До чого сниться їжа: тлумачення за різними сонниками

В даний час все більший інтерес привертає кухарське мистецтво. До чого сниться їжа уві сні? Вишукані страви, оформлені за останнім модним тенденціям, торти, точністю деталей не відрізняються від скульптур – все це свідчить про те, що їжа є не тільки необхідним джерелом живлення, але і предметом естетичної насолоди. Приготовлені страви є способом демонстрації привітності гостям, причиною зростання самооцінки, якщо бенкет вдався. Велике символічне значення набуває їжа, побачена нами уві сні.

Тлумачення значення сну в залежності від його подробиць

У безлічі сновидінь люди бачать накриті столи, продукти харчування, процес приготування їжі. Якщо вам приснилася їжа, сонник пропонує безліч варіантів тлумачення. Кожен елемент загальної картини може мати принципове значення для розуміння того, що нам віщують мрії. Дуже важливо згадати, яка саме вам приснилася їжа, готували ви її або замовляли в ресторані, їли поодинці або розділили трапезу з кимось. Скористайтеся нашими підказками, щоб не упустити жодного важливого нюансу і отримати правдиве тлумачення.

Яке саме блюдо ви побачили уві сні?

Супи символізують холодність і відстороненість у відносинах. Ви відчуваєте дискомфорт і образу, небажання підпускати до себе близько оточуючих. Якщо уві сні ви пролили суп – ваші образи не мають під собою підстав.

Каші уві сні символізують затягування термінів вирішення важливих справ, прикрі проблеми, які ніяк не виходить подолати без істотних витрат часу.

М’ясні страви віщують вам гостей, достаток і реалізацію запланованого. Якщо ви бачите добре прожарені великі стейки, запечені шматки туші або навіть тварин цілком – це дуже хороший знак. Велика ймовірність надходжень значних грошових сум, зустрічей з людьми, які гратимуть у Вашому житті серйозне значення.

 • Серед страв ви бачили шашлик — успіх вам гарантований, якщо ви проявите винахідливість;
 • Недосмажене м’ясо – ви надто поспішили, і тому не зможете отримати в повній мірі те, на що розраховували;
 • Птах, приготовлений цілком – до отримання важливих звісток;
 • Приготовлені тельбухи – отримайте інформацію, що стосується особистого життя;
 • М’ясо міфічних істот – нездійсненні мрії;
 • М’ясна нарізка – майбутня подорож, екскурсія, отримання цікавих вражень.

Риба – отримання несподіваної вигоди від надання безоплатної допомоги, щасливий випадок, зміни на краще. Багато кісток в рибі – майбутнє обіцяє Вам велику завантаженість справами. Приготована морська риба – значні зміни на краще. Уві сні ви їсте річкову рибу – вас чекає стабільна, але не дуже насичена подіями життя. Рибні консерви і пресерви – віддані і вірні люди поруч з вами.

Бачити ікру на столі – прекрасний шанс домогтися розташування симпатичної вам людини, змінити місце проживання. Морепродукти – до отримання цікавої та творчої роботи, поліпшення матеріального становища, зустрічі другої половинки. Бачити уві сні мідії – удача в справах, плідну працю, відповідно оцінений. Креветки – романтичний зв’язок, щасливі зміни в житті. Їсти устриці уві сні – потурати своїм пристрастям. Блюдо з кальмарів – забезпечене життя, щасливий шлюб.

Різні салати уві сні символізують можливі складності і нерозуміння. Найближчим часом дуже важливо проявляти такт і терпіння при спілкуванні з іншими людьми. Овочі бачити сирі – вдалий і спокійний період скоро зміниться непростим етапом. Запасіться терпінням, життєві бурі доведеться перечекати. Їсти солодкі овочі – до радісних подій, гіркі – до нудьги, кислі – сумні події, гострі – до несподіванки. Приготовані овочі – ви здатні домогтися багато чого, але не без зусиль, розраховуйте тільки на себе.

 1. Бачити уві сні фрукти – сприятливий знак, що обіцяє сімейне щастя, сексуальну привабливість сновидця. Незрілі плоди-марні надії, бажане не збудеться.
 2. Бачити уві сні хліб – ваша відкритість і простота в спілкуванні притягує до вас людей, але і робить легкою метою для обманщиків. Макаронні вироби – вас мучать сумніви в чесності когось із вашого оточення.
 3. Яйця символізують успіхи у фінансових справах.

