До чого сниться Загробний світ: тлумачення в різних сонниках

Як тлумачить сонник, загробний світ уві сні може відображати ваші занепокоєння в реальному житті, терзання вашої душі. Всі переживання, які ви ретельно приховуєте наяву, прориваються у вашому сновидінні.

Тлумачення в залежності від деталей

  • Побачити уві сні потойбічний світ віщує розвиток серйозного захворювання. Сон може означати занепокоєння про вас покійних. Якщо ви бачили когось із покійних родичів, сон попереджає вас про що-небудь. Якщо з вами розмовляє померлий друг, чекайте несподіваних звісток. Розмова з покійним батьком говорить вам про необхідність переглянути справу, яку хочете почати. Ретельно зважуйте всі плюси і мінуси, врахуйте можливі фінансові втрати і витрати. Ваша поведінка зараз також варто контролювати і не давати приводів для розмов. Вони можуть надалі обернутися неприємностями;
  • Бесіда з мертвою матір’ю говорить вам про необхідність подбати про здоров’я;
  • Якщо людина з царства мертвим взяв з вас якесь слово, постарайтеся його стримати. Якщо ви не пам’ятаєте суті обіцяного, не падайте духом при будь-яких обставин в найближчі дні;
  • Якщо ви померли уві сні, вам належить довге і щасливе життя. Смерть хворої людини уві сні означає несправедливість по відношенню до вас. Не погоджуйтеся на пропозиції, в яких ви можете нашкодити іншим.

Сонник Міллера

Якщо ви бачили уві сні людини в стані клінічної смерті, скоро відбудеться щось, що виведе вас з нормального стану на кілька років. Вам не будуть цікаві події в світі, ваша сім’я, захоплення. Ви немов випадете зі звичайного життя.

Сонник Ванги

Сонник Ванги тлумачить власну смерть, як щасливе життя в шлюбі з люблячою людиною. Вона пояснює це тим, що Вам уготоване життя посланника від Бога. Сон, в якому ви бачите смерть важливої персони, може мати глобальне значення. Він віщує зміну влади в одній з добре розвинених країн. Новий правитель зможе відновити світ між воюючими країнами і дійти згоди.

Сонник Фрейда

Смерть натовпу людей може мати погане значення для людства. Сон може означати появу нового захворювання, яке охопить весь світ. До того, як буде знайдено протиотруту, постраждає безліч людей від епідемії.

Висновок

Думки про смерть завжди викликають у нас страх і занепокоєння з цього приводу. Однак ми рідко замислюємося і ніяк не готуємося до неї. Намагаємося прибрати подібні думки і голови через неприємні відчуття. Для тлумачення сновидінь, в яких ви померли, важливу роль відіграє спосіб смерті, а також звинувачуйте ви в ній кого-небудь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code