До чого сниться закрита труна: тлумачення за різними сонниками

Майже всіх людей лякають сни, в яких вони бачать кладовище, могили або труни. До чого сниться закрита труна? Не варто її боятися, заспокоює сонник, труна закрита і інші пов’язані з похоронним обрядом речі є якимись символами. Підсвідомість посилає вам ці образи для прогнозування можливих явищ або подій, які можуть статися в реальному житті, а зовсім не віщують неминучу смерть. Тому давайте розберемося, що ж насправді означає бачити уві сні гроб закритий.

Тлумачення сну в залежності від його подробиць

Найчастіше закриті труни сняться тим людям, яких мучать якісь сумніви, тим, хто болісно переживає за підлості, колись вчиненої ними. Душа таких людей спустошена і темна, їх постійно мучать докори сумління, що і відбивається уві сні у вигляді закритої труни. Якщо уві сні ви власноруч закриваєте кришку – це може означати, що в реальному житті може статися щось незрозуміле і містичне, чому ви не зможете знайти пояснення.

Якщо ви бачили багато закритих трун

До чого сняться труни закриті — багато трун уві сні позначає ваші матеріальні втрати і витрати, Постійні і численні борги, бідність, з якої Ви все ніяк не можете вибратися. Також багато трун можуть означати важкі і запущені хвороби. Є і ще одне тлумачення, до чого сняться закриті труни, таке сновидіння може передвіщати, що вам потрібно буде терміново вирішити кілька дуже важливих питань.

Ви просто бачили труну або несли її?

Бачити закритий гріб у сні – до закінчення якогось процесу, наприклад, до результату ситуації, кінця взаємин, завершення певного життєвого етапу. Якщо уві сні ви несете закритий гріб – це символ того, що ви самостійно долаєте всі труднощі і біди на вашому шляху, ні на кого не сподіваєтеся, покладаючи тягар проблеми виключно на свої плечі. Тому в реальності вас неодмінно чекає запаморочливий успіх.

Де саме ви бачили закриту труну

Якщо Вам приснився неприємний сон — труна закрита в своєму будинку – вас незабаром чекає підвищення по службі. Також ви можете отримати якусь матеріальну винагороду.

  1. Побачити закриту труну, що стоїть в церкві — до несподіваного прибутку від ваших праведних праць на благо суспільства. А іноді таке сновидіння може передвіщати невдале одруження.
  2. Закритий гріб, який знаходиться в морзі, означає, що незабаром ви можете серйозно захворіти. Також такий сон може передувати сімейним сваркам і чварам.
  3. Якщо вам приснився закриту труну на кладовище – це означає, що в реальності ви зможете придбати нерухомість за дуже вигідною для вас ціною.

Хто побачив сон: дівчина, жінка чи чоловік

Закрита труна, приснилася дівчині або юнакові, означає швидке, але не зовсім вдале, одруження. Для заміжніх і одружених такий сон віщує надходження значної суми грошових коштів. Жінка, яка побачила уві сні закриту труну, в реальному житті стикається з якимись проблемами і труднощами, пов’язаними з її дітьми, родичами або чоловіком. Якщо чоловікові приснилася труна закрита, це означає, що незабаром він неодмінно доб’ється успіху в розпочатій ним справі, досягне наміченої мети. Читайте також: до чого сниться труна.

Трактування сну в різних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда, Сучасний

Закритий гріб, побачений у сні, може символізувати, що в реальному житті вам загрожує якась небезпека, досі прихована від очей. В даний час ви нічого не знаєте, але вам варто бути напоготові, щоб зустрітися зі злом, лицем до лиця, і не спасувати, не злякатися. Не варто боятися, ця небезпека досить рідко не пов’язана з хворобою або смертю. Швидше за все, Вас чекають неприємності на роботі і в особистому житті, сварки з дорогими для вас людьми

Сонник Міллера — у справах можлива невдача

Побачити уві сні закриту труну – до раптової смерті знайомої людини, яка знаходиться далеко від вас. Якщо труну було всипано безліччю квітів-до досить невдалого одруження. Для працівників сільського господарства сновидіння означає відсутність придатного врожаю, падіж худоби або ж великі збитки. Діловим людям варто очікувати невдач і втрат в бізнесі, пов’язаних з можливим обманом з боку партнера. Якщо уві сні ви самі лежите в закритій труні – до серйозної і важкої хвороби, сварок з близькими людьми, каяття у вчинених вами діях.

