До чого сниться Захворіти: тлумачення в різних сонниках

Як вважає сонник, захворіти уві сні може навіть абсолютно здорова людина. Подібний сон повинен вас насторожити, оскільки він говорить про наявність хвороби. Це може бути як інфекційне захворювання, так і проблеми з психічним станом. Цілком може бути, що ваш внутрішній світ не знаходить спокою.

Тлумачення в залежності від деталей

  • Якщо уві сні захворіла ваша мати, сон попереджає про проблеми зі здоров’ям, які ви зможете швидко вирішити. Якщо мама хвора наяву, то сон, швидше за все, є просто вашими переживаннями з цього приводу. Якщо уві сні хворий батько, ви сильно переживаєте в реальності з приводу близької вам людини;
  • Хвороба уві сні часто попереджає про те, що прийшла пора міняти пріоритети і переглянути свої плани на життя. Попросіть вибачення, якщо когось образили;
  • Хвороби психічного характеру можуть означати витівки ворогів. Смертельне захворювання обіцяє Вам отримання вигоди навіть з важкої ситуації. Якщо ви раніше здійснювали погані вчинки, зараз переживання з цього приводу можуть перетворитися на серйозне захворювання в сновидінні;
  • Якщо на дорозі бачите багато вмираючих, так сон може бути вісником серйозної екологічної катастрофи.

Сонник Міллера

Сонник Міллера трактує появу гангрени уві сні, як негативні події в найближчому майбутньому. Жовтяниця говорить про успішне вирішення всіх питань. Сказ від укусу хворої тварини означає, що наяву вас зрадить кращий друг. Проказа уві сні обіцяє проблеми з грошима і недоброзичливе ставлення до вас оточуючих.

Сонник Ванги

Ванга вважала будь-яке захворювання в сновидінні як символ негативних подій в житті сновидца. Вона розглядала хворобу, як покарання за минулі справи. Вам варто переглянути свої життєві орієнтири, можливо, ви вступили не на той шлях вирішення завдань.

Сонник Фрейда

Чоловікам сон, в якому вони хворі, обіцяє проблеми сексуального характеру, аж до імпотенції. Жінкам такий сон попереджає про те, що їхні думки про фригідність не є правдивими. Напевно, ви просто не отримуєте належного задоволення від сексу з нинішнім партнером.

Висновок

Іноді сон може мати прямо протилежне значення подіям, які бачив сновидець. Хвороба уві сні може означати одужання для хворої людини, або символізувати міцне здоров’я. Але в такому випадку варто розглядати всі деталі сновидіння і ваше ставлення до подій уві сні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code