає їсти уві сні рибу в різних сонниках тлумачиться по різному, наведемо кілька прикладів.

Сонник Міллера — успіх у справах

 • Тухла риба для чоловіка — знак, що він занадто егоїстичний і його відносини з близькими беруть споживчий характер. Для дівчат тухла риба — ознака давніх образ і розчарувань.
 • Але можливо, коли ви їли рибу уві сні – до поповнення в сімействі;
 • Одне з трактувань такого сну вас можуть викрити в брехні або ви зможете отримати інші звинувачення в свій бік;
 • Червона риба уві сні – бути радісним звершенням на вашому життєвому шляху;
 • Молода дівчина, ївша рибу, дізнається про почуття справжнього кохання, що вона, можливо, ще не відчувала.
 • Доросла жінка — готуйтеся до бурхливого роману на стороні;
 • Чоловікові — можна бути спокійним за свої фінанси, вони примножаться;
 • Молодий хлопець має нарешті зробити вибір, багато дівчат не будуть довго стояти в черзі;
 • Літнім людям, незалежно від статі такий сон віщує стабільне здоров’я.

Сонник Ванги — вас можуть обдурити

Риба трактується як застереження про щось, особливо якщо вона була копчена, смажена або солона. Такий образ в цьому сонник є негативним. Якась людина шукає вигідних відносин, не щирий. Намагається втертися в довіру і відвести в сторону від важливих справ і рішень. Їсти уві сні солону рибу — наяву здогадуватися про таємницю, яку хочуть від вас приховати.

Сонник Фрейда — бурхливі відносини

Фрейд вивчав сновидіння з боку нашої сексуальності, і риба там є символом пеніса. Він та ж вважав, що наші сни не безпідставні, і ми самі даємо їм такий посил, наша свідомість говорить про наших потребах.

Їсти велику кількість риби уві сні означає, що людина веде безладний спосіб життя. Причому його це не бентежить. Сон, в якому людина насолоджується однією рибкою, говорить про його трепетне ставлення до свого партнера. Для жінки, яка уві сні готує і їсть рибу — ознака того, що їй захочеться плотських утіх. Червона рибка для чоловіка — знак його нерозбірливості в протилежній статі.

Сучасний сонник — фінансове благополуччя

 • Коли чоловік у сні пригощає жінку рибою — його чекає можливість підняти положення в суспільстві, нова посада. Можливо, у жінки що бачить цей сон, з’явиться надійний чоловік, міцна опора.
 • Червона рибка в сні — ви знайдете хорошого наставника, ділового партнера або обзаведетеся потрібними зв’язками, причому це станеться несподівано.

Всиновок

Звертайте увагу на ваше оточення і на здоров’я. Будьте гранично обережні з вашими ворогами, з тими, кого запрошуєте за свій стіл. Риба уві сні найчастіше є символом здоров’я. Цей образ не віщує нічого страшного, іноді тільки застерігає про незначні проблеми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code