Десерти символізують успіхи в особистому житті. Якщо з якихось причин ви не можете з’їсти десерт – відсутність взаєморозуміння між вами і вашим обранцем. Якщо ви бачили уві сні тістечко, знайте – вас чекають взаємна любов і пристрасть у відносинах. Навіть тим, хто давно одружений, такий сон обіцяє новизну у відносинах. Шоколадні цукерки уві сні пророкують задоволення, проте ви ризикуєте надмірно довіритися вашому партнерові, не слід сліпо віддаватися почуттям. Їсти морозиво уві сні – відчувати легкість і радість у відносинах, ваш обранець – прекрасна людина.

Вживати напої у сні: солодкі – ви не чекаєте підступу від оточуючих, відкриті іншим людям; газовані – несподівана подія; алкогольні – невпевненість у своїх силах.

Згоріла, протухла, червива, покрита цвіллю їжа символізує невдалий для вас період. Справа, за яку ви взялися, вам не вдасться. Неїстівні предмети в якості їжі – спроба впоратися з виниклими перешкодами.

Ви бачили уві сні багато різної їжі

Якщо уві сні вас чекає розкішно накритий стіл – виникне ситуація, що вимагає, щоб ви зробили вибір. Дійте обдумано, поспішні рішення можуть стати причиною зіпсованого настрою, викликаного втраченою можливістю. Ви чекаєте гостей і ставите на стіл безліч страв – вам дуже важливо заручитися підтримкою оточуючих, справити на них враження. Куштувати різні страви – ви розпорошуєте свої сили, намагаючись одночасно досягти декількох цілей, але для вас це обернеться провалом у всіх сферах.

Які дії Ви здійснювали в сновидінні?

Приймати їжу уві сні – займатися важливими справами, мати турботи наяву. Якщо ви ретельно пережовуєте їжу, ви не поспішаєте виконувати задумане. Ви ретельно розглядаєте можливі варіанти і наслідки, і лише після цього приступаєте до активних дій. Швидко поглинати їжу – швидкість ваших дій загрожує фінансовими втратами. Готування уві сні символізує докладені вами зусилля, спрямовані на досягнення мети.

Якщо ви ретельно вибираєте, а потім купуєте їжу, вам варто проаналізувати свої дії, переглянути цілі свого життя, визначитися, що для вас важливо. Замовляти їжу в ресторані – ви знайдете способи більш ефективно вирішувати свої проблеми при мінімальному додатку зусиль.

Ви їли в поодинці або разом з кимось?

 1. Їсти на самоті означає, що в справах вам необхідно розраховувати на свої сили. Трапезувати в компанії – у важкій для вас ситуації отримаєте підтримку близьких. Пригощати когось уві сні – наяву прагнути зняти з себе тягар турбот, розділити відповідальність, знайти однодумців.
 2. Приймаєте їжу удвох з коханою людиною – символ благополуччя і взаєморозуміння у стосунках. Трапезувати з чоловіком і дітьми – сон відображає вашу прихильність до сім’ї. Якщо насправді у вас немає близьких, такий сон відображає ваше бажання обзавестися сім’єю.
 3. Їсти разом з батьками – наявність завдань, які ви вирішуєте через силу. Якщо ви їсте разом з батьками, які пішли з життя – у вас залишилися незавершені справи. Приймати їжу разом з друзями – відчувати підтримку інших, правильність обраного шляху.

Хто побачив сон: чоловік, жінка, дитина

 1. Коли чоловікові сниться їжа, це сновидіння символізує ділові якості: які цілі ви сприймаєте як головні, який стиль вирішення проблем властивий вам, наскільки успішно досягаєте виконання задуманого – все це можна зрозуміти, аналізуючи сон.
 2. Якщо їжа сниться жінці, як правило, сенс сну – взаємини з близькими людьми. Сновидіння підкаже, взаємні ваші почуття, чи варто довіряти коханому, чи буде ваша пара міцною і щасливою.
 3. Дитина бачить уві сні їжу – сон дозволяє судити, легко чи важко йому дається навчання і взаємини з однолітками. Якщо сон містить тривожні символи, ознаки неуспіху – допоможіть дитині усвідомити, в чому причини його невдач, підтримайте, при необхідності надайте необхідну допомогу.

Трактування в різних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда та інші

Якщо подивитися в сонник, їжа багато трактувань може означати. Різноманітний кулінарний світ знаходить своє відображення в сновидіннях, і у кожної страви є своє значення. Однак в цілому процес приготування і поглинання їжі пов’язують з діловою сферою, а також особистими взаєминами. Так давайте ж заглянемо в найпопулярніші сонники сучасності і дізнаємося, до чого сниться їжа, на думку їх знаменитих укладачів.