Сонник Ванги — пора працювати над собою

Закрита труна уві сні символізує вашу душевну спустошеність, серцеві тяготи, а також закритість і нелюдимість. Якщо в сновидінні ви побачили траурну ходу, вам якимось дивом вдасться уникнути відповідальності за ваш проступок. Якщо ж на цьому труні буде написано ваше ім’я, ви повинні терміново змінити свій спосіб життя, свої принципи і звички, так як вам абсолютно необхідно відповідати своєму віку, перестати бути таким наївним.

Якщо уві сні ви берете участь у похоронній процесії, самі несете труну на плечах – ви здатні зробити негарний вчинок, наслідки якого негативно позначаться на ваших близьких, родичів або знайомих, принесуть їм багато неприємностей і бід. Коли уві сні Ви з усієї сили забиваєте цвяхи кришку труни, це означає, що ви успішно боретеся зі своїми страхами, вадами і слабкостями, докладаючи для цього всі свої зусилля.

Закрита труна, яка уві сні впала — це хороший знак, а саме: ви зможете уникнути якоїсь дуже серйозної катастрофи завдяки вашому ангелу-хранителю.

Якщо уві сні ви побачили закритий гріб, який почали засипати землею, будьте гранично обережні в реальності, так як у вашому житті спостерігається присутність якогось жахливого, страшного, і ні з чим не порівнянного зла, що виходить від вашого оточення.

Сонник Фрейда

Труна по Фрейду, є символом жіночих статевих органів, зокрема, матки. Так, якщо уві сні ви побачили дорогу і красиву труну – це позначає здоров’я і плодючість. Зламана або ж прогнила труна символізує собою безпліддя.

Труна з дешевих матеріалів може вказувати на наявність певного комплексу неповноцінності або ж говорить про занадто низьку самооцінку того, кому він приснився.

Цинкова труна може означати різні можливі неприємності і небезпеки для здоров’я, які будуть пов’язані з сексуальною сферою. Закрита же труна може вказувати на небажання сновидіння мати дітей в реальному житті.

Сучасний сонник

Цей сонник трактує появу закритого труни уві сні таким чином:

  • вас мучить страх, туга і печаль, ви хочете сховатися від зовнішнього світу;
  • вас може очікувати втрата близької людини;
  • хтось або щось може перешкодити здійсненню задуманого вами;
  • таємниця, яку ви ретельно приховуєте, незабаром буде всім відома;
  • ви намагаєтеся забути щось недобре, пов’язане з вашими давніми вчинками;
  • ви турбуєтеся про своє здоров’я.

Англійський сонник — вам є що приховувати

Похмурі таємниці, небезпечні секрети. Якщо ви самі забиваєте або зберігаєте у себе труни, ви зробите щось, про що будете шкодувати і що захочете приховати. Бачити забиті труни, вміст яких невідомо — минулі діяння близької людини, про які вам краще не знати.

Ісламський сонник — пора відпустити минуле

Закриті труни символізують ті моменти життя, які потрібно відпустити, щоб звільнити місце новому. Приміщення з великою кількістю закритих однакових трун — вам варто подумати про те, від яких дій та спогадів необхідно відмовитися раз і назавжди.

Сонник XXI століття — вам повернуть борги

Закриту труну в будинку — сторонні люди зазіхають на ваш добробут. Багато трун в несподіваному місці — вам віддадуть всі борги, деякі близькі люди захочуть відкритися перед вами. Не закопані труни на цвинтарі — не варто чекати найближчим часом якихось новин або зміни в житті.

Висновок

Сни про труни взагалі і закриті труни зокрема — це досить поширені сновидіння. Такі сни є помічниками у вирішенні суперечок і заплутаних ситуацій. Щоб швидко відреагувати на небезпеку, що загрожує вам і відразу ж запобігти її, необхідно досить детально запам’ятовувати такі сни і, по можливості, дуже точно трактувати їх.

Якщо сон про закриту труну дає можливість описати його в позитивному світлі, людина може розслабитися і не переживати так сильно. Позитивна сторона тлумачення полягає в тому, що реальне життя дає вам певні підказки для вирішення різних проблем. Тому, якщо ви будете спокійно реагувати на сон із закритою труною – ви не будете схильні до розпачу, а опинитеся у всеозброєнні перед майбутніми подіями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code