До чого сниться Зафарбувати: тлумачення в різних сонниках

Маляр виступає в сновидіннях символом чогось нового в житті. Як тлумачить сонник, зафарбувати щось уві сні снитися до змін в будь-який з можливих сфер. Нові знайомства і зв’язки будуть корисними незабаром. Ви зможете побачити нові можливості, які і раніше були поруч, але закриті для вашого погляду.

Тлумачення в залежності від деталей

  • Якщо працівники перефарбовують стіни в новий колір, чекайте позитивних змін, особливо, якщо кольори були світлими або яскравими. Темні кольори і брудні стіни сняться до хвороб і невдач;
  • Молодим дівчатам сон говорить про появу таємного шанувальника. Але його боязкість не дозволить вам дізнатися про його справжні наміри. Зізнатися в коханні він так і не наважиться;
  • Якщо ви зафарбовуєте панель новою фарбою, чекайте якихось оновлень в будинку. Зафарбовувати стіни сниться до змін великого масштабу в житті. Це може бути переїзд в інше місто або навіть країну, звільнення з нелюбимої роботи, відкриття своєї справи;
  • Зафарбовувати сиве волосся уві сні означає обман близької людини або коханого.

Сонник Міллера

Якщо ви взялися за фарбувальні роботи замість найнятого маляра, ви хочете приховати від оточуючих. Або вам необхідно побути наодинці з собою і відійти на час від зовнішнього світу. Ви потребуєте в тиші і спокої, щоб переглянути своє життя і намітити нові цілі. Якщо ви вчите малярів тому, як потрібно фарбувати, в реальності досягнете великих успіхів.

Сонник Ванги

Якщо ви спостерігаєте уві сні за фарбувальними роботами і самі приймаєте в них участь, ваша поведінка залишати бажати кращого. Варто подбати про власну репутацію і змінити поведінку. Лаяти маляра уві сні означає, що ваші справи підуть не за наміченим планом. Щось завадить їх реалізації. Якщо працівник хоче догодити вам щосили, ваші співробітники або Партнери від вас щось приховують. Ймовірно, вони планують відібрати частину вашого прибутку нечесним шляхом.

Сонник Фрейда

Як тлумачить сонник Фрейда, якщо уві сні ви спостерігаєте за майстром, які фарбує стіну в різні кольори, то наяву вас чекає незабутнє задоволення в ліжку, все буде в самих яскравих фарбах для вас. Якщо ж маляр намагається зафарбувати якусь ділянку, щоб не бачили, в реальності ваш коханий має секрети від вас. Не будьте ласі на красиву зовнішність, оцінюйте чоловіка за іншими критеріями.

Висновок

З одного боку нові барви символізують зміни, з іншого боку зафарбовувати і ховати що-небудь під шаром фарби означає приховувати наяву якісь факти. Будь сон слід трактувати виходячи з конкретних обставин Вашого життя і вироблених уві сні дій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code