Сонник Міллера — будьте обережнішими з фінансами

Побачена уві сні їжа стосується, в першу чергу, ділової сфери. Сонник попереджає: ви занадто легковажно ставитеся до ділової кореспонденції і офіційних документів, чим створюєте загрозу для бізнесу. Ви їсте на самоті — такий сон віщує фінансові втрати. І, хоча сума буде невеликою, вам це буде неприємно.

Сонник Ванги – попереду несподівані перешкоди

Гарне значення має сон, в якому ви їсте в суспільстві приятелів. Побачене символізує удачу і можливість отримання фінансової вигоди. Якщо уві сні ви не стали доїдати м’ясне блюдо, і його забрала дівчина – офіціантка або ваша дочка, неприємні вам люди вас образять. Коли сниться їжа, до якої ви не доторкнулися, це обіцяє несподівані перешкоди, які можуть виникнути у вас на шляху.

Сонник Фрейда – ви любите фантазувати

У психоаналітика Зигмунда Фрейда було своє уявлення про сенс сну, в якому фігурувала їжа. Він стверджував, що їжа означає ваші еротичні фантазії. Якщо уві сні вам не вдається з’їсти її – у вашому інтимному житті присутні проблеми, і причиною тому – занижена самооцінка.

Процес вживання їжі уві сні те саме статевому акту наяву. Самотність під час трапези означає вашу незадоволеність в сексуальній сфері. Приймати їжу при великому скупченні людей або в компанії друзів означає, що вам властиві нетривалі романи. Їсти в компанії коханої людини – схильність до моногамії.

Сучасний сонник – здоров’я і достаток

Бачити різні страви — проявляти не кращі ділові якості, що загрожує проблемами. Накритий стіл і багато їжі бачити — до благополуччя, міцного здоров’я і достатку. Їсти одному – символізує втрати, в суспільстві приятелів – громадська підтримка обіцяє вам удачу. Спостерігати, як інші трапезують – підвищення вашого статусу в суспільстві. Пригощати інших – вести себе марнотратно.

Купувати їжу – до отримання доходу, отримати їжу безкоштовно – до виграшу, вигідного придбання. Відчувати голод — нетерпіння, прагнення швидко отримати результат, змінити життя. Їсти хліб уві сні — до поліпшення матеріального становища. Якщо уві сні ви їсте смажене м’ясо, це віщує втрати. Бачити смажену рибу уві сні — виконання бажань, зростання добробуту. Ви побачили недоїдки, відходи продуктів харчування-сон віщує різні дрібні засмучення. Зіпсована їжа віщує неприємності.

Індійський сонник — вас чекають нові знайомства

Купувати їжу, накривати стіл — нові знайомства, поява нових друзів. Готування їжі – ви відкриєте для себе нове захоплення, у зв’язку з яким у вас з’явиться безліч однодумців і нові друзі.

Купувати їжу — ремонт, оновлення в будинку, купівля меблів або техніки. Всюди розкидані залишки їжі — поломки в будинку. Накритий стіл з безліччю страв — навколо вас безліч доброзичливців, ви подобаєтеся людям.

Сонник духовних шукачів — перегляньте свій раціон

Бачити багато апетитної їжі — насправді ви погано харчуєтеся, недоїдаєте або вживаєте неякісні продукти. Їсти уві сні — отруєння або хвороби органів травлення. Готувати — нестача вітамінів і корисних речовин.

Східний сонник

Побачити їжу уві сні — незначні втрати в бізнесі. Готувати — вас чекає багато яскравих і приємних подій. Їсти в самоті, — у вас будуть проблеми з ногами. Обідати в кампанії друзів — ви досягнете успіху в справах.

Мусульманський сонник

Бачити багато їжі уві сні — чоловікам сон говорить про те, що в реальності ваш сексуальний апетит розгорається дуже швидко. Причому вам достатньо лише погляду на красиву жінку, і впоратися з фізіологічними проблемами ви вже не можете.

Вам не вистачає їжі. Душевної, якщо Ви молодше тридцяти трьох років, і Духовної, якщо ви молодше сорока одного року. Якщо ж Ви старше цього віку, то просто відкрийте холодильник і поїжте, що зажадається, не відмовляючи собі ні в чому.

Висновок

Їжа сниться людям часто, і це не дивно, адже протягом дня ми неодноразово перекушуємо, готуємо, повноцінно їмо. Потрапляючи в наші сни, образи несуть інформацію про нас самих, наших очікуваннях, можливостях, пророкують майбутнє. Потрібно лише правильно зрозуміти, про що попереджає підсвідомість. Не засмучуйтеся, побачивши неприємне трактування сну. Пам’ятайте-все в ваших руках! Слухайте свою інтуїцію і будьте щасливі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code